Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5.000 ila 6.000 Tl arasi motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar artik motor aramaktan beynim yanmis durumda 5.000 tl ye motor alamiyoruz şaka gibi. Neyse durum belli su kadar koy japon olsun honda olsun yamaha olsun demeyin arkadaslar ekleyebilsem konu acmaz alordim zaten bulabildigim en uygun kafama yatan 5.500TL ile hero karizmadir sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum. Racing chopper veya naked ilk tercihim arasindadir. Değişik tarzlar yazdığım için belki fazla ciddiye alinmam ama artik BEŞ BİN LİRA İLE BİR MOTOR ALMAK İSTİYORUM!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    ehliyeti takmaz isek titanik 150-r s modeli bizim gruptan birinde mevcut ve acayip memnun

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı Uğur Başol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar artik motor aramaktan beynim yanmis durumda 5.000 tl ye motor alamiyoruz şaka gibi. Neyse durum belli su kadar koy japon olsun honda olsun yamaha olsun demeyin arkadaslar ekleyebilsem konu acmaz alordim zaten bulabildigim en uygun kafama yatan 5.500TL ile hero karizmadir sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum. Racing chopper veya naked ilk tercihim arasindadir. Değişik tarzlar yazdığım için belki fazla ciddiye alinmam ama artik BEŞ BİN LİRA İLE BİR MOTOR ALMAK İSTİYORUM!!!
    Kardeşim kendim hero thriller kullanıcısıyım 5 bin km de aldım şuan 10 bin oldu Allaha şükür sıkıntı yaşatmadı , o fiyata karizma gerçekten alınabilecek bir motor tavsiye ederim

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KUBA CR1i tavsiye ederim titreşimsiz motor. Şanzımandan ses geliyordu ikinci el aldım içime sinmedi sattım mondial drift aldım.
    Ama pişman oldum RKS titanium 220 modeline bakıyorum aralar oda aşırı pahalı

Ehliyetim var hocam piyasasina bir bakayim motrun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KUBA CR1i tavsiye ederim titreşimsiz motor. Şanzımandan ses geliyordu ikinci el aldım içime sinmedi sattım mondial drift aldım.
    Ama pişman oldum RKS titanium 220 modeline bakıyorum aralar oda aşırı pahalı
    Peki drift ler nasil hocam memnunmusun

Pulsar 150 ns naked sport. 6 bine temiz aldım ben garantili 11.500de falan. Daha uyguna da bulabilirsin pazarlığı iyi yaparak

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kuba superlight 200

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Sıfır düşünmüyorsan ybr mi 1 2 ay içinde satmayı düşünüyorum ilana koymadım henüz 2014 model 2015 6.ay çıkışlı 20 km de

Onun dışında sıfır düşünüyorsan heroya bakabilirsin

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uğur Başol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetim var hocam piyasasina bir bakayim motrun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Peki drift ler nasil hocam memnunmusun

Drift ile 800 km civarı yaptım.

Driftte oturuş pozisyonunda çok rahat edemedim. Cr1 de daha rahat sürüş pozisyonu var
    Titreşim CR1 e göre aşırı yüksek.
    Güç olara Drift 1 tık önde gider 162cc olan var bende(ama tireşim efsane yani onu söyliyim)
    Driftte dreiksiyon kilidi direksiyonun altında ona gıcık oluyorum. CR1 de direk kontaktan kitleniyor.
    Driftte depo kapağı menteşeli CR1 de insanın elinde kalıyor.

Genel olarak diyeceklerim bunlar

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    bende sizin söylediğiniz fiyat aralığında motosiklet bakıyorum. Rks Titanic 150s modeline karar verdim. Siz de araştırabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)