Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal raptor daytona 250 mi yamaha mt 250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar uzun süredir takiip ettgim bir forumdu fakar bir motorsiklet sahibi olmaya yaklaşınca üyelik açma geregi hissettim neyse konumuza dönelim su sıralar Allaha şükür ehliyetimizi aldık simdi sıra geldi motor almaya benim ilk hayalim chopper tarzı bir motordu onun için tipi çok hoşuma giden regal raptorlardan almayı düşünüyordum fakat sonra internette yazanlardan dolayı yok çinli yok kronik sorunları var motordan iyice soğudum sonra yamaha mt 125 ile mt 25 arasında kaldım mt 25 daha aklıma yattı onu alayım dedim fakat bu seferde internnete abs si yok onu alıcagına ktm duke 250 veya kawasaki z 250 al dediler ve benim kafam iyice allak bullak oldu yani arastırdıkca birşeyleri netleştirmek yerine dahada kafam karıştı sizde ricam cok kafamı karıstırmadan bu motorlar hakkında bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok sevirim saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sıfır mı alacaksınız ?

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Mt 125 kullanıcısıyın ACAYIP MEMNUNUM amortısor sertlıgı harıç, mt 25 yan makınası ama 125 cen cılız duruyor. Regalı boşver..
    KARANLIK TARAFA GEÇ

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------[/
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 125 kullanıcısıyın ACAYIP MEMNUNUM amortısor sertlıgı harıç, mt 25 yan makınası ama 125 cen cılız duruyor. Regalı boşver..
    KARANLIK TARAFA GEÇ
    mt 125 mi önerirsin mt 25 mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır mı alacaksınız ?
    ikinci el düşünüyorum

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Tecrübeniz ve paranız yeterlıyse mt25 ama 125 te gayet heybetli

Mt125 le mt125 arasında kalmak saçmalık kesinlikle mt25 almalısın hiç düşünme eğer kendine güveniyorsan KTM ye de gerek yok ama acemilik var işte tam olarak güvenemiyorum dersen KTM

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübeniz ve paranız yeterlıyse mt25 ama 125 te gayet heybetli
    peki tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt125 le mt125 arasında kalmak saçmalık kesinlikle mt25 almalısın hiç düşünme eğer kendine güveniyorsan KTM ye de gerek yok ama acemilik var işte tam olarak güvenemiyorum dersen KTM
    mt 125in tipi biraz daha hos geliyordu ondan dolayi dusunmustumde galiba mt 25 in 2018 modelleri absli olarak gelmis bu durumda bile ktm daha guvenli diyebilirmiyiz

Motosikleti
    Regal Raptor - Nac250
    2 yıldır Regal raptor nac250 kullanıcısıyım ve gayet memnunum eğer bütçen çok yüksek değilse düşünmeni öneririm . Şahsen ben zamanında bütçem çok fazla değildi ya cıbır alıcaktım yada regal ama regal alıp aynı zamanda ekipmanımı da almaya tercih ettim ve memnunum da bu kararımdan 😄

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Git kendine Pulsar al bir tane. Vur kır parçala motoru öğren. Öyle aman aman güçsüz cılız birşey de değil kendileri. Karanlığı falan boşver. Gel beraber ineklere tapalım hintli motorlarımız ile

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git kendine Pulsar al bir tane. Vur kır parçala motoru öğren. Öyle aman aman güçsüz cılız birşey de değil kendileri. Karanlığı falan boşver. Gel beraber ineklere tapalım hintli motorlarımız ile
    onlarada baktim yamahalarin sekli cok daha hoş ya vede nede olsa japon

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı akrepovicmtv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıldır Regal raptor nac250 kullanıcısıyım ve gayet memnunum eğer bütçen çok yüksek değilse düşünmeni öneririm . Şahsen ben zamanında bütçem çok fazla değildi ya cıbır alıcaktım yada regal ama regal alıp aynı zamanda ekipmanımı da almaya tercih ettim ve memnunum da bu kararımdan 😄
    bende kafaya koymustum regal alacam diye ama internette cok kotu yazanlarda var kafami acayip karistirdilar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)