Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

COQ KİMDİR? ALTIN ELBİSELİ ADAM VİDEOLARINDAN PARA KAZANAN???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    şuraya post bırakim de okurum arada. daha uzar bu muhabbet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllardır forumlara yazı yazardım ve çokça arkadaşım da oldu yüzyüze görüştüğüm de. Yalnız tek değişmeyen şey var insanların okumadan cevap vermesi.
    Bu yazdıklarımdan bu sonucu çıkardınız öyle mi? İlginç. Gerçekten çok ilginç. Umarım bir gün GERÇEKTE bir şeyler üretirsiniz ve sizin üzerinizden insanlar para kazanırlar size sormadan!

Ben youtube üzerinde bu ayarların varlığından bile haberdar değildim. Sağolsun COQ sayesinde öğrenmek, araştırmak ve bulmak zorunda kaldık. Halen benim bu işten gelir elde ettiğimi düşünen varsa o fikri bir kenara bıraksın.

Aynı şekilde daha önceden de haberxxxx diye bir site kopyalamaya çalışıyordu, onu da engelledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Hmmm o zaman bana göre bu site de gereksiz internetten kaldırıverin bir zahmet!?
    Youtube kullanmayı bilmeyen birine mi emanet etmişti yani Barkın Abi kanalı? Vah ki vah. Ne şartlar altında yayın yapıp, bize video ulaştırıyormuşta haberimiz yokmuş.
    Shrieker, zaferce ve Osm@n bunu beğendiler.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Değerli arkadaşlar.
    Böyle bir saçmalığa konu olduğum için öncelikle hepinizden özür dilerim.
    Ne olup bittiği buraya taşınan özel mesajlardan da anlaşılıyor ama bir de ben açıklayayım.
    Sinirime hakim olmaya çalışacağım ama arasıra ayarı kaçırırsam mazur görün.

MotoVideo.NET 1 ocak 2017 itibari ile yayına başladı.
    Kapsamlı bir script olduğu ve biraz da mükemmeliyetçi kişiliğimden dolayı şu an test aşamasında.
    Burda bile reklamını yapmadım çünkü yapmak istediklerim henüz bitmedi.

Fikir son zamanda trend olan motovlogların bir araya toplandığı,yeni başlayanların da youtube dehlizlerinde kaybolmadan kendini tanıtma imkanı olan bir site yapayım şeklinde çıktı.
    Hatta geçtiğimiz yıllarda bununla ilgili bir konu açmış ve bir deneme yapmıştım.
    Önceleri motovlog videolarının paylaşılacağı ve tanıtımlarının yapılacağı site, motovlog olayının suyu çıkınca tarafımdan sadece motosiklet videolarının paylaşılacağı bir siteye evrildi.
    Esas çıkış noktası olan motovlog indexini tabi ki yaptım sitede bulunan motovlog üst linkinden yerli ve yabancı motovlogların sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sitede 1 ocaktan bu yana video paylaşılıyor.
    Sadece AEA videoları değil, benim beğendiğim ya da haber değeri olan her video sitede yer alıyor.
    Ayrıca siteye üye olanlar da istedikleri videoyu paylaşabiliyorlar.
    Ben hazır bir scripte kod yazarak youtube,vimeo,dailymotion gibi sitelerden embed koduna gerek olmaksızın sadece url ekleyerek video paylaşılmasına imkan sağladım.
    Ayrıca paylaşıma açık olan, yani embed kodu paylaşılan bütün platformlardan MotoVideo.NET'de video paylaşılabilir.
    Test aşamasında bir şey daha fark ettim.
    Video paylaşan bazı kanallar video altına kullandıkları müziklerle ilgili telif atıfları paylaşmışlar.
    Ayrıca bir çok motovlog video altında başka videoların reklamını paylaşıyordu.
    Ben de sadece videoyu alıp telif ya da açıklama kısmının alınmamasının hoş olmayacağını düşünerek içeriği de alacak bir kod ekledim.
    Özet olarak MotoVideo.NET'e bir youtube urlsi eklendiğinde site video ve alttaki açıklamaları olduğu gibi yayınlar.(İsteyen üye olup deneyebilir)

Sitede ayrıca markalar, eğitim videoları gibi bölümler mevcut.
    Burada faydalı olduğuna inandığım videoları ayrıca yayınlıyorum.
    Yayınlamaya da devam edeceğim kimsenin kuşkusu olmasın.

