Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yakın zamanda egzozdan ceza yiyen var mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Arkadaşlar egzozumun değişmesi gerekiyordu orjinalide pahali geldi bende performans egzoz taktim ancak sesi biraz var ama düşük devir kullanmaua çalışıyorum.
    Yakin zamanda egzozdan ceza yiyenler var mi toplamda ne kadar odediniz veya bilgisi olanlar yazabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Kusura bakmayın ama beni gece uyandıran bu egzostlarla ilgili hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Kullanırken kesin keyiflidir. Ama sizin dışınızda birinin egzost sesini duyunca aynı keyfi alır mısınız bilmem.
    Akias bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın ama beni gece uyandıran bu egzostlarla ilgili hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Kullanırken kesin keyiflidir. Ama sizin dışınızda birinin egzost sesini duyunca aynı keyfi alır mısınız bilmem.
    Ben ses icin taktirmadim maddi açıdan sıkıştığım su zamanlarda uygun oldugu icin taktim. Sesini azaltmak icin yapabileceğim herseyi yaptim ama orjinale gore yine fazla cikiyor sesi. Sehir icinde özellikle aksam saatlerinde oldukca dusuk devie kullaniyorum zaten amacim ses olsaydi yuksek devir kullanirdim 2 bin devir 4-5. Vites kullaniyorum motoru daha ne yapabilirim ben aciklar misiniz?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kulaktan dinleyerek kafaan ceza yazılamaz diye biliyorum. Egzosdan çıkan sesin ölçülmesi gerekir ceza yazılabilmesi için. Aksi halde cezaya itiraz edebilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulaktan dinleyerek kafaan ceza yazılamaz diye biliyorum. Egzosdan çıkan sesin ölçülmesi gerekir ceza yazılabilmesi için. Aksi halde cezaya itiraz edebilirsiniz.
    Ölçüm cihazina gerek yoktur diye okumustum bi yerde.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ölçüm cihazına gerek yok, çünkü sesten dolayı değil, başka bir maddeden ceza yazıyorlar.
    http://www.gebzemoto.com/forum/showthread.php?tid=2373
    Akias bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)