Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Janttan Bağlanıyodum son anda

Motovento
    REKLAM ALANI
    BasıkÇocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Canavar Drift
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu polis senin plakayı aldı herhalde şu güne kadar şuraya gel orda bakıcam yoksa men edicem mi dedi? Eğer öyleyse gitmezsen bişi yapamaz(seni o motor üstünde yakalamadığı sürece). Sadece arkadan ceza gönderir sende ispatlarsan cezadan yırtarsın. Ayrıca yunuslar bağlayamaz trafik ekibi çağırır. O şekilde bağlatır. Cezayı da kendisi yazamaz bi trafik ekibine yazdırır.
    Şimdi senin yerinde olsam orijinal jantı takar işi inada bindirmeden çözerdim. Nedeni hem bi dünya masraf hem de devletin memuru ile uğraşmak var.
    Fotoğraf çekti jantın plakanın şu gün şuraya gel dedi
    Orjinal lastiklerle gidecem inş orda başka bişey bulupta ceza yazmazlar
    Sonrasında gidip 72 tel jant ı geri takıcam bidaha yakalarsa da bağlarlar artık
    Saten fazla piyasa yapamaz oldum çekemeyenler yüzünden nazar değiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayı yağ bakımına götürdüğümde bir cg gördüm.Usta bu ne yahu dedim.Hiç sorma dedi.Bu nasıl motor lan ALLAH aşkına.Çok merak yaptı bende hemen gidip motoru inceledim.Fenada olmamış hani çocuklar baya emek vermişler ona.Sahibini bulsam kasislerde ne yaptığını soracaktım.
    Çapraz geçiyorm
    Düz yolda egsoz sürterek gidio arka çamurluğun iç tarafı kesik vs vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selede streç film var mıydı?
    Evet vardı niye soruyn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arka amasöru iptal edip,8lik lama bagladiysan kasiste ve cukurda şasiyi zorlarsin.

Biraz yukselt makinayı,fazla gergin birakma.

Sakat iş açar başına

Sen onu bunu boşver en son kaza yapmıştın güzel bi para girmişti naptın çıkarabildin mi ? Bakıyorum atlatmışsın hemen sigorta tam yaslıyamamış galiba...

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı BasıkÇocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf çekti jantın plakanın şu gün şuraya gel dedi
    Orjinal lastiklerle gidecem inş orda başka bişey bulupta ceza yazmazlar
    Sonrasında gidip 72 tel jant ı geri takıcam bidaha yakalarsa da bağlarlar artık
    Saten fazla piyasa yapamaz oldum çekemeyenler yüzünden nazar değiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Çapraz geçiyorm
    Düz yolda egsoz sürterek gidio arka çamurluğun iç tarafı kesik vs vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

Evet vardı niye soruyn
    Hayırlısı olsun isterse amortisör basık diye bile yazdırabilir. Trafik ekibini çağırır ve trafikten men edebilir. Ruhsata işli olmayan her türlü düzenleme (orijinal olmayan herşey) için ceza yazabilir. Bizim burada lastikte beyaz yanak var diye meşhur bir abimiz birilerinin canını yakmıştı. Orijinal halini bozmayın hiç bişeyin. Sonra mırın kırın ediyorsunuz! Birde sigorta işi vardı ne oldu ayrıca o yunus senin ehliyete baksa a1 sen a2 lık drift sürüyorsun yanlışım yoksa. Her yeriniz eğri sonra burası doğru olsa nasıl olur diyorsunuz.

Yunus polisin yerinde olsam sizin gibilere acımam.
    Nedeni çevreyi rahatsız edici abarth egzoz vs vs. O motosiklet her an senin yada başkasının canına mal olabilir. Mühendisin kafa çalışmıyor ki o motoru o kadar basık yapmıyor dimi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)