Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

1 Yılda 3.000TL Zam'cık'

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kendimden örnek vereyim biz beylikdüzü kristal şehirde kaç yüz kişiden oluşan inşaat işçisiyiz ve şantiyede hakkın babası yeniliyor.

başında patrona sesini çıkarmaya çoğu çekiniyor. zamanında bizim ekibe zimmetli Hilti marka T70 model kırım makinesi çalındı ve bizden kişi başı para kesildi.

ben ile beraber 4 kişi makinenin çalındığı hafta dışarıda çalışıyorduk yani şantiyede bile değildik ama yine bizden kesildi. toplu anlaşıp herkes işe çıkmayacaktı fakat ben ile bir usta sap gibi işi bıraktık ve diğer kişiler hemen döneklik yapıp işe devam ettiler. olan ben ile diğer ustaya oldu.

işi bırakınca parasız ve işsiz kaldım zorluklar çektim aç kaldım ama delikanlılık ve doğruluk bunu gerektiriyordu malesef. şu anda bakıyorum değişen bir şey yok.

işçi işçiyi eziyor benim gördüğüm bu, fakir fakiri eziyor. başta patron var ve işçilere az para verip çok iş yaptırıyor ve işçilerde bir birinin ayağını kaydırmaya çalışıp patrona yalakalık yapıyor gözüne girmek için peki neden? menfaat işte menfaat.

herkes sadece kendi çıkarını düşünüyor olay bu, genel olarak düşünse aslında kendi çıkarına daha çok yararlı olacak fakat buna da akılları yetmiyor. işçiler hep beraber hareket etseler iş verenler ne yapacak?

ülkemizde de durum böyle, ayrıştırıyorlar bizi ve birlik olmadığımız için toplanıp kimseye sesimizi çıkaramıyoruz çünkü bir birimize gıcık kapıyoruz öncelikle.
    fatih yine şaşırttın beni.. haşmetin de dediği gibi memleketin özeti aynen bu.
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    rüyamda motor sürme özelliğim var yani gerçekte sahip olamasamda rüyamda istediğim kadar sürebiliyorum.
    Hayır olsun Fatih. Rüyanda bindiğin 900cc motosikletin çekmemesi bence hayra alamet. Rüya dahi olsa, eğer çok zevk alırsan, maazallah bir yolunu bulur rüyaya da vergi getirebilirler. Sonra rüyada bile süremezsin... Aman dikkat.
    Metehan07-70 ve fatih.met bunu beğendiler.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün rüyamda yzf r25 gördüm, abim satın almış biniyordu. abi niye gsr600 almadın diye sordum, fiyatları yakın sayılır dedim ve "ne bileyim olum bunun tipi güzeldi aldım. dedi

daha önce rüyamda gsx-r900 sürdüm füme renkliydi fakat gitmiyordu motor yani benim 150cc den beter 60 km hızı geçmiyordu. ondan önce cbr600rr sürdüm turuncuydu, şantiyede sürdüm rüyamda.

beyaz tvs apache sürdüm rüyamda ve artçım tayyip erdoğandı :D aslında malikanenin kapısında onu bekliyordum ve aksi durumda o hemen gelicekti ve kaçıcaktık vede öyle oldu hemen geldi ve kaçtık beraber.

rüyamda en çok cbf150 sürdüm, daha önce vitesli motor almadan hep araştırma yapıyordum ve 5 aylık süreç içerisinde rüyamda 4 yada 5 sefer cbf150 gördüm ama kullanmak 1 kere nasip olmuştu.

rüyamda motor sürme özelliğim var yani gerçekte sahip olamasamda rüyamda istediğim kadar sürebiliyorum. bakalım sırada ne var, dünde r25 gördük ama abim vermedi binmem için bende binemedim artık bir dahaki sefere
    Hocam çok güldüm Allahta sizi güldürsün )
    fatih.met bunu beğendi.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bir 250lik motor almak için asgari ücretli biri x masraflı çıkarınca en az 3-5 yıl para biriktirmesi gerekiyor.

Arabayı zaten geçtik burası Amerika değilde 250'lik motosiklet diyorum 2 tekerli bir şey yahu MOTOSİKLET.

Bu ülke bitmiş beyler başka bir şey tartışmaya gerek yok.

Bazen ekşi sözlük vs görüyorum imkanı olan gitsin ülkeden diyorlar'da gerçekten şimdi,şimdi hak veriyorum bu ülke yaşanmaz bir hale doğru hızlı,hızlı gidiyor az kaldı...
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla bi 2018 i merak ediyorum yıl olarak bi 2023 ü
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    1998 electra glide
    Ülkemizin saçma ve gereksiz vergileri hatta verginin vergileri ve onunda vergileri var saçma bir yolda ilerliyoruz okul bittiğinde ben gidiyorum diyip gidesim var yurt dışına
    espresso bunu beğendi.

1 Yılda 3.000 Zamcık gelmiş ve bundan sonraki gelecek modellere %20 daha eklenecek yani yeni mt 25'ler min. 21.600 civarı bir rakamdan satılacak tabi ekstra bir zam gelmez ise

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler