Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

PULSAR 200 NS ALEV ALEV YANDI

Motovento
    REKLAM ALANI

Pulsarlara bide racing kit dedikleri şeyi çıkarmışlar efsane ama nabalım kronik sorunu alev alev yanması. :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Pangaea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız;

www.bajajauto.com dan görebilirsiniz ns200 fiyatı 98,714 hindistan rupisi yani 5,783 tl, dominar 400 fiyatı 144,113 hindistan rulisi yani 8,443 tl.
    Hindistan'da kar, vergi, ıvır zıvır bi sürü şeyden sonra 5783 TL'ye satılan motosiklet, nasıl oluyor da ülkemizde 14500 TL satış fiyatına sahip. "Efenim ama vergiler". Aradaki farkın yarısı bile etmiyor vergiler.
    Pistonlar bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistan'da kar, vergi, ıvır zıvır bi sürü şeyden sonra 5783 TL'ye satılan motosiklet, nasıl oluyor da ülkemizde 14500 TL satış fiyatına sahip. "Efenim ama vergiler". Aradaki farkın yarısı bile etmiyor vergiler.
    Benim demeye çalıştığım şey de buydu adamların alım gücü, o, bu ,şu hiçbirinden bahsetmedim sadece bu malın satış fiyatının ne kadar olabileceğinden bahsetmek istedim.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Ben malın satışına değil benzinle yanan bir zıkkıma su atan mallara bakarım. Dua etsinlerde suratlarının ortasına patlamamış o motor. Motoru yere gömmekte ayrı bir şekilde söndürüm şekli herhalde
    levend84 ve HONDAANTALYA bunu beğendiler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sevgili RoofRoof sendeki hafızanın önünde saygıyla eğiliyorum. Gerçekten söyleyebileceğim tek şey var.
    O da BRAVO. Ta kendisi. Filmi seyrettiğimden bu yana hiç yoksa 40 koca yıl geçmiş. 1967 yapımı .
    RoofRoof tekrar tebrikler. Bursa'ya döndüğümde filmi indirip 45 sene sonra tekrar seyredecem. Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Bu arada romantik film meraklılarına da tavsiye ederim.
    RoofRoof bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)