Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Değer Kaybı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar,

Geçtiğimiz kurban bayram arefesinde kırmızı ışıkta beklerken bir taksi arkamdan gelerek çarptı ve akabinde 2,500 TL'lik bir masraf çıktı. Sigorta şirketi dün itibariyle bu 2,500 TL'lik ücreti ödedi fakat motosiklette bir değer kaybı oluştu ve ben de bunu temin etmek için exper'imi aradım. Telefondaki şahıs bana motosikletlere genelde değer kaybı çıkmıyor, sök çıkar parçalar olduğu için çıkmama ihtimali yüksek dedi. Sizce çıkmama ihtimali var mı? Başvuru ücreti olan 100 TL'yi vermeye değer mi? Tecrübeli arkadaşlardan destek alabilirsem sevinirim.

Motosiklet 2017 Mart çıkışlı 2016 Model Pulsar NS 200 değişen parçalar içinde depo kapağı, ön iki boru ve ön disk'te var.

Şimdiden Yardımcı Olmaya Çalışan Herkese Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Araclarda zaten deger kaybi cikmiyor, hasar kaydi cikiyor. Sigortanin karsiladigi zararin da kayit disi olacagini hic zannetmiyorum.

Hasar kaydı 2,500 TL zaten bir de değer kaybı oluşuyor. Onu soruyorum.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Sigortanızı yaptırdığınız acentadan ücretsiz başvuru yapılıyor diye biliyorum. Arabaların değer kaybı fazla olduğu için değer kaybı kazanılsa bile ödenmiyor ama motorlarınki ufak meblağlar olduğu için ödeniyor demişti sigortacım.

Motosikleti
    MT07
    Selam geçmiş olsun öncelikle.Geçen sene benim motoruma park halinde işyeri servisi çarpmıştı.Motorumu yaptırıp sigortadan parasını aldım.3 haftalık motor bin km mile olmamıştı daha.Değer kaybı için araştırmalara başladım.Kendi avukatım,sigortanın eksperi ve sigorta acentasında çalışan bir arkadaşla görüştüm.Motosiklet yapısı itibariyle "vida,civatalı" birleştirme bir araç olduğu için değer kaybı sözkonusu değilmiş.Ancak otomobil gibi şase si "kaynaklı" araçlarda değer kaybı ödeniyormuş.
    Daha sonradan otomobilinin bagaj kapagına çarpıp hasar gören bir arkadaşım almıştı ancak motosiklet için alanı görmedim ne yazıkki.
    Keşke olsaydı , olmalıydı ama olmadı =)

desteğin için çok teşekkür ederim. Motosiklette değer kaybının alınamamsı gerçekten üzüntü verici :(

bizim sıfır arabaya arkadan kaç defa vurdular hiç değer kaybı parası almadık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler