Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Mevsimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    justin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar motosiklet kulanamnın mevsimi olurmu?Her mevsim kullanılırmı? Yada kullanmak icin ne gibi önlemler almamız lazım?
    Aklımda superspor motor almak olduğu icin soruyorum...Yagmurlu hawalarda fln...Cünkü alırsam işe gidip gelmek icinde kullanıcam..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keremu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba
    Bende aynen öyle yaptım işe gidip gelmeye kullanmak için aldım motor ve çok rahat ettim. Elbiselerini, kaskını taktıktan sonra hiç bi sorun çıkmıyor. Bide en önemlisi hafta sonu mutlaka motosikletine bakım yapmayı kendine huy edinki paslanma dökülme falan olmasın.
    www.motocare-tr.com

senin motor superspor mu?cünkü bu tarz motorlarla işe gidenlere hic rastlamadımda:D

Ya ben alım satım yaptığım için sürekli aynı motor kalmıyor şu anda kanuni 250 c ye biniyorum. Hafta sonu suziki chapper olacak mesela.

hm anladım..yagmurlu hawalarda kullanmak dogrumudur?

Aslında bir çoğu özel zevk için aldığı için motor kullanmak istemiyor ama iş için alıyorsan ve bakımlarını yapıyorsan binicen. Ben kar hariç bütün kış bindim dediğim gibi eğer kıyafetini tam alırsan su geçirmez pantolon, mont v.b bi sorun çıkmıyor ama tehlikeli tabi yerler acayip kayıyor eğer ilk defa motora biniceksen yazın yani bu sıralar başlada tecrübe kazan.

evet dostum haklısın...daha yeni baslıyorum ve hic tecrübem yok....scooterları saymassak :D cok saolasın.

ss sınıfı motorlar yüksek açılı yatışlarla döndüğü için kaygan zeminde çok sakat olur.bence yağmurda falan bineceksen enduro tarzı birşey düşün.ss yaz motoru.

yawas ve dikkatli kullansakta dewamlı tehlikelimi yani?

Motosikleti
    Kymco Agility City
    manaevra akbiliyetin düsüoyor racing de yagmurda cok zor oluor sürmesi
    o yüzden teklikeli racing e binmek ytagmurda ama enduro yada scooter a binilio rahat yagmur camurda dikkatili olucaks1n onda da ama SS gibi deil
    :bestmt:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler