Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Köpek saldırısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak işte bütün konuyu provoke eden, tehdit içeren (hatta suç) bu marazlı dilin yüzünden, son derece makul bir konu şirazesinden çıktı. Hala ısrar ediyorsun ya, ne diyelim...
    Konunun en başında bizde her başa göre tarak var demiştim, şimdi ağlamak yok. Herkes konuştuğuna dikkat edecek. Öyle ağzına geleni söyleyip şamarı yiyince yan çizmeyecek.
    Konu makul ama siz makul değilsiniz, sorun orada.
    Baştan beri sokak hayvanları konusu Türkiye'de Belediyelerin görevini yapmasından kaynaklanan bir soruna dönüştü. Bu durumdan gherkes rahatsız, bu konu vicdan merhamet ve insani değerler ekseninde çözülmelidir. Bu konudan rahatsız olan herkes bizim gibi elini taşın altına koymalı ve çözüme ortak olmalıdır dedik. Bu konuda hazırlanmış eylem planları, çözüme yönelik yapılacaklar listesi Türkiyemizin en köklü kurumlarınca projelendirildi hükümetin ve belediyelerin adım atması yeterlidir. Bizim gibi birkaç can dostu insanla olacak iş değil, yetişemiyoruz dedik.
    İçimiz kan ağlıyor ama hepsini yok edelim tiyatrosu sergilendi, sonrasında kahkahalar, alaycı bir üslup ve hakaretler eşliğinde köfte, kuzu çevirme tahrikleri yapıldı.
    Şimdi sanki çözüm odaklı konuşuyormuş da biz milleti geriyormuşuz gibi ucuz bir oyunla konuyu sulandırmaya çalışmayınız. Ne biz aptalız ne de siz zekisiniz.

Her konuda ortak paydada buluşulabilir, ama can alma konusunda bir paydada buluşulamaz. Çünkü geri dönüşü yoktur. Bu konunun çözümü her ne olursa olsun, biz başımızı yastığa koyduğumuzda müsterih olacağız. Katliam ve soykırım çağrısı yapanlar ise utanç vesilelerini not etmiş olacaklar.
    Hayatınızda bir kere bile olsa sokakta yaşayan bir hayvanın başını okşayın, gözlerinin içine bakın ve sarılın. Üstünüz kirlenmez, kirlenirse gider yıkarsınız ellerinizi. Ama gözlerinin içine bakarsanız ve kalbinizin derinliklerinde azıcık bile merhamet duygusu kaldıysa çaresizliklerini ve acılarını görebilirsiniz derinliklerinde.
    espresso ve uakdem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Hee o zaman tanımadığın insanlara, senden hiç söz edilmemişken, aşağıda yaptığın gibi laf sokmaya çalışmayacaksın babasultan. Hem bu konuda, hem alakasız konularda, kalkıp insanların yaşını küçümseyen tavırlarla alaya almayacaksın!

Kim ne yazar, nasıl saldırırsa aynı şekilde yanıt veririm. Hadi selametle...
    Genç arkadaş ne iş yapabilirim diye akıl sormuş sizde dalga geçmişsiniz.

Bende kendisiyle alay edenleri dikkate almamasını yazmışım, genci teselli edip sorduğu konuda bir iki kelime yazmışım.

Zaten soru soranda gerekli cevabı vermiş sizde hala arsızca bundan alıntı yapıp üste çıkmaya çalışıyorsunuz.

Alıntı moto3409 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babacan Teşekkür ederim verdiğin fikirler için sağol varol���� diğer bazı hvlayanların yazdıklarını okumak istemiyorum sen gereken cevabı vermişsin, insan gibi bir soru sorduk ekmek parası nerde ben orda, soruyu beğenmiyorlarsa yazmasaydılar[COLOR="Silver"]
    Alıntı yaptığınız konuda genç babacan diye kimi kast ediyor?
    diğer diye devam ettiği cümlede kimi kast ediyor?

Not: Ne yazarsa yazsın cevap yazmayacağım, cevap yazmamamı kendine yakıştığı gibi tanımlayabilir. Konuyu kişisel atışmaya çevirmenin anlam ve manası yok. benim fikrim belli.
    erensel ve yamtareroglu bunu beğendiler.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun en başında bizde her başa göre tarak var demiştim, şimdi ağlamak yok. Herkes konuştuğuna dikkat edecek. Öyle ağzına geleni söyleyip şamarı yiyince yan çizmeyecek.
    Konu makul ama siz makul değilsiniz, sorun orada.
    Baştan beri sokak hayvanları konusu Türkiye'de Belediyelerin görevini yapmasından kaynaklanan bir soruna dönüştü. Bu durumdan gherkes rahatsız, bu konu vicdan merhamet ve insani değerler ekseninde çözülmelidir. Bu konudan rahatsız olan herkes bizim gibi elini taşın altına koymalı ve çözüme ortak olmalıdır dedik. Bu konuda hazırlanmış eylem planları, çözüme yönelik yapılacaklar listesi Türkiyemizin en köklü kurumlarınca projelendirildi hükümetin ve belediyelerin adım atması yeterlidir. Bizim gibi birkaç can dostu insanla olacak iş değil, yetişemiyoruz dedik.
    İçimiz kan ağlıyor ama hepsini yok edelim tiyatrosu sergilendi, sonrasında kahkahalar, alaycı bir üslup ve hakaretler eşliğinde köfte, kuzu çevirme tahrikleri yapıldı.
    Şimdi sanki çözüm odaklı konuşuyormuş da biz milleti geriyormuşuz gibi ucuz bir oyunla konuyu sulandırmaya çalışmayınız. Ne biz aptalız ne de siz zekisiniz.

Her konuda ortak paydada buluşulabilir, ama can alma konusunda bir paydada buluşulamaz. Çünkü geri dönüşü yoktur. Bu konunun çözümü her ne olursa olsun, biz başımızı yastığa koyduğumuzda müsterih olacağız. Katliam ve soykırım çağrısı yapanlar ise utanç vesilelerini not etmiş olacaklar.
    Hayatınızda bir kere bile olsa sokakta yaşayan bir hayvanın başını okşayın, gözlerinin içine bakın ve sarılın. Üstünüz kirlenmez, kirlenirse gider yıkarsınız ellerinizi. Ama gözlerinin içine bakarsanız ve kalbinizin derinliklerinde azıcık bile merhamet duygusu kaldıysa çaresizliklerini ve acılarını görebilirsiniz derinliklerinde.
    Konu başından beri yazdıklarını okuyorum sanki iki farklı insan yazıyormuş gibi hissediyorum. Bazı mesajların çok daha ılımlı ve insani bazıları ise gereğinden fazla sert ve tahrik edici. Hayvanları sevmen onlar için çaba sarf etmen takdir edilesi. Ama gerçekten canları düşünüyorsanız kamuoyu desteğini almak istiyorsanız bu tehditkar ve kaba üslup en çok hakkını savunduğunuz canlara zarar verir. Sonuçta biz ne dersek diyelim kanun koyucu bir karar verecek inşallah sorun insanların vicdanlarını yaralamadan ve hayvanların canları yanmadan çözülür. (şimdi onlar şunu dedi bende bunu dedim vs gibi şeyler söyleyebilirsin ama burada kimse seni tehdit etmedi)
    xtrafrozen ve Punctum bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu başından beri yazdıklarını okuyorum sanki iki farklı insan yazıyormuş gibi hissediyorum. Bazı mesajların çok daha ılımlı ve insani bazıları ise gereğinden fazla sert ve tahrik edici. Hayvanları sevmen onlar için çaba sarf etmen takdir edilesi. Ama gerçekten canları düşünüyorsanız kamuoyu desteğini almak istiyorsanız bu tehditkar ve kaba üslup en çok hakkını savunduğunuz canlara zarar verir. Sonuçta biz ne dersek diyelim kanun koyucu bir karar verecek inşallah sorun insanların vicdanlarını yaralamadan ve hayvanların canları yanmadan çözülür. (şimdi onlar şunu dedi bende bunu dedim vs gibi şeyler söyleyebilirsin ama burada kimse seni tehdit etmedi)
    Ben de aynı şeyleri siz birkaç kişi için düşünüyorum kardeşim, özelliklede iki a betimlemen tam olarak düşüncelerimi dile getirmişsin. Bu kaba, alaycı ve tehditkar üslubu bırakmanız gerekiyor en başta.
    Kamuoyu desteği almak gibi bir derdimiz yok, çünkü ihtiyaç duyulan bir kamuoyu yok, kamuoyu yaratmaya çalışan ve bizim engelimize takılarak şirazesi kayan birkaç kişi var. Biz de baştan beri yazılanı okuyoruz, tehdit mesajlarını görmek istiyorsan önceki sayfalara gider bulursun. Tüfekle sokağa inenler mi ararsın, meydan okuyanlar mı neler neler. Ekşisözlük klavyeşörleri. Sanırım sen yalnızca tarafında olan ve görmek istediklerini okuyorsun Eski sayfaları dikkatlice oku ne dediğimi anlarsın. Tehdit ve uyarı farklı şeylerdir, bunlar arasındaki farkı biliniz.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç arkadaş ne iş yapabilirim diye akıl sormuş sizde dalga geçmişsiniz.

