Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

trafikte yaşadığım olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    dün trafik çok yoğundu benim acil bir yere yetişmem gerekiyordu zaten sinirliydim motosiklet ile sıkışkın trafikte ilerlemeye çalışırken benim aynam yandaki bmw x6 nın aynasına çok hafif bir şekilde sürtü arabayı kullanan bayandı yanında 14-15 yasında veled bi oğlu vardı oha lan ayı diye bağırdı bende ne diyon lan dedim arabaın camı açıktı çocuğun kafaya bi vurdum bastım gittim çizik yok kırık yok yanındaki anası çocuğa hiç terbiye vermemiş kendi yasının iki katı kadar yaşı olan adama oha ayı diyor
    birbilent, zekeriyaimam, j700 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İyi yapmışsın. çolu çocuğu hiç sevmem hele böyle çenesi düşük olanları falakaya yatıracaksın
    j700 bunu beğendi.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynama carpip cocugumu darp edip yaralayan kisiye ayi demek, hayvanlara hakaret olurdu. Bunu yapan insan da degildir.
    tdem35, acemi60, sey_47 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynama carpip cocugumu darp edip yaralayan kisiye ayi demek, hayvanlara hakaret olurdu. Bunu yapan insan da degildir.
    Sen çocuğuna terbiye vermezsen senin çocuğunuda acımam döverim x6 ya binip çocuğa her türlü lüx esya almakla ana baba olunmuyor çocuğa ilk önce terbiye alacaksın
    birbilent, bursalıali ve j700 bunu beğendiler.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Iyi yapmissin. Cocuklari genel olarak sevmem zaten(kotu yetistirilmis saygisiz simarik cocuklari kastediyorum)
    j700 ve bursalıali bunu beğendiler.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Bunu niye buraya yazdınız anlamadım, her başımıza gelen şeyi buraya yazacak olsak yandık. Bu arada iki taraf da hatalı olduğu için yorum yapacak bir konu yok. Sadece tek endişem motosiklet sürücüsünün imajı daha da kötüye gitmesin.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Virgul. Virgul. Virguuul!! Lutfen virgul:( yav ne olur virgul...
    sey_47 ve yürekçe bunu beğendiler.

Aferin sana.Bir de marifet gibi anlatmışsın.Senin sinirin kimsenin umrunda değil hatalısın üstüne sana ayı diyen 15 yaşındaki veledi annesinin gözü önünde tokatlamışsın.Keşke babası olsaydı da senin kafanı kırsaydı.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Sen nasıl bir alfasın be.Ben de sway kask alıyorum.

Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "İnsanca, Pek İnsanca"
    GB79 bunu beğendi.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Çok yanlış olmuş.
    Giderken; yanında oturan anasına hitaben çocuğa küfretmeyi, aynalarına kafa atarak kırmayı ve arabalarının boyasına uzunda bir çizikle imzanı bırakmayı unutmuşsun.
    Hatta bu kadar uğraşacağına arabalarına benzin döküp yaksanda fena olmazdı.
    Lütfen gelecek sefere bunları atlama.

O çocukta torpidodaki emanetle kaskında mini minnacık 6.35 bir delik açsaydı film o zaman süper olurdu. ;)

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    bende olsam aynısını yapardım kimse yok söyle böyle demesin kim olsa aynısını yapardı 15 yasındaki çocuk size küfür etse siz dövmez misiniz

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Troll
    Nice story

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Aaaa ne ayip, oha! Demis.
    Hic birimiz demiyotuz.. su vloggerlarin agzindan kufur dusmuyor.
    Hep kasklarin icinden hava atip soylenmeler.
    Bir de o x6 nin babasi direksiyonda olaymis...
    Tamam olay tasvip efilmiyor iki taraf ta bence hatali ama biri benim sevdiklerime dokunacak olsa; tahmin bile yurutemiyorum!!!
    Yapmayin sayin forum sakinleri, sabirli olun. O cocuk terbiyesini almamis ama herkes birbirine siddet uygularsa, trafik ne hale gelir.
    Cocuga vurmak yerine ( tabii ne sekilde vurdugunuz da onemli ) annesine donup, verdiginizcterbiye bu mu? Deseydiniz ya!
    Ya da, x6 da 5-6 abimiz varken biri oha dediginde o abilerden birinin kafasina dokunsaniz ya?
    Aynen olay soyle gelisir:
    -Hayirdir ogliiim!!!...
    erenedip bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Trafikte aralardan geçerken başka bir araca sürtmek ve sonra özür bile dilememek ayılıktır, barzoluktur. Kimse sana daha uzun yaşadığın için saygı göstermek zorunda değil.
    tdem35 bunu beğendi.

Motoruma.com tdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcular gerçekten ikiye ayrılıyorlarmış .

Camına da tükürseydiniz keşke, nasıl atladınız?

Motosiklet ile sıkışık trafikte aralardan geçip milleti tedirgin etmeye hakkın yok. Bir aracın kaportasına veya aynasına sürttüysen zaten hatalısın.
    Ayrıca iki tekerli araç kullanıyorsun diye sıkışık trafikteki araçların aralarından geçmeye hakkın yok. Motosikletçiler bundan vazgeçmediği sürece saygıyı ancak rüyasında görür
    TUTITO ve tdem35 bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Elin cocuguna el uzatmak nedir, cocuk adi uzerinde resit degil, o kadin motoru altina alip suruklemedigine dua et bence...
    tdem35 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte aralardan geçerken başka bir araca sürtmek ve sonra özür bile dilememek ayılıktır, barzoluktur. Kimse sana daha uzun yaşadığın için saygı göstermek zorunda değil.
    Yokya çocuk hem küfür etsin hem ben özür dileyim
    Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ile sıkışık trafikte aralardan geçip milleti tedirgin etmeye hakkın yok. Bir aracın kaportasına veya aynasına sürttüysen zaten hatalısın.
    Ayrıca iki tekerli araç kullanıyorsun diye sıkışık trafikteki araçların aralarından geçmeye hakkın yok. Motosikletçiler bundan vazgeçmediği sürece saygıyı ancak rüyasında görür
    birincisi aralardan geçmedim en sağdan gidiyordum kadın kaldırımın dibine kadar yanaşmış ikincisi benim aynaya sürtmem çocuğa küfüt etme hakkı vermez ben o çocuğu orda rövmeseydim yarın öbür gün başka yerdede küfür ederdi
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elin cocuguna el uzatmak nedir, cocuk adi uzerinde resit degil, o kadin motoru altina alip suruklemedigine dua et bence...
    çocuğu dövmeyio uygun dilde uyarsaydım emin ol daha fazla terbiyesizlik yapıp ileri giderdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)