Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ABS li YZF R25 Fiyatını Hakediyor Mu? ikinci Elde ABS siz YZF R25 Alınır Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz motorların hepsini kullandım. Hiç biri ile dediğiniz hızlarda stabil bir şekilde gidemedim?

Bana gelince mi yavaşlıyor bu motorlar anlamadım. Dediğini hızları yapana kadar zaten canı çıkıyor. Rüzgar var ise eğim de yoksa yolda o hızları görmek için en fazla 60kg falan olmalısınız.

Ben 63 kilogramım. Cbr125 ile antalyadan izmire geldim 130-130, 125 cc motosiklet. 250 cc ile 150-160 gidilmez diyorsunuz izmir aydin yaptim tek silindir cbr250 ile 150-160 sorun olmadı, tekrar yazıyorum r25 ve ninja250 cift silindir bunlar bu hızlarda yol alabilirler diye düşünüyorum. R25 ile de dediğim gibi 150-160 çeşmeye kadar gittim sorunsuzca. Ninjayı kullanmadım o da gider muhtemelen.

@Birkan yzf 125 im de var idi. Motosiklet görsel olarak malzeme olarak çok güzel ve özel ama cidden bindiğim en zulüm motosiklet 125 cc cidden gitmiyor ve oturuş pozisyonu olarak aşırı yorucu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Birkan yzf 125 im de var idi. Motosiklet görsel olarak malzeme olarak çok güzel ve özel ama cidden bindiğim en zulüm motosiklet 125 cc cidden gitmiyor ve oturuş pozisyonu olarak aşırı yorucu
    Benim ilk vitesli motosikletim ve hevesle severek kullanıyorum sanırım o yüzden rahatım bi de yavaş kullanıyorum ve genelde sol elimi salıyorum sakin yerlerde. Boyda 190 öyle öne yatar gibi zorlanmıyorum. Seviyorum makinamı ya

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)