Bende kendisiyle alay edenleri dikkate almamasını yazmışım, genci teselli edip sorduğu konuda bir iki kelime yazmışım.

Zaten soru soranda gerekli cevabı vermiş sizde hala arsızca bundan alıntı yapıp üste çıkmaya çalışıyorsunuz.

Alıntı yaptığınız konuda genç babacan diye kimi kast ediyor?
    diğer diye devam ettiği cümlede kimi kast ediyor?

Not: Ne yazarsa yazsın cevap yazmayacağım, cevap yazmamamı kendine yakıştığı gibi tanımlayabilir. Konuyu kişisel atışmaya çevirmenin anlam ve manası yok. benim fikrim belli.
    Genç arkadaş dediğin, birkaç hesapla forumu manipüle eden trolun teki. Bizde bunu bildiğimiz için latifeyle karışık yazdık. Sadece ben de yazmadım. Benden önce başka hesap da yazdı. Ama sen diğerini pas geçip bana sataştın. Ayrıca o konuda da seninle herhangi bir diyaloğum yok. Yine kendine vazife edinip rakı çarpmış, sarhoş vs. benzetmesi yapmışsın. Sana ne? Bırak konu sahibi versin cevabını. Sana ne oluyor? Milletin avukatı mısın birader? Aha bu da ilgili konu. Okusun insanlar...

https://www.motosiklet.net/forum/mot...pabilirim.html

Hadi onu geçtim,

Bu konuda seninle hiçbir diyaloğum yokken ne demeye bana sataştın? Ucuz polemikler, yaşlı amca benzetmeleri, ununu elemişmiş eleğini asmışmış...alıntıladığım mesajlarından utanmıyor musun da, burada hala bilge adam pozlarıyla millete terbiye dersi veriyorsun?

Bir de diyorsun ki, yazdıklarımıza dikkat edelim, burada gençler bizden feyz alıyor. Hey allahım yahu, kelin merhemi olsa başına sürermiş.

Ya sana cevap hakkı doğurmayan mesajlara yanıt vermeyeceksin, ya da böyle kendi yazdıklarınla rezil olacaksın! Beğenmiyorsan engelle beni...
    Alpbatur ve xtrafrozen bunu beğendiler.