Geçtiğimiz günlerde forumda yapılan tartışmalardan motovloglardan en büyük beklentinin test videoları olduğunu fark ettim ve test videoları diye ayrı bir bölüm açtım.
    Youtube ve diğer mecralarda yayınlanmış olan test videolarını indexlemeye başladım.
    Doğal olarak bu işi en hakkıyla yapan kişi olan AEA videoları da var.
    Bu sayfa henüz tamamlanmadı.
    A dan Z'ye tüm yerli ve yabancı motovlogları tarıyor ve test videolarını indexliyorum.
    Almak istediği motosikletle ilgili test videolarını seyretmek isteyen kardeşimiz youtube veya başka mecralarda uğraşmadan marka marka ayrılmış bir şekilde test videolarına ulaşabilecekler.

Talihsilik şu ki bu indexleme işini harf sırasına göre yapıyorum ve şu an M harfindeyim.
    Talihsiz olan AEA videolarının A harfinde bulunması.
    Yani bir çok motovlogdan önce indexlendi.
    Yani ZEA olsaydı bugün bu tartışmayı yaşamıyor olabilirdik.
    Gerçi ocak ayından bu yana bir çok AEA videosu paylaşıldı ama bu indexleme kadar yoğun olmadığı için dikkat çekmemişti.

Buraya kadar olan kısmı siteyi anlayabilmeniz için yazdım.

Şimdi gelelim buraya taşınan tartışmaya.
    Erhan kardeşimizle aramızda geçen konuşma buraya taşınanlardan ibaret değil.
    Kendisi Motovideo facebook sayfasına da bir mesaj atmıştı ve oradan da tartıştık.

Öncelikle Barkın'ın videolarının başka platformlarda yayınlanmasını istemiyordu sözü yalan.
    Şimdi bunu hemen motosiklet netten ispatlayacağım.
    Barkın'ın bizzat kendi paylaştığı bir video
    Carl Gustav niki Barkın Bayoğluna aittir ve profiline girerseniz aktif olduğu dönemde tüm videolarını paylaştığını görürsünüz.
    Yani Erhan kardeşimiz kendi kendine ya da birilerinin telkini ile böyle bir iddia ortaya atıyor ama ya yanıltılıyor ya da yalan söylüyor.

Bir diğer konu bir çoğunuzun bildiği gibi Barkın benim dostumdu.
    Kendisi MotoVideo.NET projesinden haberdardı ve destekliyordu.
    Sadece test aşamasında olduğu için ben yavaş hareket ettim.
    Niyetimiz site tam olarak hazır olduğunda hem burada hem de Altınlı Gece'de sitenin tanıtımını yapmaktı.
    Ama nasip değilmiş.
    Ben bunları Erhan kardeşimize anlattım ve Barkın'ın cep telefonlarına bakarlarsa aramızdaki diyaloğu göreceğini de söyledim.
    Buna karşılık bana,
    ölmüş birinin cep telefonunu karıştıracak kadar karaktersiz değilim dedi.
    Ben daha ne yapayım?

