Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kırmızı ışık ihlali kaza getirdi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kırmızı ışık ihlali kaza getirdi.

Kaza Osmaniye’de meydana geldi.

Seyir halinde olan motosikletli, kırmızı ışık yanarken geçen başka bir motosikletle çarpıştı.

https://www.facebook.com/trthaber/vi...video_guests=0

http://www.trthaber.com/videolar/iki...nca-34132.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Acaba kırmızıda geçen elektrikli motor mu? Onlar genelde ışıklara uymuyor.Bir konuda kask konusunda polis asla tahammül göstermesi n bence kaski olmayan şoför yolcu ayrımsiz ceza yazsın.Denetimlerde cokcok siki olsun bu konuda

Ayrıca ışıklarda beklerken yeşil yandığında dikkat edelim arkadaşlar hemen gitmeyelim kontrolü elden bırakmayın. Bize bunları hatırlatan haberler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    2 motosiklet karışmış. İkiside artçılı. Ortalığa insanlr serpişti
    Kırmızıda geçen motor ne düşünüyordu acaba. Çarptığı motorun önünde araba, arksında araba vardı. Nasıl olurda o halde geçmeyi süşünürsün kırmızı da Saf adam gitti diğer motosikletçiyi de yaktı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya arkadaş kırmızı yanmış sağdan soldan kamyon araba gelecek aq yürek mi yedin de durmuyorsun..

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca ışıklarda beklerken yeşil yandığında dikkat edelim arkadaşlar hemen gitmeyelim kontrolü elden bırakmayın. Bize bunları hatırlatan haberler.
    öle diyorsunda bizim insanımız çok aceleci 4 yol ağzı minübüslerin ve kırmızı ışık ihlalinin çok olduğu yerde ışığa takılıyorum yeşil yanıyor arkadaki motorcular bile hadi git dat dat dat diye adamı darlıyorlar kimsede sabır yok arkadaş sinirlendim yazarken bile 3 sn alt tarafı ayıptır o motorcuya sesleniyorum trafik aceleye gelmezzzz

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzide ülkemizde yeşil dahi yansa geçerken sağına soluna bakacaksın arkadaş!

herifçioğlu kırmızıda geçtiği halde sağına soluna bile bakmaya tenezzül etmeden dümdüz ilerliyor. vay bana vaylar bana!!!
    bursalıali bunu beğendi.

LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Plakam yok kırmızıda durmuyorum diye geçinenlerin ömrü böyle uzun olmuyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)