Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motosiklet sürücüsü kadın doktor chp istanbul il başkanı seçildi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr 125
    bu sabah twitterda okudum canan kaftancıoğlu isimli biri, suziki spor bir motorla profil fotosu da var.
    https://twitter.com/ccanannnn?lang=tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Afyonlu katolik gay taşfırın ustaları.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    başkanım arai kask felan şekilsiniz

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hepsine nasıl zaman ayırıyor kadın işinimi yapıcak siyasetemi bakıcak motoruylamı ilgilenicek forumdada çıkarsa şaşırmam :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsine nasıl zaman ayırıyor kadın işinimi yapıcak siyasetemi bakıcak motoruylamı ilgilenicek forumdada çıkarsa şaşırmam :D
    Birazdan boşuna yağ koymayın konusunda gsxr a kaç km de yağ tavsiye edersiniz diye yazabilir

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bazı ifadelerini takdir ettim.

Badem bıyıklı müteahhitten fazlasını kaldırmaz bu halk. İnş. Cadi diye yakmazlar kadını.
    osiosborn, zabuzaretta, Vecihi.H ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Yaş 62 yaklaşık 40 senedir atandaşlık görevimi aksatmadan yerine getirmeye gayret ettim. Bu 40 yıl içinde CHP ye hiç oy vermedim, Ancak İst il başkanlığına motorcu bir hanımefendinin gelmesi benim açımdan son derece olumlu bir olay. Keşke istisnasız bütün partilerdeki yetkililerin tamamı motosiklet
    kullanıcısı olsa . Otobüs kullanan bir Başbakan yerine Motosiklet kullanan bir Başbakan' ı tercih ederdim. Acaba diyorum Sakarya'daki arkadaşlzr Kenan'a bir dese de - Reis'i motosiklet kullanırken görmek istiyoruz - çok mu uçuk bir dilek olur. Selamlarla.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

alimcanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar
    Kendisi şöyle bir tweet atmış vakti zamanında.

https://twitter.com/ccanannnn/status/194748207039905792
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 62 yaklaşık 40 senedir atandaşlık görevimi aksatmadan yerine getirmeye gayret ettim. Bu 40 yıl içinde CHP ye hiç oy vermedim, Ancak İst il başkanlığına motorcu bir hanımefendinin gelmesi benim açımdan son derece olumlu bir olay. Keşke istisnasız bütün partilerdeki yetkililerin tamamı motosiklet
    kullanıcısı olsa . Otobüs kullanan bir Başbakan yerine Motosiklet kullanan bir Başbakan' ı tercih ederdim. Acaba diyorum Sakarya'daki arkadaşlzr Kenan'a bir dese de - Reis'i motosiklet kullanırken görmek istiyoruz - çok mu uçuk bir dilek olur. Selamlarla.
    ben de istiyorum
    Ata binişini de çok sevmiştik
    zabuzaretta ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    -
    ermeni soykırımı gibi ,kafasında ortalama ve ustu bır beyine , damarlarında ise Türk kanına sahip insanların gayet bildiği , yalan iddialar bütünü olan bu soykırım goygoyunu kabul eden , ve nuriye isimli medyada yer bulan teröristi de desteklemesi nedeni ile CHP nin tamamen kuruluş ilkelerine ters bulduğum bir insan.

Motorcu olması , vatanın ve ülke idaresinin geleceğinden zerre kadar önemli değil tabiki gözümde, isterse vaat olarak İktidar olunca motosikletten ötv almayacağız dese bile umurumda olmaz.
    Shrieker, Mucit23, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Terör sevici bir kafası var.Chpye daha çok zararı olur.
    bursalıali bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bunlar kripto AKP'li.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Elitist Cehape , Suzuki mi o :D
    Gelir gelmez hakkında yememiş içmemiş birileri 2012'ye kadar gitmiş , tüm sosyal medyada çalışıyor.

twitter hesabı :
    https://twitter.com/ccanannnn

1972 doğumlu oldukça genç.

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akp istese chp ye bu kadar zarar veremez.. Allah akıl fikir versin ne diyim ki..

Bize de huzur.. Ülkede oy verecek bir tane parti yok kafayı sıyırmamak elde değil.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Motorun plakalık kesik, kuyruk sivri. Al sana siyasetçi apaçi

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Devletime katil diyen herkes benim gözümde Teröristtir. Hem devlete terörist diyeceksin hemde ermeni soykırımını kabul edeceksin.
    Terör sevici Canan Kaftancıoğlu'nu İstanbul İl Başkanı seçen CHP'ye yazıklar olsun! Bu kafayla sittin sene iktidar olamazsınız.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Abla makineci.

Motosikleti
    ybr 125
    hemen gömmek için hazır bekleyen çok insan varken işi biraz zor gibi.
    mgora bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İşte CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun ilginç yaşamı...

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) İstanbul 36’ncı Olağan İl Kongresi’nde il başkanlığına Canan Kaftancıoğlu seçildi.

Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılan 643 delegenin oy kullandığı kongrede, Canan Kaftancıoğlu’nun mavi listesi 325, mevcut il başkanı Cemal Canpolat’ın beyaz listesi 318 oy aldı.

Kaftancıoğlu, seçilmesinden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında, ”Örgütümle kazanacağım demiştim ve öyle oldu. İyi ki varsınız, hepimiz çok çalıştık, çok yorulduk. Güzel organize ettiği için Cemal Canpolat ve ekibine teşekkür ediyoruz. Biz ne demiştik, söylediğimiz şeyi yapacağız, yapmayacağımız şeyi de söylemeyeceğiz diye, şimdi şunu söylüyorum. Bu salondan el ele çıkıp AK Parti faşizmini yok etmeye gideceğiz. İnandığınız ve güvendiğiniz için saygıyla selamlarım.” dedi.

SKANDAL TWEET'LERİ ORTAYA ÇIKTI

Canan Kaftancıoğlu'nun CHP İl Başkanı seçilmesinin ardından skandal mesajları da bir bir ortaya çıktı.

Kaftancıoğlu'nun, 15 Temmuz'da darbeyi durduran halka 'DAEŞ'çi' muamelesi yaptığı tweetler ortaya çıktı. Devlete “seri katil” diyen Canan Kaftancıoğlu’nun HDP’ye verdiği destek de gözlerden kaçmadı.

Öte yandan CHP'nin İstanbul İl Başkanı seçilen Canan Kaftancıoğlu ve ailesinin yaşam tarzı da dikkat çekti.

EŞİ DE KENDİSİ DE MOTOR TUTKUNU

Kaftancıoğlu aynı zamanda bir motor tutkunu. Sosyal medyada eşi Ali Naki Kaftancıoğlu'yla birlikte sık sık motor kullanırken fotoğraflarını paylaşan CHP'li siyasetçinin Twitter'daki profil fotoğrafı da tıpkı eşi gibi motor kullanırken çekilen bir fotoğraf.

BİR OTURUŞTA ÇEYREK DOMUZ YİYORLAR

Kaftancıoğlu ailesinin spor ve motosiklet tutkusunun yanında gurme özelliği de var. Öyle ki yalnızca bir akşam yemeğinde, bir domuzun çeyreğini bir oturuşta yiyebiliyorlar.

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)