Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motosiklet sürücüsü kadın doktor chp istanbul il başkanı seçildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Hakikaten anlam veremiyorum. Ne olursan ol yine gel hareketi mi bu ? İpini koparan ağzına Atatürk'ü alan partiye giriyor. Bu ne lahana, karnıbahar, sucuk turşusu..
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Acaba Cumhurbaşkanlığı CHP'ye ne zaman plaket verecek AKP'ye katkıları için?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bu elemanlar ya hesap bilmiyor, ya da hiç dayak yememişler.

Lan, çeyrek domuz ne? Porsiyondur o.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soruşturma açılmış hakkında. Az önce bildirim geldi bir haber uygulamasından.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Doğru tercih..... 😂😂

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soruşturma açılmış hakkında. Az önce bildirim geldi bir haber uygulamasından.
    Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren arkadaşlar için iyi bir ders , Ak parti gibi küçük esnaf kafasının geliştirilmiş versiyonu bir parti ile mücadele ediyorsanız açığınız olmamalı , şu an kim gelse açığı aranıyor.
    Ak Parti boğazına kadar pisliğe gömülmüş olsa bile algıyı devlet gücünü de arkasına alarak iyi yönetiyor.
    Sosyal medya ajansları benim tahminime göre 6-7 bin trole iş sağlıyor vardiyalı olarak.
    http://www.bbc.com/turkce/haberler/2...p_sosyal_medya

Bu arada Melih Gökçek'in yerine gelen Ankara Belediye başkanı geçmiş yönetimin tüm vukuatlarını bilardo stilinde açıklıyor :D , sektire sektire.

http://www.hurriyet.com.tr/rant-esas...lesin-40709377
    zekeriyaimam ve Shrieker bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    CHP ye de bu yakışırdı. Tebrik ediyorum. Modern türk kadınının olması gereken yerdir. Yobazlar hiç vakit kaybetmeden karalamaya çalışmışlar. Onlarda yok tabi...

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Ermeni sevici, sözde soykırım olduğunu iddia edip insanları dışarı dökmüştür. Bu memleket ne çektiyse Atatürk'ün gölgesini arkasına alanlardan çekti. Türk toplumunun en hassas noktası Atatürk hal böyleyken bu ismi kullanarak arka planda yapmadıkları pislik kalmadı. Sezgin tanrıkulu, eren erdem, mahmut tanal, ilgezdiler, kaftancıoğlu gibi nice antipatik ve türklükle bağdaşmayan vekiller oldukça sittin sene x 10 sene daha zirveyi göremeyecekler.

Ayrıca yazdıklarınızda da %100 haklısınız. Hiçbir parti, kuruluş, cemiyet; chp'nin iktidara verdiği desteği vermediler
    bursalıali, enescanatar ve Mucit23 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Siyasi gorusum uymamasina ragmen kendisi de ordu mesudiyeli olduğu icin seçildiğinde takdir ettim. Fakat kendisi yeni dönem chplilerden cıktı. Ataturkcu-ulusalci kesimden degilde hdp sempatizanı kesimden.Klasik kemal kilicdaroglu tayfasından anlayacaginiz.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Çok karıştı ortalık gene tayyibe verecem
    Shrieker bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Durumu öğrendikten sonra, SAYIN Kaftancıoğlu için kullandığım hanımefendi lafzını geri alıyorum.

Motosikleti
    ybr 125
    herkes bir ağızdan anlamadan dinlemeden linç kampanyası başlatırsa soruşturma da açılır hapse de atılır. linç öyle yaygın ki ülkemde yoldan geçerken birini dayak yerken görünce bir tekme atmak için sıraya girenler var. bu kadar üstüne gidilince bu hanımefendiyi savunmak içimden geldi.
    "mustafa kemalin askerleriyiz" demek yerine "mustafa kemalin yoldaşlarıyız" diyelim demiş. burdan kim ne anlam çıkarıyor bilmiyorum ama ben manayı "asker toplum" kafasından "özgür düşünen toplum" kafasına geçmek gerekliliğine yoruyorum. asker toplumdan yaratıcılık çıkmaz, çığır aşan düşünce çıkmaz, geçmişin ezberlenip tekrarlanması dışında birşey çıkmaz. inkılapçılık ve laiklik ilkelerini dikkate aldığınızda canan hanımın düşüncelerinin daha tutarlı olduğunu anlayabilirsiniz. kurucu önderimiz mustafa kemal atatürk bugün yaşasaydı ilkelerinin insanlarda ne kadar içselleştirilip içselleştirilmediğine bakardı. demokrasi kültürünün kurumsallaşıp kurumsallaşmadığına bakardı. kendi ideolojisine ve heykellerine biat edilip edilmediğine değil. göstermelik takvim atatürkçülerinin bir lidere biat eden günümüz çomarlarından farkı yok maalesef. yüzyılların monarşi geleneği içlerine işleyen bir toplum olduğumuzu düşünecek olursak olup bitenler gayet normal gibi. bir mesele de ermenilerle ilgili söyledikleri, bu resmi tarihle hesaplaşma ihtiyacı duyan bir ülke için gerekli bence. unutmayınız ki siz gerçekleri kabul etmek istemeseniz de gerçekler gerçek olma özelliklerinden hiçbirşey kaybetmezler. 1915 li yıllar, hakikatleri araştırma tarihi ortaya çıkarma için çok eski tarihler değil, böylesi girişimler de var. hayko cepkin isimli şeker gibi bir adam tanıyorum o da ermeni ve ermeni oluşu beni asla rahatsız etmiyor, bu durumdan kim neden rahatsız oluyorsa ırkçı mıyım acaba diyerek kendini sorgulamalı. 2018 dünyasında ayıplanan bir durum ırkçılık. bir yurttaşın ermeni, türk, kürt, laz arap vs olması değil vatandaşlık görevlerini yapıp yapmadığına insanlara katkı sunup sunmadığına bakmalıyız. tarihi düşmanlar diyerek kategorize edip topyekün bir halka düşmanlık güderseniz, yaşlandığınızda kendinizden utanırsınız; kandırılmışız diyerek maziyi anarsınız. nuriye ve semih isimli açlık grevi direnişçilerine destek verince dhkpcli olduğu da yazılmış bu meseleyi insan hakları çerçevesinde ele alan binlerce aydın insandan biridir diye tahmin ediyorum.
    canan hanımı tanımam bilmem, belki tanımış olsam hiç hoşlanmayacağım (siyasetçileri genellikle samimiyetsiz bulurum) bilemiyorum orasını ama herkes bir ağızdan linç edince tersinden bir sempati beslemeye başladım.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Pek çok konu hakkında sözlerini onaylamasam da, bizim toplumumuzda da aykırı düşüncelerin yeri olmadıkça hiç bir yere gidemeyiz, bir şekilde bunla yaşamayı becermemiz lazım.
    cibaykal bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight200

anladık, dinledik, gördük ondan sonra linç kampanyası başlattık. bu ülkenin değerleriyle oynarsa kaçınılmaz sona razı olacak. tüm bu tiplerin malum partide toplanması da ilgi çekici, eski chp yok artık çok değişik, özünü kaybetmiş bir parti var.
    MSMorkan ve enescanatar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/BLRBaj.jpg
    https://i.hizliresim.com/gO41PL.png
    https://i.hizliresim.com/Oo3Xr0.png
    https://i.hizliresim.com/VrgJBV.png
    https://i.hizliresim.com/4aZJ9Q.jpg

anladık, dinledik, gördük ondan sonra linç kampanyası başlattık. bu ülkenin değerleriyle oynarsa kaçınılmaz sona razı olacak. tüm bu tiplerin malum partide toplanması da ilgi çekici, eski chp yok artık çok değişik, özünü kaybetmiş bir parti var.
    bunların üzerine hala "farklı düşünenler" sıfatına sokmaya çalışmayın artık yani. gerçekten "farklı" düşünen insanlarımıza hakaret edersiniz
    MSMorkan bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://i.hizliresim.com/BLRBaj.jpg
    https://i.hizliresim.com/gO41PL.png
    https://i.hizliresim.com/Oo3Xr0.png
    https://i.hizliresim.com/VrgJBV.png
    https://i.hizliresim.com/4aZJ9Q.jpg

Sosyal medyada paylaştığı çoğu şeyi bende onaylamıyorum ve aralarında beni gerçekten oldukça sinirlendiren şeyler var ama modern toplumlar sorunları linç ile değil kanunlar ile çözer.Eğer bir toplumda bu kadar linç eğilimi varsa 2 olasılık vardır.

-Bu bu toplumun adalete ve devlete güveni kalmamıştır,kendi adaletini sağlamaya çalışıyordur.
    -Bu toplum şiddet,öfke,cehalet dolu ilkel bir toplumdur.Öfkesini kusabileceği kendinden farklı bir şey arıyordur.