Yasal prosedürü yazdım.
    Youtube paylaşım kuralları ile ilgili youtube sayfa linklerini attım.
    Üzgün olduğunu, hassas bir dönemde olduğu için sağlıklı düşünemediğini düşünerek bütün iyi niyetimle terbiyemi bozmadan diyalog kurmaya çalıştım.
    Baktım olmuyor cevap vermemeye başladım.
    Ama duramamış bu sabah naaber şiştin mi gibisinden tekrar mesaj atmış.
    Yine terbiyemi bozmadım.
    Bundan sonra kendisiyle muhatap olmayacağımı, hukuk yolunun açık olduğunu, kendilerine telefon numaramı verdiğimi herhangi bir durumda avukatlarından başkasıyla muhatap olmayacağımı bildirdim.
    Konuyu da sileceğimi belirterek mesajını bekledim.
    Saçma sapan bir mesaj daha attı.
    Okudum ve konuyu sildim.

Şimdi aramızdaki tartışmanın saçmalığını zaten fark etmişsiniz.
    Beni içerik çalmakla yani hırsızlıkla suçluyor.
    Nasıl yapıyormuşum bunu?
    Web siteme youtube linkleri ekleyerek.
    Kendisine youtube videolarının altında paylaş butonunun bulunduğunu defalarca anlatmaya çalıştım ama nafile.
    Hala hızını alamamış konuyu buraya taşımış.

Konu budur.
    Kafanıza takılan bişey olursa sormaktan çekinmeyin tek tek cevaplarım.

Dipnot:
    Reklam konusunu yazmayı unuttum.
    Bir kardeşimiz(içeriğe yardımcı oluyor) adsense kaydoldun mu diye sordu ben de kaydolmadığımı söyledim.
    O da kaydol 3-5 bişey akmasa da damlar dedi.
    Ben de damlayacağından ne olacak boş ver dedim.
    Yav bi garibana kask alırsın, cebinden yapıyorsun zaten bir tane de siteden olsun dedi.
    Aklıma yattı ve adsense reklamı koydum.
    Bu kask alma işini ben asla anlatmazdım ama shrieker anlatmış madem yazalım.
    10 yıldan fazladır foruma üyeyim ve kimi zaman yalnız kimi zaman kalbi altından kıymetli başka üye arkadaşlarla ihtiyacı olan üyelere kask vs aldık.
    Bunu da burdan ifşa etmedik ki kardeşlerimiz utanmasın.
    Yine de ortaya çıkmasınlar.
    Benim ne olduğum belli.
    Kimsenin şahitliğine ihtiyacım yok.
    Ama hakkımda yazdıklarınız beni gerçekten çok duygulandırdı.
    Hepinize çok teşekkür ederim.
    Kendinize iyi bakın....
    Shrieker, Alper_tim, SuleymanE ve 21 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    COQ haklı, sizin yaptığınız ise çok yakışıksız bir hareket, hem konu hakkında bilginiz yok hemde çok biliyormuş gibi ahkam kesmişsiniz. Sonradan bilmediğinizi de itiraf etmişsiniz ve COQ sayesinde öğrendim demişsiniz. Daha öğrenecek ve kat edecek çok yolunuz var gibi duruyor.
    Shrieker bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Konu açmandaki amacın neydi ???
    Coq u uyarmak mı ?...
    E zaten uyarmışsın... Gerekenleri söylemişsin..
    O da sana varsa yetkin hukuk yolu açık demiş...
    Gene kibarca davranmış...
    Ama sen burda başlık açarak adamı rezil ederim edasında hissettirdin...

Eee noldu şimdi..
    Coq cok rezil mi oldu ?...
    Alemden kaydı mı silindi ?...
    Shrieker, yürekçe ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Ero adli Sahsin profil resmi karakterini tamamen ozetlemis valla
    Bilalancer bunu beğendi.

Barkın abi şu yaptıklarını görse, erhan diye bi isim kalmazdı herhalde.

Youtube dışına kapatarak video hitlerinin %30unu kaybettin şimdiden

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar.
    Böyle bir saçmalığa konu olduğum için öncelikle hepinizden özür dilerim.
    Ne olup bittiği buraya taşınan özel mesajlardan da anlaşılıyor ama bir de ben açıklayayım.
    Sinirime hakim olmaya çalışacağım ama arasıra ayarı kaçırırsam mazur görün.

