Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet için kilit önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar herkese iyi günler
    Zincirli kilitlerden alacağım bütçem maksimum 200 lira şu ürünü almayı düşünüyorum sizinde önerilerinizi bekliyorum ve birde son olarak telefon tutucuda alacağım nasıl bir model almalıyım telefon yolda tutucudan ucup gitmesin bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim

https://urun.n11.com/yedek-parca/zin...ray-P196346106

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum baktım Youtube den makasın ucu kırıldı bu zincire birşey olmadı cok saglammış gercekten al bence direk yani Makas ile kesemezler anca makine ile kesmeleri lazm anla onuda zaten yapamazlar alarmda vardır zaten motorda bu zinciri al arkana bakma

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Posta12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum baktım Youtube den makasın ucu kırıldı bu zincire birşey olmadı cok saglammış gercekten al bence direk yani Makas ile kesemezler anca makine ile kesmeleri lazm anla onuda zaten yapamazlar alarmda vardır zaten motorda bu zinciri al arkana bakma
    O gördüğünüz ürün başka bir ürün auvray xtrem sra L140 benim verdiğim linkteki ise daha farklı

Demir makasınında bir kalitesi vardır abusu kesebilen makaslar bile mevcuttur.

Kilitin ana amacı hırsızı oyalamaktır kalabalık bir yerde makasla giremez bu zincir işini görür ama zincir var diye kuytu yerlere asla bırakma!

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese iyi günler
    Zincirli kilitlerden alacağım bütçem maksimum 200 lira şu ürünü almayı düşünüyorum sizinde önerilerinizi bekliyorum ve birde son olarak telefon tutucuda alacağım nasıl bir model almalıyım telefon yolda tutucudan ucup gitmesin bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim

https://urun.n11.com/yedek-parca/zin...ray-P196346106
    Kilit konusunda en büyük Abus , Kryptonise ve onguard.. Geri kalan tüm markalar 3 aşağı 5 yukarı aynı. Tavsiyem alacağınız kilidin uluslararası satışı olup olmadığına bakın. Türkiyede çok fazla hayali kilit markası mevcut. Youtube videolarından görüyoruz dünyada hiç bir teste giremeyen adını hiçbiryere yazdıramıyan ve hiçbir yabancı sitede satılmayan Çin malı kilitler bizde kilidini keserim youtube videolarıyla uçuk rakamlara satılıyorlar.

Dayanıklılık seviyesi nedir bilemiyorum ama auvray eski bir kilit firması.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilit konusunda en büyük Abus , Kryptonise ve onguard.. Geri kalan tüm markalar 3 aşağı 5 yukarı aynı. Tavsiyem alacağınız kilidin uluslararası satışı olup olmadığına bakın. Türkiyede çok fazla hayali kilit markası mevcut. Youtube videolarından görüyoruz dünyada hiç bir teste giremeyen adını hiçbiryere yazdıramıyan ve hiçbir yabancı sitede satılmayan Çin malı kilitler bizde kilidini keserim youtube videolarıyla uçuk rakamlara satılıyorlar.

Dayanıklılık seviyesi nedir bilemiyorum ama auvray eski bir kilit firması.
    Fransız bir firma galiba 30 senedir üretim yapıyorlarmış pek fazla bilgi bulamadım ama kilidin u kısmının kalınlığı 13mm zincirin kalınlığı 10mm dediğiniz gibi çin malı gibi kalitesiz durmuyor aslında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)