Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motosiklet sürücüsü kadın doktor chp istanbul il başkanı seçildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gericilerle bölücülerin ittifakı 500 yıl geriye gidiyor. Hiç şaşırtıcı değilsin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadraf kardeş ceHApeyi eleştirmişsin Türkçü değil, bu kafayla iktidar olamaz diye. Arapçı akabe n'olcak peki ?

Anlıyorum ve görüyorum ki hanmfendinin pekaka ve onların siyasi uzantılarıyla al-gülüm ver gülüm yapma çabaları pek hoşunuza gitmemiş. 'Barış' süreciyle ilgili yorumlarınızı da alabilir miyiz. Hani şu akabe hokumetinin TERÖRİSTLERİ SINIRDA DAVUL ZURNAYLA KARŞILAYIP Bİ DE AYAĞINA DEVLETİN HAKİMİNİ SAVCISINI GÖTÜRDÜĞÜ SÜREÇ.

Hanmfendide malesef "g..e geldi aşkımız, ikimiz de şaşkınız" sendromu sezdim. Atatürk'ü anlamadan vatansever olduğunu iddia etmesi komik. Terör örgütü uzantılarıyla ilgili sosyal medya mesajları vatansever olduğu iddiasında olan biri için trajik. ceHApe belki 4 harflilerin oylarını almak istiyor, ama kazanacağından fazlasını kaybedecek bence.
    Yukarida da yazmistim ben partiye odakli biri degilim cok girmemeye calisirim particilik islerine cunku ayriliktan baska bir ise yaramiyor. Ama son aylarda dikkatimi cekti chp nin durumu, partinin ismi ve kurucusuyla alakasiz osler icerisindeler ve mevcut vekil kadrosunun buyuk cogunlugu samimi degil.

Baris sureci sacmalikti ayrica belirtmek gerekirse. Hep soylerim terorle pazarlik yapilmaz yapilirsa da boyle "yuz verdik ayiya geldi s.cti haliya" durumu olur. Ancak dis politikalari goz onune aldigimizda son zamanlarda guzel isler yapiliyor acikcasi yillardir gormek istedigim tablo bu benim acimdan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cibilliyeti ne bunun ermenimi.Büyük ihtimal ermenidir

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadının Twitter'ı genel olarak göz gezdirdim.Belki suç unsuru olabilecek bir kaç şey var.Bunlardan biri "Sözde" Ermeni soykırımı ile ilgili Twiti.Diğerlerinin çoğu her ne kadar sinir olsak ta düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilebilir.Benim asıl kafamı kurcalayan şey 2012 yılında attığı Twit neden zamanında yargıya taşınmıyor,değerlendirilmiyor,tepki gösterilmiyor da şimdi hepsi birden arka arkaya sıralanıp bir tür linç kampanyası başlatılıyor.Bir de asıl komik olan "domuz eti" ve "bira" ile ilgili paylaşımlar da bu linçe dahil ediliyor.Domuz eti ve bira tüketmek suç kapsamına alındı benim mi haberim yok?Düşünce özgürlüğü,farklı yaşam tarzlarına saygı...Ne kadar toplumumuza yabancı kavramlar değil mi?Zamanında Recep Tayyip Erdoğan yazdığı bir şiirden hapis cezası almıştı.Ben de o dönemde (daha lisedeydim yanlış hatırlamıyorsam) kendisini hiç sevmesem de bu şiirin düşünce özgürlüğü kapsamında olduğunu ve suç teşkil etmediğini savunuyordum.Doğal olarak yobazlıkla da suçlandım.

Bir de dikkatimi çeken kadının bazı yazdıkları evet suç kapsamında incelenebilir.Ama altına atılan yorumlardan ben utandım şahsen.Ağza alınmayacak küfürler yazılmış.Büyük ihtimal o küfürleri yazanların da başının belaya girme olasılığı var.Bir suça tepki gösterirken suç işleyebilen tek milletiz.

