Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'da zincirleme motosiklet kazası!..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bursa'da yola dökülen mazotu fark edemeyince 3 motosiklet sürücüsü kaza yaptı. 3 kişinin yaralandığı o anlar kaskın kamerasına yansıdı.

Kaza, İzmir yolu Kültürpark metro istasyonu yanında meydana geldi. İddiaya göre, aynı güzergahta bir, iki saat önce meydana gelen trafik kazası sonucu yaklaşık 50 metrelik bir alana mazot aktı. Gece karanlığında oradan geçen motosikletli grup dökülen mazotu fark edemeyince kayarak devrilen 3 motosikletin sürücüsü metrelerce sürüklendi. 3 sürücü çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı. Çevredeki vatandaşların yardıma koştuğu kazada, arkadan başka araçların gelmemesi muhtemel bir faciayı önledi.

Grup oldukları için hız ve güvenlik kurallarına uyduklarını belirten Ali Ozan B., "Yakıt almak için yavaşladık. Önümdeki arkadaşım mazotun üstünden geçerken yere düştü. Ben de onlara çarpmamak için motorumu ters yatırdım. Bizden önce kaza olmuş, üzerinden iki saat geçmiş, mazot hâlâ yolda duruyor. Bir ikaz işareti bile yok. Arkamızdaki ve solumuzdaki arabalar bizi ezip geçebilirdi. Ekipmanlarımızın tam ve kaskımızın takılı olması sayesinde kazayı hafif şekilde atlattık. Verilmiş sadakamız varmış" dedi.

Kural [ Z ] bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Benim 10 sene kadar önce Mecidiyeköy' den giderken Halıcıoğlu' nda yaptığım kazayı hatırlattı. Aynı neden. 7 ay sonra yürümeye başlamıştım.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    peki böyle bir şeyde motorun hasarını nasıl karşılanıyor yani sonuçta denetimsizlikten dolayı olmuş bir kaza belediyeye dava açılabiliyor mu?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki böyle bir şeyde motorun hasarını nasıl karşılanıyor yani sonuçta denetimsizlikten dolayı olmuş bir kaza belediyeye dava açılabiliyor mu?
    Bu işin fıtratında var arkadaş..
    berk_cglr, _chaotic_ ve Metehan07-70 bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Haklılar da abi işte ülkemizin kurumları ve yolları bu şekilde. Buna yapacak birşey yok. Ekipmanı tam tutmak lazım.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o mazotun üzerine kum vs. gibi bir şeyler dökmeden kaza yerini terk eden yetkili kişi bu kazanın baş sorumlusudur.

ne demektir ya, kaza olmuş, yerlere mazot saçılmış, önlem almadan bırakılıp gidilmiş.

fethiye'de karayolları yerlere mıcır döküp gitmiş. dedim burada kaza olur. 1 km. gittim, baktım araçlar birbirinden gitmiş. mail attım, gelen cevap: trafik işaret ve işaretçilerine uyunuz.

allahim sen sabir ver...

delirmemek elde değil.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Antalya'da işler bi caddede tam viraj kasıtlı olarak dökmüşlerdi bi ara, aynı gün bir sürü araba uçtu yerden bunda kasıt yok en azından. Bir kerede ben petrolü yıkamışlar gece vakti yola akan su sebebiyle arabanın hakimiyetini kaybedir bariyerlere patlamıştım. Çok lanet bi durum, kurtarma şansı yok maalesef.

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Yazık olan hep vatandaşa oluyor!!!

Böyle kurumlarda çalışan rezil, cahil, sorumsuz, umursamaz,iş-yol güvenliğinden bir haber asalak yaratıklar yüzünden!!!

Şimdi kimi kime şikayet edeceksin.Uğraş dur rapordu, dilekçeydi, avukattı.

Yollarımız diğer sürücülerin haricinde bir sürü tuzak ile dolu aman gözümüzü dört açalım yavaş sürelim!

Çok geçmiş olsun arkadaşlara verilmiş sadakaları varmış.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)