Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Polis Kabadayiligi Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilit plakanın üzerine kaymış

Yarın tarif edilen yere gidip o memuru bulacak ve alnından öpeceğim.

İnsanlar aptal yerine koymaya çalışmak yerine kurallara uymayı denemelisin.

Kurallara uyanlara gayet kibar davranıldığından emin olabilirsin...

Sevgilerimle

aynen katılıyorum abi sana...

halatı plakayı kapatacak şekilde ayarlayıp polise b.k atmak da neyin nesi anlamadım..polis haklı kardeşim..her türlü çakallık bizim tayfa da polis bıkmış artık..birde laga luga yaptıysa bu konuyu açan kişi daha beter olsun...bu cezalar az bile...beter olsun derken kaza bela olmasın da trafik cezası anlamında..bak yine kıyamadım

bi söz vardır..Tereciye Tere Satmayın...polis artık kurt olmuş..yemez bu numaraları...
    AHZ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

halatı plakayı kapatacak şekilde ayarlayıp polise b.k atmak da neyin nesi anlamadım..polis haklı kardeşim..her türlü çakallık bizim tayfa da polis bıkmış artık..birde laga luga yaptıysa bu konuyu açan kişi daha beter olsun...bu cezalar az bile...beter olsun derken kaza bela olmasın da trafik cezası anlamında..bak yine kıyamadım

bi söz vardır..Tereciye Tere Satmayın...polis artık kurt olmuş..yemez bu numaraları...
    Yani bu vatandaş vatan haini olacak kadar kötü bişey yapmış. Bu mu yani cevap ?
    Eger cevap buysa bir polis vatan haini olan birini asla bırakmamalı orda vurmalı.
    Bir kişi trafik kurallarına uymuyor diye vatan haini ise türkiyede sıfır hata ile araç kullanan yok o zaman hepimiz vatan hainiyiz.
    bursalıali ve birbilent bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bu vatandaş vatan haini olacak kadar kötü bişey yapmış. Bu mu yani cevap ?
    Eger cevap buysa bir polis vatan haini olan birini asla bırakmamalı orda vurmalı.
    Bir kişi trafik kurallarına uymuyor diye vatan haini ise türkiyede sıfır hata ile araç kullanan yok o zaman hepimiz vatan hainiyiz.

vatan hainliği ne alaka şimdi...cezayı yemiş...olay bitmiş..itirazını gidecek Asliye Ceza Mahkemesine yapacak..forumda bir itiraz masası yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yil sonundayiz azami dikkat edelim butce daha tamamlanmadi gozunun ustunde kas var diye bile ceza yiyebiliriz bu donemde
    Konunun özeti budur. Para lazım, topluyorlar. Daha da lazım olacak, daha da toplayacaklar. Gerekçeli, gerekçesiz, artık nasıl denk gelirse.
    birbilent bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okumaya üşenenler için özet
    plakasını zincirle kapatmış, köprüden geçerken polis çevirmiş ceza yazmış,
    itiraz edince az tartaklanmış.
    Allahrazı olsun. Geçmiş olsun

malesef, al bir tane araba yanındada istediğin şişe olsun, kafana göre vur ez hatta kaç, bu kadar masraflı olmaz

Herkese cevaplari icin tesekkur ederim. Beter olsun diyen arkadas ins. sende benim yasadigimi yasarsin insan gibi konusmaya calisip, polis yetkisiyle tutuklanmakla motorunun aracinin baglanmasiyla tehdit edilip tartaklanirsin. Laga luga yapmis olsam orada 3 polis vardi hepsi tepki verirdi sadece biri boyle tepki verdi, laga luga yapsam bile isi fiziksel boyuta cekmeye hicbir haklari yokta kime ne anlatiyosun
    birbilent bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı szralp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese cevaplari icin tesekkur ederim. Beter olsun diyen arkadas ins. sende benim yasadigimi yasarsin insan gibi konusmaya calisip, polis yetkisiyle tutuklanmakla motorunun aracinin baglanmasiyla tehdit edilip tartaklanirsin. Laga luga yapmis olsam orada 3 polis vardi hepsi tepki verirdi sadece biri boyle tepki verdi, laga luga yapsam bile isi fiziksel boyuta cekmeye hicbir haklari yokta kime ne anlatiyosun
    Beter ol...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

vatan hainliği ne alaka şimdi...cezayı yemiş...olay bitmiş..itirazını gidecek Asliye Ceza Mahkemesine yapacak..forumda bir itiraz masası yok...
    Polis unuforması giyen demiş vatan hainisiniz diye. Birazda çekiştirmiş tartaklamış, ben niye kızıyorum!!?

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport

1.köprü ve bazı gişelerden motosikletler için 2 katı ücret çekiliyor ve aylardır düzeltilmedi.. dilerim sizin gibi memnunlardan en az on katı alınır.. yine kıyamadım 20 dese miydim?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    polis cezada haklı, üslupta haksız.
    "vatandaşa kötü muamele de vatan hainliğidir"

Motosikleti
    yahu tamam sakin olun hemen linç etmeyin...

sakinnn

okumadan sert girmişim..geri vites yapıyorum... o kısımları okumamışım...sadece plaka üzerinde kilit bölümünğ okudum uzun ve imla olmayınca inanın gözümdne kaçmış pardon..ben 10 polisin gözaltına alma çabalarına karşı direnmiş buna rağmen kelepçelenmiş 12 saat nezarethanede kalmış sonrasında mahkemede polise mukavemetden yargılanmış biriyim..polisin o tavrını asla kabul edemem tabiki...affedildim mi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

işte konuyu tam okumadan yorum yapınca böyle oluyomuş..tam öküze bağlamışım...
    birbilent, xterkan ve hyanax100 bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Biri bana "vatan hainisin" derse, hakarwt davası açarım.
    Vatan hainliği konusunda varmıymış delili?
    Kameradı olanlar, otu b.ku çekeceğinize bunları çekin.
    Trafik cezası konusu neyse de, vatan hainliği lafı çok ağır.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birisi olayda geçen polis kılıklı şerefsize daha düne kadar kendi teşkilatlarının %70 nin vatan haini Fetöculardan oluştuğunu hatırlatsın.Önüne geleni vatan haini ilan eden itlerin hangi zihniyete ait olduğunu hepimiz biliyoruz.
    birbilent bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Beyler,

Olayı sadece anlatanın açısından dinleyip polise diş biliyorsunuz.

Yapmayın

Konuyu açan arkadaş herkesi aptal kendisini akıllı sanan cinsten birisi. Anlattıklarının doğru olduğunu sanmıyorum. Yediği cezanın acısı ile buraya gelip ağlayan ezik bir kardeş sadece.

Sevgilerimle

Sevgilerimle
    AHZ bunu beğendi.

Valla o kadar çevirmeye durdurmaya girdim ki. Kurallara riayet ettikten sonra (bir kere bile bana beyefendi dışında hitap etmemişlerdir) . Sen onlara yardımcı ol (kanuni istekleri yerine getir) onlarda sana yardımcı olur zaten. Tem çevirmelerine de denk geldik defalarca (malum sınır ilindeyiz) tem gördüğümde hemen vizörü açarım. Yüzüm belli olsun. Dururum. Motosikleti takoza alır. Onlar bişe demeden hareket etmem. Hemen kibarca beyefendi buyrun evraklarınızı alalım vs. Ama bir kaç defa bana böyle davrananların (kibarca) artis artis konuşanlara muamelerini gördüm (adamların içinden başka bişey çıkıyor). Evlerden ırak. Sen nasıl davranırsan onlarda öyle davranıyor. Konunun özeti budur.
    hyanax100 ve Okan Sinan Ocan bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okan hoca doğru söyler. üzerine düşen vazifeyi yerine getirmiş zaten

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)