Bu arada 2012 yılında kalma suç unsuru içeren Twitler'den konu açılmışken.Şu aşağıdaki arkadaşı neden hala Fetoculuk'tan içeri atmadılar bilen var mı?İddia edildiği gibi bu ülkede adalet olsa hapis yatacak çok kişi var ama şu anda hepsi zek u sefa içinde hayatlarına devam ediyorlar.
    https://twitter.com/06melihgokcek/st...27814752456704
    Shrieker bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/BLRBaj.jpg
    https://i.hizliresim.com/gO41PL.png
    https://i.hizliresim.com/Oo3Xr0.png
    https://i.hizliresim.com/VrgJBV.png
    https://i.hizliresim.com/4aZJ9Q.jpg

anladık, dinledik, gördük ondan sonra linç kampanyası başlattık. bu ülkenin değerleriyle oynarsa kaçınılmaz sona razı olacak. tüm bu tiplerin malum partide toplanması da ilgi çekici, eski chp yok artık çok değişik, özünü kaybetmiş bir parti var.
    Bu kadını tanımazdım haberi çıkana kadar takip etmişliğimde yok bilgimde yok yazılan çizilenden CHP zihniyetinden çok AKP zihniyetine yakın olduğunu görüyorum biz Türkler Atatürke sevgi ve şükran duyarız bizlere bir ülkede yaşama onurunu verdiği için sizlerin nefreti nedir bilmiyorum. Yani gölgesine değil mirasına bıraktığı değerlere sahip çıkıyoruz. paylaştığın bu resimlerin yüzlercesini AKP göz göre göre yaptı PKK'lılar için ayaklarına hakimler götürdü savcılar götürdü Bir tane paylaşımın oldumu ? Osloda ülke pazarlandı Paylaşımın oldumu ? Gemiciklerle bakan çocuklarının bizim değil denilen paraları faiziyle geri alırken sus pus olanlar bu kadının paylaşımlarını koşa koşa veriyorlar Maşallah.
    Bu kadın için söyleyebileceğim tek bir şey var CHP zihniyetine yakışmıyor Savcı Sayan gibi Numan Kurtulmuş gibi ve hatta Süleyman Soylu gibi kendilerine yakışan yere gitmelerini daha doğru buluyorum.
    Shrieker bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Ataturk askerlik arkadasin mi? Adami belli bir kitleye yakistirmaktan vazgecin artik. Lafa bak biz turkler ataturke sevgi duyuyoruz. Sanki biz minnet duymuyoruz. Ayrica yazdiklarimdan ataturkten nefret ettigimi nerden nasil anladin detayli anlatir misin? Iste ilk mesajimda da belirttigim sey bu ataturkun golgesine siginmak deyimi tam olarak bu. Bir dunya sey anlattim karsima direkt ataturk dusmani iktidar yalakasi damgasi yapistirarak cikiyorsunuz.

Bin kere yukarida acikladim dahada aciklamam yormayin beni 2 goz gezdirin sayfalara gorursunuz.

Hadi iktidar gecmiste karanlik bir sayfaya sahipti eyvallah. Simdi durumlar degisti, o karanlik sayfaya sahip olan chp.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ataturk askerlik arkadasin mi? Adami belli bir kitleye yakistirmaktan vazgecin artik. Lafa bak biz turkler ataturke sevgi duyuyoruz. Sanki biz minnet duymuyoruz. Ayrica yazdiklarimdan ataturkten nefret ettigimi nerden nasil anladin detayli anlatir misin? Iste ilk mesajimda da belirttigim sey bu ataturkun golgesine siginmak deyimi tam olarak bu. Bir dunya sey anlattim karsima direkt ataturk dusmani iktidar yalakasi damgasi yapistirarak cikiyorsunuz.

Bin kere yukarida acikladim dahada aciklamam yormayin beni 2 goz gezdirin sayfalara gorursunuz.

Hadi iktidar gecmiste karanlik bir sayfaya sahipti eyvallah. Simdi durumlar degisti, o karanlik sayfaya sahip olan chp.
    He o dediğinden hangi karanlık geçmiş ?
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Çarşaf çarsaf paylaşmış arkadaşlarda tweetleri. Herhalde demokratik açılım zamanı da sınırda o karşıladı herhalde pkk lıları.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu olay inşallah Chp'ye ders olur , Ak parti sosyal medya ajans ve trolleri ile hazır.
    Gül'ü bile şikayet ettiren en azından 6000 kişilik bir sosyal medya gücünden ve onların çevresinden bahsediyoruz.Bunun üstüne belediyelerin vb çalışmaları da mevcut.
    Fetö olayından bile yırttılar bu adamlar , Burhan kuzu vb gibi fetö ile resimleri olan , beraber yemek yiyen adam olaydan sıyrılıyor , yanından geçemeyen adam hapiste.Chp'nin ciddi bir sosyal medya yapılanması bile yok.
    Shrieker ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

süperrrrrrr

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)