Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosikletimi sattım yeni motor önerisi rica ediyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Fazla kurcaladıkça boku çıkıyo bu işin. Böyle gidersen motor alamazsın. Yada satmadan önce motorunu bulup hatta anlaşıp satacaktın.
    Şehir içi kullanıyosan, ayda yılda bir şehir dışına çıkıyosan, makas atmak istediğinde seni üzmeyecek bir şey arıyosan, yakıt olarak fazla yıpratmasın diyosan cbr 250den başka bir seçeneğin yok. Ben cbr 250ye yeni kasa tvs apacheden geçtim. Tvsde pulsardan kötü bir motor değil beni baya memnun etti.
    Cbr 250 mantıklı olan orta gelirli insan tercihi. Maksimum olmasa da çoğu yönden memnun eder insanı.
    Macera arıyosan ktm işine girebilirsin.
    Bu arada tüm paranla motosiklet alma 17 varsa tümünü motosiklete basma. Sonuçta bilmediğin bir araç. Arıza çıkarabilir. Kenarda ufak tefek paran kalsın. 1500-2000 tl gibi. Yoksa Motosiklet arıza yaptı, para bitti garajda yatıyo diye başlık açabilirsin.
    Hakkında hayırlısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Peugeot 103
    7.000 veya 8.000 ₺'ye CBF250 satıyorlar öneririm. güçsüz geleceğini sanmıyorum ama kolayca güçlendirilebilirdir.Alırken temizini al. güçlendirirseniz r25 tokatlar duruma gelir. Ve her sündürdüğünüzde ön taraf havalanır.

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    Cbr 250 veya Bajaj Dominar 400 tavsiye ederim.R25 yakıtı seni üzer pulsardan sonra.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    arkadaşlar şimdi aranızda ulan gidip bu motoru alacaktın günlerdir bizi niye polemikten polemiğe soktun diyenler çıkabilir ama ;

Hafta sonu baya gezdim servisle konuştum başka servislere gidip fiyat baktım yok olanlarda uçuk yani dominarı beğenmedim bakın kimse yanlış anlamasın ben dominara kötü motor demiyorum benim hoşuma gitmedi bu arada benim test ettiğim motor 5800 KM'de idi yani rodajı çoktan bitmişti motorun gidişine bişey diyen yk gidiyor ama hiç hoşuma gitmiyor kamyon gibi geldi bana bu tamamen zevk meselesi kötülemeye çalışltığım yok

daha sonra bir kaçtane mt ve r 25 baktım bunlarında hasar kaydı var üstüne üstlük yedek parça ve yakıt olarakta şu anda zorlayacağından dolayı vazgeçtim ve sattığım motorun hem daha az KM olanını hemde abs'dir euro4'tür yani güncel olanını almaya karar verdim ve bu sabah biraz karlı bir alışverişle şatışı tamamladım.

Aldığım motor 2017 model daha 5buçuk aylık garantili 6000KM'de yatması kalkması hasar kaydı ve şu ana kadar kronik sorunları olmayan kırmızı renk pulsar200NS
    Aldığım fiyat al aşağı vur yukarı derken 10.750 oldu

pistonlar kardeşim sana diyordum ama bend aşıkmışım demekki :D bak olmuyor pulsarsız aslaa :D parayı bulana kadar pulsar baş tacı :D

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdi aranızda ulan gidip bu motoru alacaktın günlerdir bizi niye polemikten polemiğe soktun diyenler çıkabilir ama ;

Hafta sonu baya gezdim servisle konuştum başka servislere gidip fiyat baktım yok olanlarda uçuk yani dominarı beğenmedim bakın kimse yanlış anlamasın ben dominara kötü motor demiyorum benim hoşuma gitmedi bu arada benim test ettiğim motor 5800 KM'de idi yani rodajı çoktan bitmişti motorun gidişine bişey diyen yk gidiyor ama hiç hoşuma gitmiyor kamyon gibi geldi bana bu tamamen zevk meselesi kötülemeye çalışltığım yok

daha sonra bir kaçtane mt ve r 25 baktım bunlarında hasar kaydı var üstüne üstlük yedek parça ve yakıt olarakta şu anda zorlayacağından dolayı vazgeçtim ve sattığım motorun hem daha az KM olanını hemde abs'dir euro4'tür yani güncel olanını almaya karar verdim ve bu sabah biraz karlı bir alışverişle şatışı tamamladım.

Aldığım motor 2017 model daha 5buçuk aylık garantili 6000KM'de yatması kalkması hasar kaydı ve şu ana kadar kronik sorunları olmayan kırmızı renk pulsar200NS

pistonlar kardeşim sana diyordum ama bend aşıkmışım demekki :D bak olmuyor pulsarsız aslaa :D parayı bulana kadar pulsar baş tacı :D
    E o zaman hayırlı olsun. 6-7 bin TL fazla para vermeden aynı işi görecek motoru almışsınız..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun yeni pulsar ın kardeş
    Malzeme kalitesi ve ön abs yorumlarını bekliyorum

Kaderimizde pulsar 200ns e devam etmek varmış ne diyelim
    16500 e yzf r25 alalım diyorum temizini bulmak çok zor
    İkinci l tamamen şanş işi
    Senin anlayacağın yine pulsar 200ns e kaldım gibi gözüküyor
    1 ay içinde motorumu değiştirmezsem 4 yıl daha toplamda 6 yıl 200ns e bineceğim
    Motoru satacağım diye hala stock berbat lastiklerle geziyorum

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni pulsar ın kardeş
    Malzeme kalitesi ve ön abs yorumlarını bekliyorum

Kaderimizde pulsar 200ns e devam etmek varmış ne diyelim
    16500 e yzf r25 alalım diyorum temizini bulmak çok zor
    İkinci l tamamen şanş işi
    Senin anlayacağın yine pulsar 200ns e kaldım gibi gözüküyor
    1 ay içinde motorumu değiştirmezsem 4 yıl daha toplamda 6 yıl 200ns e bineceğim
    Motoru satacağım diye hala stock berbat lastiklerle geziyorum
    Vallahi kardesim sana su kadar söylim dünde sabah ise gidebilmek adina arkadasimdan motosikletini aldim ondakide euro4 abs yilbasindan 2 3 gun once almiatik onada 1700kmde dun biraz bastim daha onun motoru cok performanslı değil cok binmiyor adam akilli acilmamis daha ama abs mevzusunu denedim gayet guzel ve kaliteli bir durus sergiliyor arka tekerdeyse sadece arka frene bastigin zaman abs yok ama on frenede basarsan o zaman ordada abs devreye giriyor ama cok iyi degil arka tekerdeki abs performansi on teker gayet guzel. Motor sesi olarak daha tok bir sesi var sürüş olarakta bi tik daha rahat gibi geldi lastiklere gelince fabrika lastigi lakin 2016'lardaki kadar kotu degil dun gece biraz virajlarda baltim frenlemelerde baktim o kadar kotu degil ama sonuc itibariyle fabrika lastigi kisin berbat yazin idare eder simdilik bende aldim yani hem baska turlu zora giricektim fazla macera aramak istemedim su dönemde malum evlilik zor zanaat 60 bin TL para gitti o paraya kiyak bi r6 alinirdi cokta kiyak olurdu simdilik boyle bakalim zaman icinde Allah izin verirse zaten yasadiklarimizi yazmaya devam edicezz
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)