MotoVideo.NET 1 ocak 2017 itibari ile yayına başladı.
    Kapsamlı bir script olduğu ve biraz da mükemmeliyetçi kişiliğimden dolayı şu an test aşamasında.
    Burda bile reklamını yapmadım çünkü yapmak istediklerim henüz bitmedi.

Fikir son zamanda trend olan motovlogların bir araya toplandığı,yeni başlayanların da youtube dehlizlerinde kaybolmadan kendini tanıtma imkanı olan bir site yapayım şeklinde çıktı.
    Hatta geçtiğimiz yıllarda bununla ilgili bir konu açmış ve bir deneme yapmıştım.
    Önceleri motovlog videolarının paylaşılacağı ve tanıtımlarının yapılacağı site, motovlog olayının suyu çıkınca tarafımdan sadece motosiklet videolarının paylaşılacağı bir siteye evrildi.
    Esas çıkış noktası olan motovlog indexini tabi ki yaptım sitede bulunan motovlog üst linkinden yerli ve yabancı motovlogların sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sitede 1 ocaktan bu yana video paylaşılıyor.
    Sadece AEA videoları değil, benim beğendiğim ya da haber değeri olan her video sitede yer alıyor.
    Ayrıca siteye üye olanlar da istedikleri videoyu paylaşabiliyorlar.
    Ben hazır bir scripte kod yazarak youtube,vimeo,dailymotion gibi sitelerden embed koduna gerek olmaksızın sadece url ekleyerek video paylaşılmasına imkan sağladım.
    Ayrıca paylaşıma açık olan, yani embed kodu paylaşılan bütün platformlardan MotoVideo.NET'de video paylaşılabilir.
    Test aşamasında bir şey daha fark ettim.
    Video paylaşan bazı kanallar video altına kullandıkları müziklerle ilgili telif atıfları paylaşmışlar.
    Ayrıca bir çok motovlog video altında başka videoların reklamını paylaşıyordu.
    Ben de sadece videoyu alıp telif ya da açıklama kısmının alınmamasının hoş olmayacağını düşünerek içeriği de alacak bir kod ekledim.
    Özet olarak MotoVideo.NET'e bir youtube urlsi eklendiğinde site video ve alttaki açıklamaları olduğu gibi yayınlar.(İsteyen üye olup deneyebilir)

Sitede ayrıca markalar, eğitim videoları gibi bölümler mevcut.
    Burada faydalı olduğuna inandığım videoları ayrıca yayınlıyorum.
    Yayınlamaya da devam edeceğim kimsenin kuşkusu olmasın.

Geçtiğimiz günlerde forumda yapılan tartışmalardan motovloglardan en büyük beklentinin test videoları olduğunu fark ettim ve test videoları diye ayrı bir bölüm açtım.
    Youtube ve diğer mecralarda yayınlanmış olan test videolarını indexlemeye başladım.
    Doğal olarak bu işi en hakkıyla yapan kişi olan AEA videoları da var.
    Bu sayfa henüz tamamlanmadı.
    A dan Z'ye tüm yerli ve yabancı motovlogları tarıyor ve test videolarını indexliyorum.
    Almak istediği motosikletle ilgili test videolarını seyretmek isteyen kardeşimiz youtube veya başka mecralarda uğraşmadan marka marka ayrılmış bir şekilde test videolarına ulaşabilecekler.

Talihsilik şu ki bu indexleme işini harf sırasına göre yapıyorum ve şu an M harfindeyim.
    Talihsiz olan AEA videolarının A harfinde bulunması.
    Yani bir çok motovlogdan önce indexlendi.
    Yani ZEA olsaydı bugün bu tartışmayı yaşamıyor olabilirdik.
    Gerçi ocak ayından bu yana bir çok AEA videosu paylaşıldı ama bu indexleme kadar yoğun olmadığı için dikkat çekmemişti.

Buraya kadar olan kısmı siteyi anlayabilmeniz için yazdım.

