Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fiddle 3 125 mi, 200i mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    X-Max 250
    Merhaba arkadaşlar,

Ailemle olan motosiklet konusundaki anlaşmazlık sonucunda motorumu sattım, görüntü itibariyle de fiddle serisi ailemle aramı bozmadan alabileceğim en makul motor durumunda şuanda.

Öncelikle genel olarak bu motoru almadan önce bilmem gereken bir şey var mı, kullanıcı yorumlarında kötü bir şey göremedim açıkçası.

Son olarak da İstanbul'da yaşıyorum ve okulumla evin arası 40 km. E5 üzerinden gitmem gerekiyor ev Mecidiyeköy'de okul Avcılar'da. Bunları da göz önünde bulundurarak iki motor arasındaki + ve - leri kıyaslayabilecek, bu motorları kullanmış ya da kullanan insanları tanıyan kişilerin tecrübelerine ihtiyacım var.

Mat siyah rengi çok hoşuma gitti bu arada, 2. el alacağım için araştırmalarım devam ediyor.

Şimdiden okuyan, cevap veren herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lambretta V200 Special
    200i dediği 169 cc dir.. 125 fiddle 2 ye 21000 km bindim arka freni yok gibi bir şeydi.. eğer şimdiki 125 de de arka fren kampana ise almayın.. ben bu motorun geometrisini de pek sevmezdim ama motoru başarılı bence.. onun yerine peugeot django ya bakın derim.. hem iyidir hem de tarzı var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)