Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye'de 250cc Cruiser Sorunsalı 2017-2018

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VL250 Intruder
    Selamlar Arkadaşlar,
    Aranıza yeni katıldım. Motosiklet kullanmaya biraz geç başlayanlardanım. Şu an için 125'lik bir tane motorum var. Henüz çok pişmediğimden aşama aşama yükseltmek istiyorum ve cruiser sınıfına olan ilgimden dolayı 250 cc'lik bir cruiser almak niyetindeyim. Ancak başlıkta da belirttiğim gibi durum biraz karışık.

Malumunuz Türkiye pazarında sadece Kore ve Çin markaları bu segment motosikletleri getiriyorlar. Euro 4 standartı uygulamalarından sonra onların da ülkedeki gelecekleri meçhul. Nedir bu markalar:

1)RKS Blackster 250i
    2)Falcon Freedom 250
    3)Hyosung GV 250N
    4)Lifan LF 250-B
    5)Daelim Daystar 250
    6)Regal Raptor DD 250

Yukarıdaki markalardan Daelim Daystar haricinde yeni uygulamaya adapte edilen başka model yok gibi.

- Yani elde kalan 2016 stok ürünleri haricinde 2017 ve sonrası için tek alternatif bu marka mı olacak?
    - 2016'da üretimi duran yukarıdaki modellerden herhangi birisini almak yanlış bir hareket mi olur?

Tavsiye ve düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Uygun fiyattan alırsan yanlış olmaz ancak bence enjeksiyonlu olmayanları tercih etme.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Kuba superlighti eklemeyi unutmussunuz
    Hep dillendiririm bende 250cc cruiser sorunsali var bu memlekette. Abuk ss motorlar gelecegine 3 4 modelde japonlar getirse ya 250 ve alti icin. Gerci getirseler ne olur gv250nin 15 lira oldugu memlekette japonlar 20nin altinda vermez iyiki getirmiyorlar bosver
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Honda keşke 250 lik tatlı bir cruiser getirse satışları tavan yapar bence... Alacaksın onu , sökeceksin arka seleyi , biraz da agresiflik. Ohhhh. Benim abdest kaçacak anlatmaya devam edersem...

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda keşke 250 lik tatlı bir cruiser getirse satışları tavan yapar bence... Alacaksın onu , sökeceksin arka seleyi , biraz da agresiflik. Ohhhh. Benim abdest kaçacak anlatmaya devam edersem...
    Gecen sene rebel 300-500 u gordugumde aman Allahim aradigim motor gelmis bunu alicam omrumun sonuna kadar satmicam en sonunda parlatip muze gibi odama koycam diyordum ne oldu ? gelmedi turkiyeye) honda rebelleri getirse 25 bin tl ye kadar satabilecegini dusunuyorum ben 300cc japon fiyatlarinda

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    250cc Japon cruiser'ı unutalım. Gelmiyor, gelmez, gelse de satılmaz, satılsa da alamayız.
    Hayallerde güzel.

Aşağı yukarı aynı durumdayız, ben de artık 250cc sınıfında bir cruiser alayım diyorum. GV250 (bana göre) en mantıklı seçenek.

Zaten 250 cruiser'a geçemezsem endurocu olur çıkarım bu gidişle.
    hasmet bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    250cc cruiser olmaz. Cruiser görünümlü köylüdür o. Ses yok, duruş yok, cusse yok. Getirmiyorlar diyorsunuz arkadaşlar da, zaten 250cc cruiser yok ki piyasada. Tek tük.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskilerden kymco venox tekrar gelse çok yüksek bir satış grafiği yakalar diye düşünüyorum.250 cruiser segmentinde böyle motor gelmedi :(

Motosikleti
    1998 electra glide
    Şuanki bilindik markalar yani Honda, Yamaha gibi markalar Cruiser motor getirirlerse 20.000 TL hatta 25.000 TL olma ihtimali çok yüksek fiyatlarının zaten Yamaha'dan bahsetmiyorum fiyatları tavana fırladı kıçı kırık r25 bile 20.000 TL yi aştı gidiyor 30 a

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Daelim daystar al o üretilmeye devam ediyorsa

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Hantaldı falan ama, tiger (kanuni) yakışıklıydı. Aynı dönemde regal raptor'lardan biri de güzeldi. Sonraki 250'likleri hiç beğenemedim.

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    merhaba kıymetli dostlar

TÜM SORULARINIZIN CEVAPLARINI BU KANALDA CEVAPLAMAYA ÇALIŞTIK !!
    V TWiN MOTOR Sorunları ve cözümleri

LİFAN LF BAŞTA OLMAK ÜZERE PİYASADAKİ TÜM CHOPPER - CRUİSERLARI TERCRÜBELER DAHİLİNDE İNCELEMEYE ÇALIŞıyoruz..

vizyon: GERÇEK BİLGİ/ GERÇEK TECRÜBELER/ VE GERCEK DOSTLUK

YOUTUBE KANALIN ADI: GÜMÜŞ KASKLI GEZGİN

YOUTUBE LİNKLERİ:
    https://youtu.be/r05ULwtnHUc

https://youtu.be/bsyMmtCtbFA

https://youtu.be/5sya8OxC-ww

https://youtu.be/7y9A7x19EJw

https://youtu.be/8YE-H24aN3w

https://youtu.be/5SMOUldaCaY

vidyoların devamı gelecek yeni başladık tecrubelerimizi ..

TAKTİR SİZIN. SAYGI VE SEVGILER DOSTLAR
    korayuzuner1 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ------------------------

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Superlight 200 baya tutuldu aslında araştırın derim

Motosikleti
    Suzuki VL250 Intruder
    Yukarıda adı geçen modeller çılgın gibi pahalılandı artık. Japonlar zaten yeni giriş seviye cruiser getirmiyor. Ya ikinci el 2000 başlarında gelenlerden almak gerek, ya da bu sevdadan vazgeçmek gerek anlaşılan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)