Motosikleti
    K 1600 GTL
    Ben de aynı şeyleri siz birkaç kişi için düşünüyorum kardeşim, özelliklede iki a betimlemen tam olarak düşüncelerimi dile getirmişsin. Bu kaba, alaycı ve tehditkar üslubu bırakmanız gerekiyor en başta.
    Kamuoyu desteği almak gibi bir derdimiz yok, çünkü ihtiyaç duyulan bir kamuoyu yok, kamuoyu yaratmaya çalışan ve bizim engelimize takılarak şirazesi kayan birkaç kişi var. Biz de baştan beri yazılanı okuyoruz, tehdit mesajlarını görmek istiyorsan önceki sayfalara gider bulursun. Tüfekle sokağa inenler mi ararsın, meydan okuyanlar mı neler neler. Ekşisözlük klavyeşörleri. Sanırım sen yalnızca tarafında olan ve görmek istediklerini okuyorsun Eski sayfaları dikkatlice oku ne dediğimi anlarsın.
    Benim içinde aynı şeyleri nasıl düşünüyorsun bilmiyorum en başından beri aynı üslup ile yazmaya çalışıyorum. Kamuoyunada ihtiyacınız yoksa Allah yolunuzu açık etsin devlet mekanizması bu sorunu çözecektir devletimize güvenelim

Motosikleti
    Bir anda herkes saygı ve sevgi pıtırcığına dönüştü. Ne güzel, sayfalarca saçma sapan yorumlarla Kara Murat çığlık oynayanlar hodri meydan denince bir anda Yunus Emre haline geliverdiler. Demek ki bazı insanlara anlayacakları dilde bir yerde dur demek gerekiyormuş değil mi ?
    Bundan sonra konu hakkında mantıklı ve medeni mesajlar yazılır umarım.

Motosikleti
    K 1600 GTL
    Bir anda herkes saygı ve sevgi pıtırcığına dönüştü. Ne güzel, sayfalarca saçma sapan yorumlarla Kara Murat çığlık oynayanlar hodri meydan denince bir anda Yunus Emre haline geliverdiler. Demek ki bazı insanlara anlayacakları dilde bir yerde dur demek gerekiyormuş değil mi ?
    Bundan sonra konu hakkında mantıklı ve medeni mesajlar yazılır umarım.
    Çok komiksin bu mesajınla derdinin ne olduğunu anladık... Hodri meydan ne yapacaktık ki??? Bir mesajında köpekler yaşadıkları mahalledeki insanların karakterlerinden etkilenirler gibi birşeyler yazmıştın görünen o ki terside geçerli köpeklerle fazla içli dışlı olanlarda onların karakterinden etkileniyorlar...

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saldırganı bitti şimdi kuduzu başladı. Her gün saldırılar oluyor. Hala bu hayvanları nasıl ortadan kaldırmazlar aklım almıyor.

Çoluk çocuk genç yaşlı demeden saldırıyorlar...

Gerçi tutuklamalar başladı. Anladığım kadarıyla önce sevicilerini temizleyip sonra köpekleri temizleyecekler. Her geçen gün geç kalıyorlar. Her gün yeni bir saldırı.

YÜCE ALLAH SEVDİKLERİMİZİ EVLATLARIMIZI SALDIRIDAN KUDUZDAN KORUSUN. BU VAHŞİ HAYVANLAR BİRAN ÖNCE TEMİZLENSİN...

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Sen gerçekten problemli bir tipsin. Nerede büyüdün, hangi ortamda yetiştin, ne tür şiddet gördün, nasıl travmalar yaşadın bilemiyorum ama psikolojin hiç normal değil. Kendine sanal bir dünya yaratıyor ve orada sıkışıp kalıyorsun. Yarattığın dünyada bir düşman belirliyor ve ona karşı zafer kazanma dürtüsünden müthiş keyif alıyorsun. Var böyle tanıdığım insanlar, belli dozlarda tedavi de edilebiliyor. Ama çok vakit kaybetmemek gerek...büyük olasılıkla çevrende kabul görmeyen, sözü dinlenmeyen, silik ve bu sosyal ezikliğini, forumlarda insanları yarattığın sanal dünyanın bir parçası haline getirerek tehdit edip, kendince elde ettiğin zaferin hazzıyla gidermeye çalışıyorsun. En fenası da, insanlarda görmediği sevgi ve ilgiyi köpeklerde arayan, bilindik asosyal toksik hayvan severlerdensin. Bu çok bariz bir özellik, sana özel değil yani...