Zamanında terör örgütleri ile masaya oturan,dağdan inen teröriste harçlık veren,şehitlere kelle diyen,teröristlerin tanıklığı ile askerimizi subayımızı yargılayan,devletin içine bizzat kendi elleri ile soktuğu cemaatlerle el ele subaylarımıza iftira atan,ordunun yapısını bozan,terörist başına "sayın",şehitlere "kelle",bu ülkenin kurucularına "ayyaş" diyenlere,Türk kelimesinden bile utananlara,bu ülkenin topraklarını parsel parsel satanlara ve artık aklıma gelen gelmeyen bu ülke alehine icraatlar yapmış şahıslar içinde de linç kampanyası başlattınız mı?
    mgora ve Shrieker bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu karı böyle bir sıçmık atmış..

Shrieker bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyada paylaştığı çoğu şeyi bende onaylamıyorum ve aralarında beni gerçekten oldukça sinirlendiren şeyler var ama modern toplumlar sorunları linç ile değil kanunlar ile çözer.Eğer bir toplumda bu kadar linç eğilimi varsa 2 olasılık vardır.

-Bu bu toplumun adalete ve devlete güveni kalmamıştır,kendi adaletini sağlamaya çalışıyordur.
    -Bu toplum şiddet,öfke,cehalet dolu ilkel bir toplumdur.Öfkesini kusabileceği kendinden farklı bir şey arıyordur.

Zamanında terör örgütleri ile masaya oturan,dağdan inen teröriste harçlık veren,şehitlere kelle diyen,teröristlerin tanıklığı ile askerimizi subayımızı yargılayan,devletin içine bizzat kendi elleri ile soktuğu cemaatlerle el ele subaylarımıza iftira atan,ordunun yapısını bozan,terörist başına "sayın",şehitlere "kelle",bu ülkenin kurucularına "ayyaş" diyenlere,Türk kelimesinden bile utananlara,bu ülkenin topraklarını parsel parsel satanlara ve artık aklıma gelen gelmeyen bu ülke alehine icraatlar yapmış şahıslar içinde de linç kampanyası başlattınız mı?
    Sosyal medya iste elestirir bu normal. Ayrica dediginiz gibi adalet isliyor su anda kadin hakkinda sorusturma baslatildi.

Konumuz su an bu vekil diger konularada sicrarsak yararli bir konu olmaz ancak belirteyim bahsettiginiz zamanlarda da tepkimi koydum. Gezi parki olsun berkin elvan olsun 1 mayis olsun ygs sifre skandali olsun tum yuruyuslere katildim ve yapilanlarin karsisinda durdum tabi daha sonra bu yuruyuslere daha sonra katilmamaya basladim isin rengi degistigi icin.

Ortada suc var ve gerekli islemler yapiliyor zaten, halk da tepkisini gosteriyor hassas oldugu konularda ne guzel iste.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Konumuz su an bu vekil diger konularada sicrarsak yararli bir konu olmaz ancak belirteyim bahsettiginiz zamanlarda da tepkimi koydum. Gezi parki olsun berkin elvan olsun 1 mayis olsun ygs sifre skandali olsun tum yuruyuslere katildim ve yapilanlarin karsisinda durdum tabi daha sonra bu yuruyuslere daha sonra katilmamaya basladim isin rengi degistigi icin.
    Tebrik ederim çok güzel özetlemişsin.Nerede halk toplanıp beraber tepkisini göstermeye çalışsa pekeke yandaşları ortaya çıkıp bir çuval inciri berbat ediyor.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı ifadelerini takdir ettim.
    Gericilerle bölücülerin ittifakı 500 yıl geriye gidiyor. Hiç şaşırtıcı değilsin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadraf kardeş ceHApeyi eleştirmişsin Türkçü değil, bu kafayla iktidar olamaz diye. Arapçı akabe n'olcak peki ?

Anlıyorum ve görüyorum ki hanmfendinin pekaka ve onların siyasi uzantılarıyla al-gülüm ver gülüm yapma çabaları pek hoşunuza gitmemiş. 'Barış' süreciyle ilgili yorumlarınızı da alabilir miyiz. Hani şu akabe hokumetinin TERÖRİSTLERİ SINIRDA DAVUL ZURNAYLA KARŞILAYIP Bİ DE AYAĞINA DEVLETİN HAKİMİNİ SAVCISINI GÖTÜRDÜĞÜ SÜREÇ.

Hanmfendide malesef "g..e geldi aşkımız, ikimiz de şaşkınız" sendromu sezdim. Atatürk'ü anlamadan vatansever olduğunu iddia etmesi komik. Terör örgütü uzantılarıyla ilgili sosyal medya mesajları vatansever olduğu iddiasında olan biri için trajik. ceHApe belki 4 harflilerin oylarını almak istiyor, ama kazanacağından fazlasını kaybedecek bence.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)