Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ehliyetsiz yakalandım çekicinin depoyu doldurttular

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    motoru yeni aldım ehliyet sınavımda haftaya filan olucak biraz pratik yapmak için erken aldım motoru genelde gündüz çıkıyordum fazla çevirme olmuyor diye dün şeytan dürttü saat akşam 23:00 de çıkıyım dedim saat 01:00 gibi çevirmeye girdim çek sağa dedi polis kontağı kapatıp anahtarı aldı adam abi dedim kaçıcakmıyım lastikler kilitlendi nasıl çekecem kenara filan neyse ehliyet ruhsat dedi ruhsatı verdim ehliyet diyince kaldım bi an öyle abi dedim yeni aldım motoru haftaya sınava giricem filan yalvardım birazda tamam ceza kesmiycem altından kalkamazsın yoksa dedi aa dedim ne kadar iyi adam çekiciyle gidin otoparkta halledin dedi bu arada çekicinin şöförüde polisin yanından ayrılmıyodu anlaşmalılar belliki gittim neyse adam dedi çekicinin mazotu bitmiş devlete para lazım doldurda git kaça doluyo dedim 200 dedi bi yandan 2000 ceza yemedim diye sevinirken 200tl de baya koydu bana güzelde bir ders oldu en azından geceleri çıkmıycam artık yalnız 200tl de çok değilmi ben 2000 den kurtuldum diye orada sesimide çıkaramadım depoyu doldurduktan sonra motorumu alıp doğru yerine bıraktım dün başımdan geçen olayı sizede anlatıyım dedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Doldursaydın iki katına bile çıkamazdın daha fazla tutardı emin ol. Yarım depo bile olmamış...
    babaçi ve MSMorkan bunu beğendiler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    İyi olmuş, kurtulmuşsun demek isterdim ama. Polis niye böyle birşey yapıyor ki. Yakaladıysan kes cezasını. Sende binme birader ehliyetini almadan.
    200 tl ye iyi az dolmuş. Bizim fındık depo accent 200 e doluyor. Az sokmuşlar sana dua et.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    çok ucuz kurtarmışsın

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Parayı pulu geçti allah göstermesin birine çarparsın, altından o zaman kalkamasın işte

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    memleket niye bu halde:
    -devlete para lazım depoyu doldur
    -oh 2000 liradan yırttım

alan memnun veren memnun.
    oialdemir, valeros46, Tommy ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Ulan 5 defa sildim yazdıklarımı. Ne desem ne yazsam sonunda sildirmeyi başardılar.
    Yazıklar olsun hakikaten. Emniyet teşkilatına bak. Mantığa bak!
    Enes ŞENTÜRK bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    200 lira paramı
    ehliyetsiz yakalanmanın cezasını bilmiyosun galba ,,2000 sana 2000 de sana kullanmana izin veren motorun sahibine kitleyip bide motoru bağlıyolar,500tl de ıvırı zıvırı öyle masraf gider 4500 e malolur sana

200 liraya depoyu doldurup kurtulduysa üstüne gidip polisin elini öpmen lazımdı,,ehliyetsiz yakalandığın için bide mahkmeye çıkmanda cabası
    İhsan34 bunu beğendi.

Motosikleti
    fulletmedeliler zaten 38 litre geldi 200 en az 150 litre alıyordur onun depoda motoru bırakıp dönücektim öyle bi yere çektiler ki takside 30-40 tutardı baktım otoparkta ufak motorları tepeleme yığmışlar orda bıraksaydım motoru gözümede uyku girmezdi benim polis ceza kesmiycem dedi bana ama nerden bakıyordum ceza yiyip yemediğime bide ceza yazdıysa kalp krizi geçiririm

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    keşke motoru bağlasaymış sana gerçek anlamda ders olurdu o zaman böyle işini sallayan polisler yüzünden çalınan motosikletler bulunmuyor ya da bulunsa dahi haber verilmiyor öylece çürümeye bırakılıyor
    valeros46 bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bedavaya yırtmışsın. Ceza yesen sağlam olurdu. O çekici enaz 600-700 liradan aşağı dolmaz.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke motoru bağlasaymış sana gerçek anlamda ders olurdu o zaman böyle işini sallayan polisler yüzünden çalınan motosikletler bulunmuyor ya da bulunsa dahi haber verilmiyor öylece çürümeye bırakılıyor
    hocam motor benim adıma zaten ruhsata baktı iyi sigortan filan tam ruhsatta eksik bişey yok dedi ehliyeti isteyince durumu anlattım tamam ceza kesmiycem yardımcı olucaz sana dedi atla çekiciye orada halledin dedi yazıcağı cezayıda cidden ödeyemezdim 4000 lerden bahsetmiş arkadaş benim motordan bi tanede 2. el alırım o paraya

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Rüşvetin Alamancası.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fulletmedeliler zaten 38 litre geldi 200 en az 150 litre alıyordur onun depoda motoru bırakıp dönücektim öyle bi yere çektiler ki takside 30-40 tutardı baktım otoparkta ufak motorları tepeleme yığmışlar orda bıraksaydım motoru gözümede uyku girmezdi benim polis ceza kesmiycem dedi bana ama nerden bakıyordum ceza yiyip yemediğime bide ceza yazdıysa kalp krizi geçiririm
    Bilgilerini aldımı? Evrak doldurdumu? İmzaladın mı? Rüşvet almış cesaret edemez
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    noktalama işaretleri nedir, ne için kullanılır?
    paragraf nedir, ne için kullanılır?
    Sj's ve Tommy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ktm düke 200
    Bugün seninle pazarlık yapan yarın motor hırsızları ile pazarlık yapar devlete para lazım ayakları da boş laflar madem o kadar devletini düşünen polis çıkarsın kendi cebinden versin
    valeros46 ve berk_cglr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yakalanıp yırtmışsın işte, cümle aleme göğsünü gere gere ilan etmeye ne gerek var. Azıcık sessiz olacan bu işlerde, kimseye söylemeyeceksin.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Yarın öbür gün senin o motor çalınınca burada konu açıp "polis işini yapmıyor ne biçim bu teşkilat" diyeceksin. İşini yapmadığı için sevinirken iyi tabi.

Hem sana orada ehliyetsiz kullanmaktan 2.500-3.000 cezayı dayayacak, hem de motorun çalınınca bulacak.

Sen de 3 bin lira ceza yediğinde hayıflanmayacaksın ama motorun çalınınca da "hayırdır kardeş neden bulunamadın bu motoru" diyeceksin.

Her önüne gelen kuralsız binip, "depoyu doldururuz ya" ya güvenirse adam da "depoyu dolduran düdüğü çalar" der.

ve yine aşağıda ki imzam.
    valeros46, twisten, berk_cglr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    umarım bir gün polis işini salladığı için önünden geçen plakasız kasksız elemanı durdurmak yerine her şeyi tam olduğu için uğraştırmayacak birini durdurunca o giden motor senin çalınan motorun olmaz 3 tane motorum farklı yerlerde çalındı o yüzden eksiğin varsa kusura bakma kardeş beklseydin 1 hafta daha öyle binseydin motora
    Gokmends bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)