Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eski motosikletlerinizi özlüyor musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Jawa mızı özlüyorum. Dağ bayır git bişi olmazdı. Çok yakar ayrı konuydu. Bide yağlı benzin şartı vardı. Yağı az fazla girince kara duman atardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2004ten 2010a kadar 3 defa Gilera Nexus 500 alip sattiydim, toplam 100 bin kmye yakin yol yapmistim o motorla. Hala ozlerim, hatta su son 5-6 senedir sahip oldugum vitesli motorlarla gezmemin sebebidir o motor. Cunku artik uretilmeyince o kadar guzel olup binmesi surmesi de keyifli olan motorlar arayisindan viteslilere gecip bugunlere geldim.

Gilera Nexus 500 benim motosiklet maceramin mihenk tasi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    CB1000R dışında özlüyorum eskilerini... Cruiser'ı hele. Nasip...

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    2012-2017 yıllarında kanuni seyhan kullanıyordum. Motor çin malı olduğunu için sökmediğim parçası kalmadı sonuçta parçası ucuz. Sök tak yapa yapa herşeyi bunda öğrendim. Tek sıkıntısı 80 i geçmiyordu. 80 i geçmediği için eds ve radara girmiyordu Şuan sym kullanıyorum. Eski motorun özlediğim 2 özelliği var. Biri amortisörün iyi olması, diğeri oturuşu ve sürüş tarzı

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eski motorumu pek özlemiyorum kendisini cok ittim ama suanki Ybr 125imi satmaya korkuyorum satarsam cok ozlerim namussuzu, yarin dunya turuna cıkıyoruz deseniz saat kaçta yola cıkıyoruz diye sorarım. O derece alıstim sorunsuzluğa
    Al benden de o kadar. Herhangi bir yolculuğa çıkacağımda, baktığım tek şey benzin var mı yok mu idi. Kullandığım motorlarımın hepsinden ayrılmak bir miktar üzdü ama unuttuk, lakin Ybr yi pek unutabileceğimi sanmıyorum, heleki benzin fiyatları da böyle artarken.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    2007 600F'im alevim ne kadar çok severdim, ne nazarlara geldi, sattıktan sonra gözümden yaş geldiğini bilirim, ah ulen param olaydı verirmiydim seni ellere, hayalimdeki motordu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)