Şimdi gelelim buraya taşınan tartışmaya.
    Erhan kardeşimizle aramızda geçen konuşma buraya taşınanlardan ibaret değil.
    Kendisi Motovideo facebook sayfasına da bir mesaj atmıştı ve oradan da tartıştık.

Öncelikle Barkın'ın videolarının başka platformlarda yayınlanmasını istemiyordu sözü yalan.
    Şimdi bunu hemen motosiklet netten ispatlayacağım.
    Barkın'ın bizzat kendi paylaştığı bir video
    Carl Gustav niki Barkın Bayoğluna aittir ve profiline girerseniz aktif olduğu dönemde tüm videolarını paylaştığını görürsünüz.
    Yani Erhan kardeşimiz kendi kendine ya da birilerinin telkini ile böyle bir iddia ortaya atıyor ama ya yanıltılıyor ya da yalan söylüyor.

Bir diğer konu bir çoğunuzun bildiği gibi Barkın benim dostumdu.
    Kendisi MotoVideo.NET projesinden haberdardı ve destekliyordu.
    Sadece test aşamasında olduğu için ben yavaş hareket ettim.
    Niyetimiz site tam olarak hazır olduğunda hem burada hem de Altınlı Gece'de sitenin tanıtımını yapmaktı.
    Ama nasip değilmiş.
    Ben bunları Erhan kardeşimize anlattım ve Barkın'ın cep telefonlarına bakarlarsa aramızdaki diyaloğu göreceğini de söyledim.
    Buna karşılık bana,
    ölmüş birinin cep telefonunu karıştıracak kadar karaktersiz değilim dedi.
    Ben daha ne yapayım?

Yasal prosedürü yazdım.
    Youtube paylaşım kuralları ile ilgili youtube sayfa linklerini attım.
    Üzgün olduğunu, hassas bir dönemde olduğu için sağlıklı düşünemediğini düşünerek bütün iyi niyetimle terbiyemi bozmadan diyalog kurmaya çalıştım.
    Baktım olmuyor cevap vermemeye başladım.
    Ama duramamış bu sabah naaber şiştin mi gibisinden tekrar mesaj atmış.
    Yine terbiyemi bozmadım.
    Bundan sonra kendisiyle muhatap olmayacağımı, hukuk yolunun açık olduğunu, kendilerine telefon numaramı verdiğimi herhangi bir durumda avukatlarından başkasıyla muhatap olmayacağımı bildirdim.
    Konuyu da sileceğimi belirterek mesajını bekledim.
    Saçma sapan bir mesaj daha attı.
    Okudum ve konuyu sildim.

Şimdi aramızdaki tartışmanın saçmalığını zaten fark etmişsiniz.
    Beni içerik çalmakla yani hırsızlıkla suçluyor.
    Nasıl yapıyormuşum bunu?
    Web siteme youtube linkleri ekleyerek.
    Kendisine youtube videolarının altında paylaş butonunun bulunduğunu defalarca anlatmaya çalıştım ama nafile.
    Hala hızını alamamış konuyu buraya taşımış.

Konu budur.
    Kafanıza takılan bişey olursa sormaktan çekinmeyin tek tek cevaplarım.

Dipnot:
    Reklam konusunu yazmayı unuttum.
    Bir kardeşimiz(içeriğe yardımcı oluyor) adsense kaydoldun mu diye sordu ben de kaydolmadığımı söyledim.
    O da kaydol 3-5 bişey akmasa da damlar dedi.
    Ben de damlayacağından ne olacak boş ver dedim.
    Yav bi garibana kask alırsın, cebinden yapıyorsun zaten bir tane de siteden olsun dedi.
    Aklıma yattı ve adsense reklamı koydum.
    Bu kask alma işini ben asla anlatmazdım ama shrieker anlatmış madem yazalım.
    10 yıldan fazladır foruma üyeyim ve kimi zaman yalnız kimi zaman kalbi altından kıymetli başka üye arkadaşlarla ihtiyacı olan üyelere kask vs aldık.
    Bunu da burdan ifşa etmedik ki kardeşlerimiz utanmasın.
    Yine de ortaya çıkmasınlar.
    Benim ne olduğum belli.
    Kimsenin şahitliğine ihtiyacım yok.
    Ama hakkımda yazdıklarınız beni gerçekten çok duygulandırdı.
    Hepinize çok teşekkür ederim.
    Kendinize iyi bakın....
    Kafamıza hiçbirşey takılmadı abi herkes biliyor seni.

Bu arkadaş senin profiline girip geçmiş mesajlarına yada rahmetlinin üyeliğindeki konuların yorumlarına baksın, madem ölmüş birinin telefonunu kurcalarsa karaktersiz oluyor profiline baksın bakalım.

İki dost düşünün.
    Biri sağ, biri öldü.
    Dengesizin biride ortaya böyle bişey atsın.

Olucak iş değil.
    Rahmetlinin ailesi bu konuyu okursa zaten coq hocamızdan özür bile diler diye düşünüyorum..

He bu arada sorunun cevabını aldık,bilmeyenlerde öğrendi COQ kimmiş..
    Shrieker bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O profil resminin ne anlama geldiğini anlayabilecek yaşta mısınız acaba?

[QUOTE=erenedip;4195609]
    tutarsizligi gorenler

Ben youtube üzerinde bu ayarların varlığından bile haberdar değildim. Sağolsun COQ sayesinde öğrenmek, araştırmak ve bulmak zorunda kaldık.

Aynı şekilde daha önceden de haberxxxx diye bir site kopyalamaya çalışıyordu, onu da engelledim.[COLOR="Silver"]
    İlk kopyalama olayı wordpress üzerinden yapılıyordu. Şuanda olduğu gibi youtube üzerinden değil...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açmandaki amacın neydi ???
    Coq u uyarmak mı ?...
    E zaten uyarmışsın... Gerekenleri söylemişsin..
    O da sana varsa yetkin hukuk yolu açık demiş...
    Gene kibarca davranmış...
    Ama sen burda başlık açarak adamı rezil ederim edasında hissettirdin...

Eee noldu şimdi..
    Coq cok rezil mi oldu ?...
    Alemden kaydı mı silindi ?...
    Konuyu açmaktaki amacımı yazdım yukarıda. Okursanız eğer anlayabileceğinizi düşünüyorum.

Gelelim size COQ;

1- Barkın zamanında videolarını elbette paylaşıyordu. Bunu herkes biliyor. Ama olay Youtube üzerinden'e döndüğünde ve ciddileştiğinde çalmalar başladı ve bana bunlara elimizden geldiğince engel olalım dedi.
    2- Benim de kimseye kendimi ispatlamam gibi bir zorunluluğum yok. Ben bana aile tarafından istenilenleri yaparak bana çok şey öğreten ve bir amaç doğrultusunda yanında bulunduğum insana son görevlerimi yapmak zorundayım. Sizin hoşunuza gitmiş gitmemiş benim ırgalamıyor.
    3- Eğer bu kadar dostu isen açarsın babasına telefon anlatırsın derdini, madem bu kadar çok istiyorsun böyle bir projeyi yapmak!
    4- Eğer hakaret ettiğime dair 1 tane ekran görüntüsü atabilirsen ben de bileklerimi canlı yayında keserim. En başta "çirkinleşme" lafı ile fitili ateşleyen sendin.
    5- Ben cep telefonuna bakamayacağımı söylediğimde kendi telefonundan ekran görüntüsü atabilirdin? Kaldı ki şuanda ekibe yön veren aile bireylerinin isteği bu yönde olduktan sonra sizin konuştuklarınızı uygulama ya da uygulamama kararı yine bana düşmezdi. Ailesine sormak zorundayım.
    6- Site yönetimi yine istekleriniz doğrultusunda beni banlar siteden atar ya da canınız ne isterse onu yapabilirsiniz. Bu saatten sonra 1 harf dahi yazmama gerek yok. Ben edineceğim bilgiyi edindim.

