Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10 Eylül'de Akaryakıt Almayin!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Ya arkadaşlar bunun mantığını anlamak bu kadar zor mu yaw..? tabiki araçlarımız olduğu için benzin sarfiyatımız olacak.. haklısınız birçoğunuz 9unda gidip depoyu fulleyecek ama burda amaç bişeylerden rahatsız olduğunu belirtmek.. Hiçbir hareketle tek seferde sonuç alamayız.. Pazar olsun insanların çok da araçlarını kullanmayacakları bigün olsun ama desinler ki araç sahipleri bugün hiç benzin almadı.. protesto ettiler..!! Sesimiz duyulsun yeter

Baktık olmadı deriz ki arka arkaya 2 gün benzin almayalım.. amaç sonuç alınmadıkça yeni şeyler deniyeceğimizi ve bunun artık değişmesini istediğimizi vurgulamak.. birçok insan işe gidiyor hafta içi olunca benzin alamazsa o insan nasıl gidecek evden işe-işten eve..

günü falan önemli değil arkadaşlar.. önemli olan bundan rahatsız olduğumuzu belirtmek bence.. T-shirt olayı çok iyi mesela.. baktık yeteri kadar sesimizi duyuramadık yeni arayışlara gireriz o zaman.. ama bunu yaptık da nolcak bişey mi değişcek mantığıyla yaklaşırsak olmaz.. Tanıdık bi bakan dayımız olmadığı sürece hiçbir hareketle tek seferde başarıya ulaşamayız
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    bende almayacağım,gerçi kırk yılda bi benzin alıyorum ya hadi bakalım
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    yav 10 eylülde değilde bütün bi hafta kimse benzin almasın akbil var artık :D

akbilllllll kullanırsın benzinin bittiğinde kimse arabasıyla trafiğe çıkmasın protesto budur
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Ok Bende Varim Dostlar
    ...........KARAALİ.........كاراالط

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayda bi alıyoruz zaten! 10 eylül'dede protesto için almayız olur. Otomatikman katılıyorum yani.

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    yaw bence kontak kapatma daha mantıklı çünkü bir gün almassak diğer gün o gününküyle beraber alıcaz yine aynı parayı wericez.........Adminden ricam bu topic i anasayfaya taşısın bence çok önemli bir konu!!!!!!!!!
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

chaos106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    Bu hükümet adam olmaz bizler değil 1 gün 1 hafta da almasak değişen bişi olmaz.

_hasan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende 10 eylul de benzin almayacağım

ArChErS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125cc
    bu eylemi destekliyorum ama bi işe yarıyacağını sanmıyorum

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    bende almıyacam ama ne kadar farkedilir merak ediyorum
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    evet bugün kimler benzin aldı?
    dökülün bakalım
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Zati ay başından ay başına aldığım için problem olmayacaktır
    Soda Ayran Cool

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    bende duymuştum bu eylemi güzel fikir
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ehu Zaten ponpacıLarda böle bir hgün bekLiyordu benzin aLmasınLarda bizde tatil YapaLım Biz Her ayyın bir günününü Benzin aLmama günü yapaLım PonpacıLarda O günü resmi tatil iLan etsinLer

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    bu çok saçma herkez bigün öncesine yüklenecek ertesi gün kullanacağı benzini alacak yine aynı şey olacak

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    bilgilendirdiğin için teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    Alıntı Spatula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence 9 eylülde depoları fulleyelim (benim için kolay bende Mondial 100km war 10 milyona fullenio ) 3 gün boyunca benzin almayalım yaw ne olacak az gezeriz 10-11-12 karar verelim de bari genel bi iş yapalım biraz anlamı olsun bir gün nedir?
    yapacağın şeyin bi anlamı olduğunamı inanıyosun burdaki amaç pompacılara kıyak yapmak deyil yaa ben sana nediyim anlatsamda anlamazsınki kafana göre takıl

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende varım ama 10 eylül günü benzin almama protestosu ters tepipte daha kötüsü benzin satışlarını bir gün önceden veya sonrasında daha fazla arttırmaz mı? bence daha etkili olmalı keske hidrojen istasyonları olsaydı ve onlara uyumlu motorlu araclar gelseydi ülkemize ama yakındır tabi... şerefsiz amerikalılar dünyanın petrolünü tüketiyolar en 8 silindirli metal yığınlarıyla ve daha ucuza benzin alırken biz burda motorumuzun 3-5 litrelik tankını doldurmayı hesap ediyoruz. ya böle bi düzen yok lanet olsun bu ülke neden böyle neden kuklayız neden tam bağımsız bi ülke olamıyoruz baskalarına bağımlıyız toplumdan hükümete yönetime kadar kınamak lazım bu ülkeyi! elestirme hakkım varsa eğer ki bende TC vatandaşıyım hayalim bu ülkeyi terk etmek değil ne olursa olsun burda doğdum burda ölürüm ancak ama isterimki daha iyiye gitsin hersey! benzin politik bi konu ona gelene kadar zincirin diğer halkalarını açmak gerekiyo. buda deve misaline benziyo! nerem doğruki... kusura bakmayın cok uzattım...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Herkes tembellikten vazgecip de altina bir bisiklet cekip "Haydi tabana kuvvet" demedikce bir halt olmaz.Bugun almassan yarin alacaksin benzini elin mahkum.Oysa Istanbul'da, Ankara'da, Izmir'de gunluk mesafeleri bisikletle kat etmek o kadar da zor degil.Ama millet tembel kim takar - boyle gelmis boyle gider, bosuna yormayin kalbinizi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bugün kimler benzin aldı?
    dökülün bakalım
    10 ağustos değil de 10 eylülde benzin almıyoruz herhalde karıştırdın dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler