Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor eğitiminde Honda mı Yamaha mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yakın zamanda eğitim almak istiyorum. 4 kur’un hepsini. Acaba hangi firmayı önerirsiniz ? Ehliyetim var fakat 2 senedir motor sürmüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Yamaha pek onerilmiyor. Honda hakimiyet egitimleri icin iyi deniyor fakat yol egitimi veren yerlere de bakmaniz yararli olacaktir sonucta devamli pistte kullanmayacaksiniz.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda' nın eğitimi daha kapsamlı diye hatırlıyorum. Tek seferde 4 kur vermiyorlar, verseler de verimli olmaz zaten. Her kur arası pekiştirme için kendine zaman tanımanı öneririm. Ayrıca tek bir firma yerine farklı akademilerden dersler alman da faydalı olabilir. Konu hakkında, forumdaki hocalarım konuyu ayrıntılı yorumlayacaktır zaten.

Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda' nın eğitimi daha kapsamlı diye hatırlıyorum. Tek seferde 4 kur vermiyorlar, verseler de verimli olmaz zaten. Her kur arası pekiştirme için kendine zaman tanımanı öneririm. Ayrıca tek bir firma yerine farklı akademilerden dersler alman da faydalı olabilir. Konu hakkında, forumdaki hocalarım konuyu ayrıntılı yorumlayacaktır zaten.
    İstanbulda olmadığım için pek bilgim yok bu ikisi haricinde maalesef

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    GS1 GS2 yi Honda'da tamamla ileri sürüş için başka yerler bulman daha kolay, Rahmi Barutçu gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)