Hepinize güzel fikirleriniz için ayrıca tek tek teşekkür ederim. Yine aralardaki klavye delikanlıları gözümden kaçmadı değil hani. Hiç değişmemiş bu ortamlar. Halen karşısında 15-20 yaşında genç var zannedenler buraları doldurmaya devam ediyor. Ne güzel. Allah hepinizin yolunu açık etsin.

Selametle...
    tiawern, Mustaphalanx ve krd bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial znu 125
    [QUOTE=ero__;4195583] tutarsizligi gorenler

Ben youtube üzerinde bu ayarların varlığından bile haberdar değildim. Sağolsun COQ sayesinde öğrenmek, araştırmak ve bulmak zorunda kaldık.

Aynı şekilde daha önceden de haberxxxx diye bir site kopyalamaya çalışıyordu, onu da engelledim.[COLOR="Silver"]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gece gece iyi güldürdün hocam. Allahta seni güldürsün
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Barkın Bayoglu'nun kendi üyeliği ile actigi ve paylasim yaptığı konular var forumda.

Hatta ben bile birçok videosunu konu olarak açtım.

O zaman aklınız neredeydi?

Bizi niye uyarmadiniz mesela ?

İlkay abi,özel konuşmaları umuma ifşa etmek hukuki olarak hakkını arayacagin bır konu.

Bu kadar kardesin yanında,yanında olmaya devam edeceğiz ama lütfen yasal olarak hakkını ara,lütfen !
    Shrieker, Bilalancer ve Lazasker bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    [QUOTE=ero__;4195608]O profil resminin ne anlama geldiğini anlayabilecek yaşta mısınız acaba?

İlk kopyalama olayı wordpress üzerinden yapılıyordu. Şuanda olduğu gibi youtube üzerinden değil...

Konuyu açmaktaki amacımı yazdım yukarıda. Okursanız eğer anlayabileceğinizi düşünüyorum.

Gelelim size COQ;

1- Barkın zamanında videolarını elbette paylaşıyordu. Bunu herkes biliyor. Ama olay Youtube üzerinden'e döndüğünde ve ciddileştiğinde çalmalar başladı ve bana bunlara elimizden geldiğince engel olalım dedi.
    2- Benim de kimseye kendimi ispatlamam gibi bir zorunluluğum yok. Ben bana aile tarafından istenilenleri yaparak bana çok şey öğreten ve bir amaç doğrultusunda yanında bulunduğum insana son görevlerimi yapmak zorundayım. Sizin hoşunuza gitmiş gitmemiş benim ırgalamıyor.
    3- Eğer bu kadar dostu isen açarsın babasına telefon anlatırsın derdini, madem bu kadar çok istiyorsun böyle bir projeyi yapmak!
    4- Eğer hakaret ettiğime dair 1 tane ekran görüntüsü atabilirsen ben de bileklerimi canlı yayında keserim. En başta "çirkinleşme" lafı ile fitili ateşleyen sendin.
    5- Ben cep telefonuna bakamayacağımı söylediğimde kendi telefonundan ekran görüntüsü atabilirdin? Kaldı ki şuanda ekibe yön veren aile bireylerinin isteği bu yönde olduktan sonra sizin konuştuklarınızı uygulama ya da uygulamama kararı yine bana düşmezdi. Ailesine sormak zorundayım.
    6- Site yönetimi yine istekleriniz doğrultusunda beni banlar siteden atar ya da canınız ne isterse onu yapabilirsiniz. Bu saatten sonra 1 harf dahi yazmama gerek yok. Ben edineceğim bilgiyi edindim.

Hepinize güzel fikirleriniz için ayrıca tek tek teşekkür ederim. Yine aralardaki klavye delikanlıları gözümden kaçmadı değil hani. Hiç değişmemiş bu ortamlar. Halen karşısında 15-20 yaşında genç var zannedenler buraları doldurmaya devam ediyor. Ne güzel. Allah hepinizin yolunu açık etsin.

