Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hasanpaşadaki Hudson

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Bu hudsoncuğun tavırları ne olacak. Size de aynı mı davranıyor? Bu 2. gidişim. İlkinde içeri girdiğimde bir kadın müşteri vardı ve eleman etrafında 4 dönüyodu dedim ki gidince herelde ilgilenir. Kadın gitti adam gitti kasaya oturdu. Baktım gelmiyor. sordum montlarla alakalı bak işte orda olanlar var dedi. Hemen çıktım. Aradan 7-8 ay geçti dün 2. defa gittim. İçerisi bomboş, tabii ki bomboş olacak. bu tavırlarla yakında batarlar zaten. Adam kalkıp yerinden ilgilenmedi gene. Eldiven dedim dur geliyorum dedi. 10 dk sonra geldi arkamda 2 saniye dikildi koşa koşa kasaya gidip bilgisayarla oynadı. RE ZA LET yakında orası kapanacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Oranın elemanı tam bir davar. Bende iki kez gittim, ikincisinde başka biri olur umudu ile yok , yine aynı. Adama şöyle böyle bisey varmı diyorum, YOK diyor. Ulan bi alternatif sun, öyle yok ama şöyle var de bi güler yüz , bi ilgi göster. Böyle esnaflar yok olup gitmeye mahkumlar.
    Mustaphalanx ve enescanatar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Genelde hepsi öyle. İnsan yüzü görmeye alışık değiller gibi, alışmışlar internetten satışa. Mağazaya gelen tek tük müşteri de bakıp çıkıyor nasıl olsa. Orada benim bildiğim 1 tane düzgün adam var. Gerisi yalan.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    benimle epey alakadar oluyor o eleman gittiğimde.
    LAN????

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Çok uzun süreler kadıköyde oturmuş ve o mağazaları sık sık kullanan biri olarak tavsiyem; oralarda, küçük adı sanı duyulmamış mağazaları tecih edin derim. O kocaman ve internette adı reklam edilmiş mağazaların hiçbiri müşteriyle ilgilenmez. 10 sene önce de böyleydi hala böyle. Sadece motosuperstore biraz ilgilidir. Gerisi traş... Özellikle motomax ve motoplus efsanedir ilgisizlik konusunda.
    Yeni Çocuk ve kdiner bunu beğendiler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uzun süreler kadıköyde oturmuş ve o mağazaları sık sık kullanan biri olarak tavsiyem; oralarda, küçük adı sanı duyulmamış mağazaları tecih edin derim. O kocaman ve internette adı reklam edilmiş mağazaların hiçbiri müşteriyle ilgilenmez. 10 sene önce de böyleydi hala böyle. Sadece motosuperstore biraz ilgilidir. Gerisi traş... Özellikle motomax ve motoplus efsanedir ilgisizlik konusunda.
    Ben Motomax'a gittiğimde ordaki abla çıkana kadar peşimden ayrılmamıştı.Ne sorarsam hep cevap vermişti.Diğerleri de pek ilgisiz gözükmüyordu açıkcası

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı slifer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hudsoncuğun tavırları ne olacak. Size de aynı mı davranıyor? Bu 2. gidişim. İlkinde içeri girdiğimde bir kadın müşteri vardı ve eleman etrafında 4 dönüyodu dedim ki gidince herelde ilgilenir. Kadın gitti adam gitti kasaya oturdu. Baktım gelmiyor. sordum montlarla alakalı bak işte orda olanlar var dedi. Hemen çıktım. Aradan 7-8 ay geçti dün 2. defa gittim. İçerisi bomboş, tabii ki bomboş olacak. bu tavırlarla yakında batarlar zaten. Adam kalkıp yerinden ilgilenmedi gene. Eldiven dedim dur geliyorum dedi. 10 dk sonra geldi arkamda 2 saniye dikildi koşa koşa kasaya gidip bilgisayarla oynadı. RE ZA LET yakında orası kapanacaktır
    Şikayet edin Şirinevler de ki Hudson da çok ilgililer.

Motosikleti
    xsr 900
    benimde ordaki tavsiyem motosuperstore , ilgileniyorlar musteriyle, cok da yardimci oldular.
    digerleri bi geriyor her seferinde beni

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Valla dostum biraz da sorun sizde.
    Nasıl sizde, benimle ilgilenilmezse rica ederim, yine ilgilenilmezse kardeş bi bak artık derim, baktım yine bi trip tavır, o arkadaşı itin totosuna sokar, çıkar giderim.

Tepkiniz çıkıp gitmek olmasın, lafı koyun öyle çıkın.
    yeditepely, Mustaphalanx ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla dostum biraz da sorun sizde.
    Nasıl sizde, benimle ilgilenilmezse rica ederim, yine ilgilenilmezse kardeş bi bak artık derim, baktım yine bi trip tavır, o arkadaşı itin totosuna sokar, çıkar giderim.

Tepkiniz çıkıp gitmek olmasın, lafı koyun öyle çıkın.
    hocam sonucta tek dükkan o değil. ben bir kere rica ederim gelmezse keyfi bilir giderim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ben ugradigimda 3 kisi birden ilgilendi..
    Cevremde dolasip duruyorlar.. hic konusmiyorlar ama hepsi cevremde..
    Kolay mi oyle, Mersin'den Yurekce tesrif etmis...
    Butun alisverisimi orada yaptim tabii, bu ilgiye karsilik..
    Koskoca bir keiti marka tankpad aldim...
    Sonra fark ettim ki her taraf ayna ve ben tek basimayim... dedim ki, oglum Yurekce; caktirma.
    Koskoca tankpadi aldim ciktim...
    Dedim ki cikarken, bunu yapistirmamiza yardimci olacak arkadas var mi?
    -Biz o kadarina karismiyoruz, dedi.

Haram olsun 3,5TL param!
    Bohemian bunu beğendi.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Hasanpaşadaki mağazaların çoğunun yıllardır değişmeyen cinslikleri var.Gidersin ilgilenmez,internetten sipariş verirsin 1 haftada kargo çıkarır vs saçmalıklar.Onların yüzü sadece tek bir şekilde gülüyor;50 tlik ürüne 250 verecen fazlada anlamıcan az soru yönelticen, keriz arıyolar.Sizlerde hala gidiyosunuz bu tarz yerlere,ben netten bile alırken oralardamı diye özellikle bakıyorum.

Ben şu ana kadar Şişli'deki Feyizoğlu kadar ilgilisini görmedim. Onlarında fiyat ve montaj sıkıntısı var.

Pazarlık yapıyorsun sözde indirim yaptım diyor, bakıyorsun sitede aynı ürünün indirimsiz hali daha ucuz. Birde montaj yaparken allaha emanet yapıyorlar. Neyse en azından güleryüz ve ücretsiz montaj var. Tavsiye ederim.
    twisten, enescanatar, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Gidip mağazada beğenin, n11 gittigidiyordan sipariş verin. çok daha ucuza alabilirsiniz. Kadıköyde 760 lira olan eldiveni, n11 den 595 liraya aldım.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    ilgi konusunda feyizoğlunu tek geçerim. arkadaşın dediği gibi fiyat sıkıntısı var orda da. web sitelerinde ücretsiz kargo ve daha ucuz :D ama deneyip görmek isteyen mağazaya gittiğinde güleryüzlü ve ilgili personellerle karşılaşacaktır. kesinlikle tavsiye ederim. hiçbir şekilde aldın bi kere banane değiştirmem gibi klasik çakal türk esnafı değiller. üç kuruş fazla veriyorum feyizoğlundan alıyorum. çünkü bi sorun olduğunda karşımda kesinlikle müşteri lehine çözüm üreten bir firma olduğunu biliyorum.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    F850 Gs
    Polyanna geldi.
    En azından gidebildiginiz bir motosiklet ekipmanı satışı yapan dükkan var. Biz napalimm

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Bende sirinevlerdeki hudsondan hic memnun kalmadim...

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polyanna geldi.
    En azından gidebildiginiz bir motosiklet ekipmanı satışı yapan dükkan var. Biz napalimm
    Antalya'da süper moto var tavsiye ederim. Gayet ilgili ve sorunsuzlar.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da süper moto var tavsiye ederim. Gayet ilgili ve sorunsuzlar.
    Bir ara dolaşcam hepsini. Daha hayatımda sırf ekipman satan bir dükkanda dolaşmadim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Istanbul'da Feyizoglu tektir. Aslinda turkiyede tek.
    Antalya muratpada esnafi aklinca cakallik yapiyor. Orada en iyisi can motor.
    Marasta harput
    Antep klas
    Mersin mototurkiye
    Adana adanamotor muzaffer abi
    Kocaeli irf
    Haa bir de fatih kilicli var istanbulda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)