Artık şunu fark ettim ki, sana gereğinden fazla zaman harcıyorum. Anlamsız ve sonuçsuz bir diyalog. Muhtemelen bu mesajıma bir sürü racon keseceksin ama seni artık gerçekten muhatap almayacağım.

Bayramdan sonra Kanun değişikliği büyük olasılıkla Meclis gündemine gelecek. Sonuca göre burada yine makul insanlarla tartışırız.

Selametle kardeşim...umarım iyileşirsin...
    Alpbatur bunu beğendi.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gencecik bir evlat daha bu canavarlar yüzünden ÖLDÜ ! Bir anne ve baba evladını kaybetti!

Bu satırları evladı olmayanlar anlamaz ama evladı olanlar gidip çocuklarının yüzüne tekrar baksınlar...

https://x.com/Haberturk/status/1800169118810976551

https://x.com/GuvenliSehirler/status...77843312333176
    Punctum, xtrafrozen, Alpbatur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Çok komiksin bu mesajınla derdinin ne olduğunu anladık... Hodri meydan ne yapacaktık ki??? Bir mesajında köpekler yaşadıkları mahalledeki insanların karakterlerinden etkilenirler gibi birşeyler yazmıştın görünen o ki terside geçerli köpeklerle fazla içli dışlı olanlarda onların karakterinden etkileniyorlar...
    İşte başından beri üslubun bu. Sonra paparayı yiyince vay anam yandım anam. Koşun dostlar bana saygısızlık yapılıyor. Canlılarla içli dışlı, sosyalleş, yüreği güzel olanlarla dertlen senin de hem karakterin hem üslubun düzelsin kardeşim, şark kurnazlığıyla ağzım laf yapıyor istediğime giydiririm sonra döner kritik yapıyorum saygı beklerim böyle olmaz, kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Sen gerçekten problemli bir tipsin. Nerede büyüdün, hangi ortamda yetiştin, ne tür şiddet gördün, nasıl travmalar yaşadın bilemiyorum ama psikolojin hiç normal değil. Kendine sanal bir dünya yaratıyor ve orada sıkışıp kalıyorsun. Yarattığın dünyada bir düşman belirliyor ve ona karşı zafer kazanma dürtüsünden müthiş keyif alıyorsun. Var böyle tanıdığım insanlar, belli dozlarda tedavi de edilebiliyor. Ama çok vakit kaybetmemek gerek...büyük olasılıkla çevrende kabul görmeyen, sözü dinlenmeyen, silik ve bu sosyal ezikliğini, forumlarda insanları yarattığın sanal dünyanın bir parçası haline getirerek tehdit edip, kendince elde ettiğin zaferin hazzıyla gidermeye çalışıyorsun. En fenası da, insanlarda görmediği sevgi ve ilgiyi köpeklerde arayan, bilindik asosyal toksik hayvan severlerdensin. Bu çok bariz bir özellik, sana özel değil yani...

Artık şunu fark ettim ki, sana gereğinden fazla zaman harcıyorum. Anlamsız ve sonuçsuz bir diyalog. Muhtemelen bu mesajıma bir sürü racon keseceksin ama seni artık gerçekten muhatap almayacağım.

Bayramdan sonra Kanun değişikliği büyük olasılıkla Meclis gündemine gelecek. Sonuca göre burada yine makul insanlarla tartışırız.

