Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuara gitmedim gitmedim gitmeyeceğim........ çünkü eksik eksiğiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    evet arkadaşlar eksiğiz barkın bayoğlu eksik fuar eksik arkadaşlar ne saçma sapan fuar şimdi fuarda barkın bayoğlu olmadan ooo fiyat damarlı demeden , titreşimli motora pegleri göstermeden ..... olmadan olmadan olmuyor arkadaşlar çarşamba günlerini iple çekerdik bir makarası bir anısı olurdu adam saçma sapan şeyi bile gülerek anlatırdı detaylıca dinlerdik....

şimdi bayoğlu varken sesi çıkmayan vlogllerlar meydanı boşbuldu herkes popi olmaya çalışıyor ya saniye saniye motoru anlatsanızda o samimiyet yok arkadaşlar ne yaparlarsa yapsınlar yok o anlatım sıcaklık ....

bazen açıp bakıyorum hayat ne acı diyorum daha ne projeleri vardı barkın abinin ... belki saçma gelicek ama tv lerde emin olmadan haber yapmadı ertesi gün öğrendik vefatını ben 1 ay gibi sonra mezarında yakını ile karşılaştım barkın çıkıp gelicek telefon çalıcak beni arayacak .... diyordu

aylar geçti altın elbiseli adam kanalına bir video yüklenicek biz yokken neler olmuş bakalım der gibi geliyor mezarını gördüm ya alpine star tulumu bile altın tulumu olmadan eksik diye düşünüyorum çok garip duygular , ay başında bir arkadaşımızı kaybettik oda garip geldi bana sanki ölmedi uzaklara gitti gelicek gibi geliyor ....

en acısıda bakıyorsunuz sadece kalanlar var giden gelmiyor.... barkın abi vefatından sonra motosiklet süresim pek gelmiyor işime gücüme gidip geliyorum ama böyle içimde o coşku yok gibi barkın abi ile instagramda bir mesajlaşmamız vardı silemedim öyle kaldı.....

duygu düşüncelerimi paylaşmak istedim , saygılarımı iletirim değerli arkadaşlarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    ölüm hayatın bir parçası ve güzel birşey. bir videosunda da bundan bahsetmişti rahmetli zaten. ölüm çok doğal birşey, bu kadar anlam yüklemeye bence gerek yok. benim barkın bayoğlunun ölümü konusunda kendimi avuttuğum tek bahane istediği gibi ölmüş olması.

huzur içinde yatsın. birebir tanımıyor olmama ve birkere bile yüz yüze gelmemiş olmama rağmen ölüm haberini aldığımda beni ağlayacak duruma getiren birisidir kendisi. onun gibisi birdaha gelmez

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Barkın, Barkın diye çığırıp, güzide insanı yad edip duruyorsunuz. Çok merek ediyorum kaçınız yatağına yattığı zaman iki kuvullaah bi bi fatiha ritüelinden sonra ölmüşlerini de aklına getirip birde Barkın için bir Fatiha okuyor. Harbiden çok merak ediyorum. Bunu bir kez yapan samimi bir arkadaşımız varmı diyecem, ben dedim diye zilyontane çıkacak. Beni ziktir edin... kendinize karşı samimi olun.

Ama şimdi bunu aklınıza düşürdüysem, ne mutlu bana...
    Pistonlar ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Fuara gidersin ya da gitmezsin ama bu kadar ilişkilendirmek doğru değil. Barkın'ın yeri ayrı. Sanırım fuarda da her gün anılacak.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bu kadar çok sevdiğiniz ve özlediğiniz bir insan, adının baş harflerinin büyük yazılmasını hak etmiyor mu arkadaşlar ?

belki farkında olmadan yazıverdiniz ama duyduğunuz sevgiyi kelimelerle anlatırken komik görünüyor o küçük harfler..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    berk_cglr bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar çok sevdiğiniz ve özlediğiniz bir insan, adının baş harflerinin büyük yazılmasını hak etmiyor mu arkadaşlar ?

belki farkında olmadan yazıverdiniz ama duyduğunuz sevgiyi kelimelerle anlatırken komik görünüyor o küçük harfler..
    Çok sevdiğimiz ve özlediğimiz insanın gençliğe hitabesinin okuldaki sınıflardan kaldırıldığı, Cumhurbaşkanımızın dahi daha düne kadar küçük harfle dile getirdiği, Kuzey Irak operasyonlarında verilen şehitlerin sayılmadığı, hatta kelle denildiği, Tam isminin okunması gereken yerde, soyadı kanunu o zamanlar yoktu dendiği bir memlekette Barkın'ın adının baş harfini küçük yazmanın lafımı olur yahu....

ahan da böyle karıştırırım ortalığı
    berk_cglr ve F54 bunu beğendiler.
    VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR, KADERİNE TERK EDİLEMEZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)