Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

katlanır plakadan ve tepsi plaka değil diye ceza yedim 850 tl

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş plakanı bezle çaputla kapat alacağın ceza 90 lira..ama bu katlanır plaka ciddi suç trafik kanununda..

ben plaka grubun bir kısmını kapatırım..suçum neyse bedelinide öderim...
    way .... kanuna bak, sen neyle kapatıyorsun?
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tolgakızılgü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mantık hatası... Bu forumdaki bir çok kişinin motoru var bir kısmının da yok.Ceza konusunda direk yapıştırsın cezayı assın kessin diyenlere sesleniyorum umarım bir gün sizin motorunuzu da çalarlar ya da hak etmediğiniz bir ceza bir bakarsınız plakanıza gelivermiş. Bu memleketin polisleri hırsızında adresini biliyor parçacının da biliyor çalanı da biliyor,sen yeri geliyor cebindeki son parayı verip motor alıyorsun kansızın teki geliyor çalıyor polise gidiyorsun umursamaz tınlamaz tavırlarla seni saatlerce bekletiyor yalandan ifade alıyor bir dünya prosedür motorun çoktan parçalarına ayrılıp satılmış oluyor bile. Hırsız kim? Mevkileri belli olduğu halde müdahale edip çeteyi çökertmeyen mi? kaybedecek hiçbirşeyi olmayan sicili bozuk işe girip çalışamayacak son şansı bile olmayan insanlarmı? Bizlerin birlik olup herşeyle mücadele etmesi gerekir senin motorun kaskolu olsada cebinde tomarla parayla dolaşsanda tampon sensin!!! Başına birşey geldiğinde yine ilk yardım edecek arkandan gelen motorcu olacak. Ben vergilerden körü ücretinden ücretli otoyollardan para verip geçmek istemiyorum tüm bunları vergim karşılıyor diye düşünüyorum ve açılır kapanır plakalık kullanıyorum ben 3 tl para vermemek için 850 tl ceza ödüyorum memleketi ayakkabı kutuları konteynırlarla soyuyorlar ne neza ne başka birşey sadece uyutuyorlar. Uyumaya devam edin anca birbirinize girin...

Alıntı tolgakızılgü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantık hatası... Bu forumdaki bir çok kişinin motoru var bir kısmının da yok.Ceza konusunda direk yapıştırsın cezayı assın kessin diyenlere sesleniyorum umarım bir gün sizin motorunuzu da çalarlar ya da hak etmediğiniz bir ceza bir bakarsınız plakanıza gelivermiş. Bu memleketin polisleri hırsızında adresini biliyor parçacının da biliyor çalanı da biliyor,sen yeri geliyor cebindeki son parayı verip motor alıyorsun kansızın teki geliyor çalıyor polise gidiyorsun umursamaz tınlamaz tavırlarla seni saatlerce bekletiyor yalandan ifade alıyor bir dünya prosedür motorun çoktan parçalarına ayrılıp satılmış oluyor bile. Hırsız kim? Mevkileri belli olduğu halde müdahale edip çeteyi çökertmeyen mi? kaybedecek hiçbirşeyi olmayan sicili bozuk işe girip çalışamayacak son şansı bile olmayan insanlarmı? Bizlerin birlik olup herşeyle mücadele etmesi gerekir senin motorun kaskolu olsada cebinde tomarla parayla dolaşsanda tampon sensin!!! Başına birşey geldiğinde yine ilk yardım edecek arkandan gelen motorcu olacak. Ben vergilerden körü ücretinden ücretli otoyollardan para verip geçmek istemiyorum tüm bunları vergim karşılıyor diye düşünüyorum ve açılır kapanır plakalık kullanıyorum ben 3 tl para vermemek için 850 tl ceza ödüyorum memleketi ayakkabı kutuları konteynırlarla soyuyorlar ne neza ne başka birşey sadece uyutuyorlar. Uyumaya devam edin anca birbirinize girin...
    umarım o polislere hak verenlerin motoru çalınırda polis hiç bişey yapamaz ya da yapmaz eşşekliğinin cezasını çekerler
    insta: veli_montana_

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Keşke daha fazla olsa cezalar biz kötekten anlıyoruz

Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke daha fazla olsa cezalar biz kötekten anlıyoruz
    Bende oyle dusunuyorum ama keske arabalarada yuksek oranda ceza olsa

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010 yilindan beri hic bir motoruma plaka tamam. Sebeplerini aciklamiyorum zilyon defa konusulmustur. Ama cezasini yiyince de vay bana nasil ceza keserler diye cemkirmem de uber salakca olur.

Kanun disi bir sey yapiyorsun, sonuclarina katlanirsin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)