Selametle kardeşim...umarım iyileşirsin...
    Sözlerinin tümünü 10 la çarparak sana ve sevdiklerine yolluyorum birtanem. En kısa sürede görüşmek dileğiyle güzel kardeşim. İyileşmen konusunda da senin kadar iyi ser değilim maalesef.. Psikopatlık, sosyopatlık ve merhametsizlik ilaçla tedavi edilmiyor, en başta aile eğitimi ve terbiyesi gerekiyor şok tedavisi uygulanarak belki kurtulunabilir. Senin ilacın bende

Motosikleti
    K 1600 GTL
    İşte başından beri üslubun bu. Sonra paparayı yiyince vay anam yandım anam. Koşun dostlar bana saygısızlık yapılıyor. Canlılarla içli dışlı, sosyalleş, yüreği güzel olanlarla dertlen senin de hem karakterin hem üslubun düzelsin kardeşim, şark kurnazlığıyla ağzım laf yapıyor istediğime giydiririm sonra döner kritik yapıyorum saygı beklerim böyle olmaz, kardeşim.
    Gerçekten muhattap alınacak biri değilsin yazık sana benim karakterimin zekatı senin gibi yüz tanesini adam eder merak etme. Hadi bak işine diyecem de işin gücün var mı emin değilim....

Motosikleti
    Gerçekten muhattap alınacak biri değilsin yazık sana benim karakterimin zekatı senin gibi yüz tanesini adam eder merak etme. Hadi bak işine diyecem de işin gücün var mı emin değilim....
    Adam komedyen çıktı, ama mesleğinde iyi değil

Siz insanlara sataşıp saygısızlık yaparak sokaktaki canlarımız için çözüm ürettiğiniz mi sanıyorsunuz ? Boş yere kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz..

Konuyu şahsileştirerek kendi kendinizi tokatlatıp duruyorsunuz. Gerek yok, konu hakkında bir sözün varsa söyle geç, insanlara sataşma, çok yakışıksız hareketler bunlar.
    Ahlak ve şerefin temeli vicdan üzerine kuruludur

Motosikleti
    K 1600 GTL
    Adam komedyen çıktı, ama mesleğinde iyi değil

Siz insanlara sataşıp saygısızlık yaparak sokaktaki canlarımız için çözüm ürettiğiniz mi sanıyorsunuz ? Boş yere kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz..

Konuyu şahsileştirerek kendi kendşnizi tokatlatıp duruyorsunuz. Gerek yok, konu hakkında bir sözün varsa söyle geç, insanlara sataşma, çok yakışıksız hareketler bunlar.
    Diğer yamteroğlu geldi şimdide valla şaka gibisin. Allah yolunu bahtını açık etsin kardeşim samimi duamdır....

Motosikleti
    Diğer yamteroğlu geldi şimdide valla şaka gibisin. Allah yolunu bahtını açık etsin kardeşim samimi duamdır....
    Aynen kardeşim aynen, hadi uğurlar olsun sana canım benim
    Ahlak ve şerefin temeli vicdan üzerine kuruludur

Motosikleti
    K 1600 GTL
    Aynen kardeşim aynen, hadi uğurlar olsun sana canım benim
    Hadi gene büyük bir mücadeleyi kazandın zafer senin....

Motosikleti
    Hadi artık zorlama istersen arkadaşım, konuyla ilgili yorum yazın konuyu şahsileştirmeyin, bomboş bir sürü mesaj kaç defa söyledik. Çocuk gibi davranıyorsunuz.

Motosikleti
    K 1600 GTL
    Hadi artık zorlama istersen arkadaşım, konuyla ilgili yorum yazın konuyu şahsileştirmeyin, bomboş bir sürü mesaj kaç defa söyledik. Çocuk gibi davranıyorsunuz.
    Tamam paşam sen nasıl istersen. Önden sen buyur....

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Allah iyiliğinizi versin, delinin tekini almışsınız karşınıza kavga ediyorsunuz. Adam şizofren la şizofren. He deyin geçin Vallahi vaktinize yazık.
    Punctum senin için de geçerli tavsiyem.
    Alpbatur ve Punctum bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)