Selametle...
    Bitti mi ?..
    Amacına ulaştın mı ?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

"Kafamıza hiçbirşey takılmadı abi herkes biliyor seni."

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)

Yahu karsımızdaki insan 15 yaşında davranıyorsa biz ne yapalım?

Sayende artık aea izlemiycem gibi geliyor.

Bunun vebaliyle yaşa..
    yürekçe bunu beğendi.

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    sayende COQ nickli arkadaşımızın ne kadar Beyefendi birisi olduğunu öğrendim, sen ise bence daha ergenlikten çıkamamışsın selametle çıkarsın inşallah
    Bilalancer, harunD ve akindir bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam öfkeyle kalkan zararla oturur.
    Kendinizce haklısınızdır, belkide tamamen haklısınızdır ama seçtiğiniz yol yol değildi.
    En azından bunu kabul edebilirseniz, maçaın 1-1 bitme ihtimalide olabilir. Halbuki hiç futbolla aram yoktur.
    Kafada çok soru işareti kaldı ama, konuyu açmanıza sebep olan kişiyle değil sizinle ilgili.
    Bizler sizin AEA'nın ailesi ile olan ilişkinizi, samimiyetinizi bilemeyiz. Kaldı ki, burası harflerden rakamlardan oluşan bir mecra. O harfler insanı rezil veya vezir edebiliyor ne yazıkki.
    Madem iş bu kadar büyüdü, hazır adalet sistemimizde en az yoğun olduğu günlerini yaşıyorken yasal olarak kozlarınızı paylaşın bence.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler

Senin facebook profiline baktım. Futbolla ilgili saçma sapan fanatikçe fotolar var. "Barkın abi onu dedi, Barkın abi bunu dedi, vik vik" ötüyorsun madem, ben de sana bizzat yanında şahit olduğumu söyleyeyim.

Barkın ağabey futbolun f'sini sevmezdi. Toplumu zehirlediği için uzak durulsun diye de çabalardı. Anlaşılan senin ciğerini iyi tahlil edememiş. Elekten kazara geçenlerdensin sen. Kendini isminle cisminle utanç verici bir duruma düşürmekten başka bir şey de başarmadın.
    twisten ve kanucan bunu beğendiler.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Erhan haklı dahi olsa,özel konuşmaları sanki çok kötü bir durum veya söylem olmuş gibi burada ifşa etmesi hem yakışıksız olmuş hem de kendini tam tersine haksız duruma düşürmüştür.

Burada adam rahmetlinin üzerinden milyonlar kazanmamış.Aynı url'yi biz bu platformda nasıl kullandıysak coq'da gayet kullanabilirdi diye düşünüyorum.

Rahmetlinin yaşarken değil,şu an bence isteyeceği ilk şey videolarının her platformda yayınlanıp herkese ulaşması ve "Allah rahmet etsin" duası almaktır.

Motosikleti
    mondial znu 125
    Emin ol senin kraldan cok kralci,
    para icin yanip tutusan, egolariyla konusan biri oldugunu anlayacak yastayim. Belki senden buyugumdur bile neyse... Oncelikle o turklere hakaret olayinda senle ilgili yargida gorusecegiz yok oyle yagma! Sen sana saygiyla konusan birine sistin mi diyebilecek kadar terbiye sinirlarini asmis, hala tutarsiz laflarla yalananini kapamaya calisan bir acaip insansin. Sen devam ettikce batiyorsun. Barkin bayoglu hayattayken yapmadigini simdi sen yapiyorsun. Sen kimsin demeyecegim kim oldugun belli de once sen nesin de bizim milletimize hakaret edebiliyorsun sen onu soyle bakalim! [QUOTE=ero__;4195608]O profil resminin ne anlama geldiğini anlayabilecek yaşta mısınız acaba?

Gelelim size COQ;

Selametle...
    Shrieker ve Bilalancer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)