Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Köprüde eziyet..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Sabahları Köprüden geçerek, işlerine gitmek zorunda olan tüm motorcu arkadaşlar, 1 haftadır sürekli aynı sorunla karşılaşmaya başladık.

Köprü yoluna girildikten sonra, köprü üzerine gelene kadar, ne kader polis ekibi varsa tüm motorcuları sağa çekip uygulama yapıyorlar.

Tamam yapılsın kontrol olması iyi ama her gün ve 50 metrede bir yapılan bu uygulamalar bunalttı.

Bu sabah tam ben 3. çevirmede isyan ederken, memur arkadaş one 30 motor birden geldi dedi..

Doğrudur dedim sizden önceki ekibin orda toplanmışdık.

Nasıl yani dedi, baya dedim bu 3. çevirme sizden öncekilerde dahil..

O sırada bir başka arkadaş sağa yanaşdı ve durur durmaz, hocam bari sağ tarafa bir tabela yaptırında, motorcular her polis ekibinin önünde dursun dedi..

Biraz işin suyu kaçmaya başladı gibime geliyor.. Motorsikleti özendirmek yerine, inatla soğutmaya çalışıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    ÇAĞ HAKLIISIN bu sabah yine cevirdiler arkadaşla benii yarında varmış yarından sonra yokmuş öyle dedi ne kadar güvenilir bilmiyorum..

sabah çevirdi ve belgeyi çıkrttım daha 4 gün önce 660 +250 ytl ceza kestiniz bi canım kaldı dedimm oda halima acıp gönderdi gerçi bi eksik yoktu ama kesemezdi yaniii kıl kapmadığı sürece
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Haydaaaa işe bak ya.
    Ben de yarın işe motorla gelmeyi düşünüyodum.
    Beylikdüzü - Tophane. ehliyet te yok.
    Acaba hiç çıkarmasam mı motoru ???
    Saçmalamışlar ama bu akdar da olmaz.

Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Alıntı appleworm adlı üyeden alıntı
    ÇAĞ HAKLIISIN bu sabah yine cevirdiler arkadaşla benii yarında varmış yarından sonra yokmuş öyle dedi ne kadar güvenilir bilmiyorum..

sabah çevirdi ve belgeyi çıkrttım daha 4 gün önce 660 +250 ytl ceza kestiniz bi canım kaldı dedimm oda halima acıp gönderdi gerçi bi eksik yoktu ama kesemezdi yaniii kıl kapmadığı sürece
    Emniyet şeridinden gitme olayında nedense bazen katı, bazen esnekler, bence biz motorculara dikkatli olunduğu takdirde, ki trafiği hafifletecektir, emniyet şeridinden gitmemiz daha iyi değilmi?

Bu arada arkadaşım ne gerekçe ile sana okadar ceza kestiler off diyorum rakkam baya yuksek..

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    FutureShock vallahi bilmiyorum sizin oraları ama köprü üzerii 50 metrede bi polis bekliyooo sakalarıı yogg acısınıda çektim dikkatli olmak gerekiyoo

ama asıl suçluu İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN CERRAHIN YANINDAN SON SÜRET GEÇEN MOTORU BULMAK. çünkü o olaydan sonra patlak verdi çevirmelerr.polislerde bıkmış vaziyette çünküüü

vallahi kimene göre emniyet serridinden geçmek serbest kimine gerek yasak bilmiyorum ama en emniyetlisi emniyet seridi yoksa no problem her sekilde motor kendine yol bulurr..

ben cezayı aslında hak ettim. normelde motoru çıkrtmıyordum ruhsatımı kalbetmistim savcılıktan kayıp ruhsat zayi belgesini alıp gazeteye ilan vardim ve 4 gün önce sabah ruhsatı çıkarmak üzere şişliliye gittim şişli üzerindee pusuya yatmis 4 -5 motorlu sahin polis önüne geleni çevidi içlerinde bende dahil. en sol seritten ben içekti aldı ehliyet günü beklediğim için ceza kesti. ne dediysem anlatamadım ruhsat için mecbur kaldım dedim basıma bi bela gelir diyee ama dinlemedirr sonuçta böyle oldu istiii.. NE DİYEYİM İNSAFLARI KURUSUN..

Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    FutureShock vallahi bilmiyorum sizin oraları ama köprü üzerii 50 metrede bi polis bekliyooo sakalarıı yogg acısınıda çektim dikkatli olmak gerekiyoo

ama asıl suçluu İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN CERRAHIN YANINDAN SON SÜRET GEÇEN MOTORU BULMAK. çünkü o olaydan sonra patlak verdi çevirmelerr.polislerde bıkmış vaziyette çünküüü

vallahi kimene göre emniyet serridinden geçmek serbest kimine gerek yasak bilmiyorum ama en emniyetlisi emniyet seridi yoksa no problem her sekilde motor kendine yol bulurr..

ben cezayı aslında hak ettim. normelde motoru çıkrtmıyordum ruhsatımı kalbetmistim savcılıktan kayıp ruhsat zayi belgesini alıp gazeteye ilan vardim ve 4 gün önce sabah ruhsatı çıkarmak üzere şişliliye gittim şişli üzerindee pusuya yatmis 4 -5 motorlu sahin polis önüne geleni çevidi içlerinde bende dahil. en sol seritten ben içekti aldı ehliyet günü beklediğim için ceza kesti. ne dediysem anlatamadım ruhsat için mecbur kaldım dedim basıma bi bela gelir diyee ama dinlemedirr sonuçta böyle oldu istiii.. NE DİYEYİM İNSAFLARI KURUSUN..
    Büyük geçmiş olsun yahu, evraklarını bir an önce tamamlar tüm sıkıntılarından kurtulursun inşallah.

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı ÇAĞ adlı üyeden alıntı
    Büyük geçmiş olsun yahu, evraklarını bir an önce tamamlar tüm sıkıntılarından kurtulursun inşallah.
    sağolasın çağ kardes su an bütün evraklar taamam ama cepte para kalmadıı motoru çıkarmak için. 2 gün motoru çıkarmak için ugrastım 300 ytl param gitti 660 ytl ayrı para ayrıca bu arad ruhsat islemleri halletimm cebimde 60 ytl kalmıstı onunlada k.köye trafikten evrakları teslim edip ruhsatıı onaylatıp alcaktım 50 ytl oraya vercektim. ama cuma aksım ayrı bir şok yaşadım motoru bağladıkları yerden 60 ytl çekici + 10 ytl otopark parası verdim k.kartı limitini bile zorladık.. allah kimseye göstermesinn....

not: bir kaç gün önce birçok arkadas bana çok sert çıktı halden anlayan sadece sayılı kisiler var. o sert çıkan arkadaslar ne kadar bu isi biiliyorlar bilmiyorum ama neyse

herhalde ben biraz ihtiyar ve haşin gözüküyorum.herkesi çeviriyorlar beni es geçiyorlar.

duyduğuma göre yakışıklı ve tüyü az olan tipleri fazla çeviriyorlarmış...

Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Alıntı harfendaz adlı üyeden alıntı
    herhalde ben biraz ihtiyar ve haşin gözüküyorum.herkesi çeviriyorlar beni es geçiyorlar.
    Yaf bende fena değilim hani ama...

boy 179 kilo 115

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    cuma sabahi köprü yollunda tam 4 kere, dönüsünde de 3 kere durduruldum
    daha ne deyim?
    all you need is love

Alıntı intercom adlı üyeden alıntı
    cuma sabahi köprü yollunda tam 4 kere, dönüsünde de 3 kere durduruldum
    daha ne deyim?
    sizi gidi yakışıklılar siziiiiiiiiiiiiii.

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Bu aralar heryerde çevirme var bende ehliyet için gün sayıyorum 15 gün kaldı sarıyerde az daha çeviriliyordum tam 15 motor vardı saydım bağlamışlar hatta dönüp emirgana dogru giderken 3 motorlu arkadaşı durdurup uyardım evraklarınız eksikse sarıyere girmeyin diye ben çok şanlısım diye düşünüyorum 3 trafikçininde eli doluydu toplum poliside vardı arkası dönükken yapıştırdım tam yanından gecerken dur diye el salladı ama geç kaldı ben topuk yok abi şurda 2 hafta kaldı aman dikkat beyler heryerde çeviriyorlar gene bi ara yolda trafik polisi yoktu gene sıkı uygulama varbir ehliytei alsam valla ilk durdurdugunda hemen yapıştırcam 2 seferdir atlatıyorum 3. de yakalancaz galiba o yüzden bu aralar çok sık trafiğe çıkmayacagım sevgiler saygılar gel 2 hafta gel yaz bitiyor valla

