Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Artçı Empatisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    inazuma,ybr 125 esd
    Artçı olsaydınız konfor bakımından Honda cbf 150-Bajaj puslar ns200-Mondial rx3... gibi motosikletlerin hangisinde olmak isterdiniz? NEDEN?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fravdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Ne bakımdan yalnız ? Konfor mu ? Hava mı ? Hızmı ?

Motosikleti
    inazuma,ybr 125 esd
    Düzelttim; konfor

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Tartışmasız rx3
    bursalıali bunu beğendi.

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Artçınızı seviyor ona değer veriyorsanız ns200 almayın
    VECİHİ bunu beğendi.

Motosikleti
    inazuma,ybr 125 esd
    Cidden mi, halbuki rahat gözüküyor dışardan ns200, kafamı karıştırdınız şimdi:/

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Siralamada inazuma olmadigi icin Rx3.

illa naked tarzi ise sym wolf250 de rahattir artçi olarak.

Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Ns200 ve rs200 artçı için zulüm.Kesinlikle almayın konforsa maksat benim şahsi görüşüm rx3
    bursalıali bunu beğendi.

Bajaj kesinlikle artçı için zulüm eğer kaplama yaptırmazsanız seleye. Ancak seleye kaplama yaptırırım derseniz rahat olur

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Konfor için en mantıklısı rx3 ı gibi
    bursalıali bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstediği kadar konforlu olsun Cbf 150 gibi bi gudubete artçı olmak istemezdim
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Motosikleti
    inazuma,ybr 125 esd
    Neden Gudubet? Cbf150 ile geziye çıkan çok çift görüyorum, rahatlarmış gibi gözüküyorlar?

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Motosiklet tecrubemden başka bir okadarda artcilik tecrubem var. Hicbirine binmem.

Motosikleti
    inazuma,ybr 125 esd
    Tecrübenden faydalanabilir miyiz? Hangi motosiklete neden binilir? Neden binilmez?

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı kadir3531 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübenden faydalanabilir miyiz? Hangi motosiklete neden binilir? Neden binilmez?
    Binilir veya binilmez gibi kesin söylemler doğru olmaz. Binen biner. Ben kendi adıma konuştum sadece. Saydigin motorlari kullanmadim, artcida olmadim ama konfor onceligin oldugu icin uzun yola cikacagini dusundum. Ben kucuk motorla uzun yola gitmezdim acikcasi motor rahat bile olsa eziyet olur bana göre.
    Ben artciliklarimi genel olarak 600cc 1000cc ustu motorlarda yapiyordum. Suan esimde 600cc var ve uzun yola kendi motorumu cikartmiyorum mesela yine artci oluyorum. Hacim farkida var tabi.
    Kucuk motoru kendim kullanirken iyide arkaya binince asiri guvensiz, yetersiz ve sinek gibi gibi geliyor huzursuz hissettirir bana hep birde sıkıcı oluyor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Rahatlık enduroda var

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Ns200 ün artçı bölgesi çok da konforlu .. arkadaşım eşiyle birlikte sürekli uzun yol yapıyor yenge memnun olduğunu söyledi rahatlık konfor güven bakımından.. bu forumda biraz ns200 karşıtlığı var hemen kötülemişler siz bakmayın onlara ben nişanlımla gittim showroomda dedim bin bakalım arkaya rahat mısın diye sordum rahatım dedi .. uzun yolda biraz farklı olur tabi ama asla olmaz artçını düşünüyosan ns200den uzak dur falan bunlar abartılı söylemler

Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Alıntı caddeadami1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ns200 ün artçı bölgesi çok da konforlu .. arkadaşım eşiyle birlikte sürekli uzun yol yapıyor yenge memnun olduğunu söyledi rahatlık konfor güven bakımından.. bu forumda biraz ns200 karşıtlığı var hemen kötülemişler siz bakmayın onlara ben nişanlımla gittim showroomda dedim bin bakalım arkaya rahat mısın diye sordum rahatım dedi .. uzun yolda biraz farklı olur tabi ama asla olmaz artçını düşünüyosan ns200den uzak dur falan bunlar abartılı söylemler
    Hocam rs200 e Adana'dan mersine kadar ns200 e de Adana'dan Hatay'a kadar 1 er saat artçı 1 er saat sürücü pozisyonunda oturdum seleler o kadar kötü ki her gördüğümüz petrolde durmak zorunda kaldık,ayrıca bajaj karşıtı vs değilim zaten bir firmaya karşı olmayı doğru bulmuyorum.Belkide uzun yol yapan arkadaşınızın eşi başka hiçbir motorla uzun yol yapmadığı için ona konforlu gelmiş olabilir.Ayrica bajaj zaten ekonomi konusunda en iyi fiyat performans motosikletlerini sunuyor.Sadece sele konusunda çok gerideler artcının konforu hiç düşünülmemiş..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    topcase ve sırt dayama var bende. bu şekilde ns200 çok rahat. bunlar yokken 1 kez artçı oldum kendi motoruma bi daha olmak istemedim ama topcase olunca iş çok değişti

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Bu listenin dışında Joymax inanılmaz rahat. Listede olsa kesinlikle onu seçerdim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)