Bu arada geçmiş olsun...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı ZealsunChopperSanlı adlı üyeden alıntı
    Bu aralar heryerde çevirme var bende ehliyet için gün sayıyorum 15 gün kaldı sarıyerde az daha çeviriliyordum tam 15 motor vardı saydım bağlamışlar hatta dönüp emirgana dogru giderken 3 motorlu arkadaşı durdurup uyardım evraklarınız eksikse sarıyere girmeyin diye ben çok şanlısım diye düşünüyorum 3 trafikçininde eli doluydu toplum poliside vardı arkası dönükken yapıştırdım tam yanından gecerken dur diye el salladı ama geç kaldı ben topuk yok abi şurda 2 hafta kaldı aman dikkat beyler heryerde çeviriyorlar gene bi ara yolda trafik polisi yoktu gene sıkı uygulama varbir ehliytei alsam valla ilk durdurdugunda hemen yapıştırcam 2 seferdir atlatıyorum 3. de yakalancaz galiba o yüzden bu aralar çok sık trafiğe çıkmayacagım sevgiler saygılar gel 2 hafta gel yaz bitiyor valla

Bu arada geçmiş olsun...
    ZealsunChopperSanlı aman dikkat diyorum bunlar burda konusulcak seymiii yaaa vallahi seni burda tutarlar ehliyetsiz kullanıyorsun diye.. çünkü ben burda benim basım yandı siz yanmayın dediğimde bazı arkadaslar senin ne isin var trafikte tarzı seyler yazmıslardı. onnun için aman dikkat polislerden çok burdaki bazılarından kork

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    yaklaşık 4 aydır hergün aynı saatlerde (07:00-07:30 arasında) köprüden geçiyorum daha 1 kez bile çevrilmedim.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Alıntı harfendaz adlı üyeden alıntı
    sizi gidi yakışıklılar siziiiiiiiiiiiiii.
    Çook yakışıklıyız çoooook hahahahhaaa

wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Alıntı ÇAÐ adlı üyeden alıntı
    Çook yakýþýklýyýz çoooook hahahahhaaa

Sizce çok komik olabilir ama motorculara ve motorsikletlere karşı kampanya hız kazanmış durumda. Her yerde çevirmeler bağlamalar var.

Ve bu komployu düzenleyen hükümetten başkası değil. MEB sınavı kasıtlı olarak geciktiriyor, polis cezayı kesiyor, maliye kasasını şişiriyor....

Yarın öbürgün, belgeleriniz tam olsa da birileri haraç için yolunuzu kesecek.

Daha da kötüsü çok yakında çevre, bilmem ne adı altında yeni vergiler toplanacak...Ve çok yakışıklı yurdum insanı da forumlarda çil çil sırıtmaya devam edecek :

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Bu sezon sadece 2 kez çevrildim. Biri Sultanahmet'te farkında olmadan tramvay yoluna girmişim. Polis baktı ki ehli-yet var, ruhsat var, her bir şey tamam "bu saf kesin tramvay yolunda olduğunu da bilmiyordur" diye serbest bıraktı.

Diğeri de MotoGP'ye giderken bizim Avrupa ekibini komple durdurdular. Ehliyetsiz bir kişi vardı aramızda, o da kaçtı.

Koskoca sezonda sadece 2 kez çevrilen biri olarak yarım saatte 3 kez çevrilenlere sabır diliyorum.

EDIT: Ben de çok yakışıklıyım ve çil çil sırıtıyorum; hahahahhaa

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    +1

lalalalalalalalalalalalalalala
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    ZealsunChopperSanlı aman dikkat diyorum bunlar burda konusulcak seymiii yaaa vallahi seni burda tutarlar ehliyetsiz kullanıyorsun diye.. çünkü ben burda benim basım yandı siz yanmayın dediğimde bazı arkadaslar senin ne isin var trafikte tarzı seyler yazmıslardı. onnun için aman dikkat polislerden çok burdaki bazılarından kork
    Appleworm, valla haklısın var öyle bazı kendisini "sorumluluk sahibi" sanan insanlar, ne yapıcan insanlar çeşit çeşit benim ehliyetle ilgili bi problemim olmadı da cezayla ilgili bişey yazmıştım, aynısı benim de başıma geldi.

idare edicez ne yapalım
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    eziyete devam: bu sabah köprüden gecerken yine iki kere kontrol. polis amcalar senin rahat rahat ehliyetini cikarmana hemen bir yorum getirip, senin herseyin tamam galiba diyerek yine saliyorlar ama... ikincisinde bakmadi bile
    all you need is love

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler