Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 tekerlekli Motosiklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Büyük bir fabrika içinde numune taşıyacak herkesin kullanabileceği arkasına rahatlıkla sepet takılabilcek bir motosiklet alımı yapacağız. ama karar veremedik.

Elektrikli benzinli fark etmez tavsiyelerinizi bekliyorum. taşıyacağı ürün 10 kg civarı olacak. Hiç trafiğe çıkmayacak sadece fabrika içerisinde kullanılacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    https://www.yukimotor.com.tr/product-details/yk-19-midilli-cargo-elektrikli/

trafiğe çıkmayacaksa plaka çıkartmazsınız.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bisiklet alin.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun
    infernus bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    kapalı alanda kullanılacaksa ya bisiklet yada elektrikli olmak üzere sadece 2 seçenek oluyor. Benzinle çalışan kapalı alan için pek sağlıklı olmaz, tavsiye etmem.

Bana sorarsanız elektrikli. Ama hiç masraf çıkarmasın derseniz tabii ki 3 tekerli sepetli bisiklet en iyisi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Arçelik alın yada Otoser. Nostalji olur hem

Motosikleti
    kapalı alan değil arkadaşlar fabrika büyük üniversite kampüsü gibi düşünün..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapalı alan değil arkadaşlar fabrika büyük üniversite kampüsü gibi düşünün..
    O kadar büyük bir fabrika için 1 tane de yetmez o zaman, birden fazla adet alım düşünülüyor olmalı ve bu iş size mi kaldı? ya da satınalmada falan mı çalışıyorsunuz. Bu durumda cevabı forumda aramak yerine motosiklet bayileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz. Sizin ihtiyacınızı ilk mesajımda verdiğim 3 tekerli yük scooterları karşılayabilir. Yuki, Kral, Mondial gibi markalarda var.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Burda ayrancı abiler kulanıyor baya uzun gidiyor istiyen 2.ve 3. Aküyüde takabiliyor menzil uzatmak için.
    https://www.yukimotor.com.tr/product...li-motosiklet/

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Universite ise motorlu bisey almayin ogrencileri rahatsiz edersiniz 10 kiloluk yuk icin degmez. Bisiklet alin sepetli hem saglikli hem masrafsiz ustelik doga dostu.

Motosikleti
    bir tane alacağız ben satın almaya söyleyeceğim şu olsun diye kendi birimim için 1 adet alım yapacağım. işçiler 5 10 kg ağırlığındaki ürün numunelerini alıp bana getirecekler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda ayrancı abiler kulanıyor baya uzun gidiyor istiyen 2.ve 3. Aküyüde takabiliyor menzil uzatmak için.
    https://www.yukimotor.com.tr/product...li-motosiklet/
    Sitedeki araclara bakinca anliyorum ki kisi basi gelir ve alim gucunde Hindistan'a dogru hizla ilerliyoruz...

5 sene once orta gelir tuzagini nasil asacagiz muhabbetleri donerdi... Keske sorunumuz o olsa... Gittikce fakirlesiyoruz.

Ama gelecekten umutluyum, cunku saglam bir egitim sistemimiz var. Mesela ihraç edilen Pamukkale Üniversitesi rektorunun yerine atanan rektor bey, orta okul ogretmeni esini enstitu sekreteri olarak atamis. Vatana millete hayirli olsun. Hep birlikte daha rezil gunlere dogru el ele...

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitedeki araclara bakinca anliyorum ki kisi basi gelir ve alim gucunde Hindistan'a dogru hizla ilerliyoruz...

5 sene once orta gelir tuzagini nasil asacagiz muhabbetleri donerdi... Keske sorunumuz o olsa... Gittikce fakirlesiyoruz.

Ama gelecekten umutluyum, cunku saglam bir egitim sistemimiz var. Mesela ihraç edilen Pamukkale Üniversitesi rektorunun yerine atanan rektor bey, orta okul ogretmeni esini enstitu sekreteri olarak atamis. Vatana millete hayirli olsun. Hep birlikte daha rezil gunlere dogru el ele...
    Abi forumda saygı duyduğum bi abiydin niçin böyle birşey söyledin anlayamadım.Hani elektirikli ucuz 3 teker diye aklıma gelmişdi.Ne diyim anlayamadım abi

Motosikleti
    SD 1290R
    Abi forumda saygı duyduğum bi abiydin niçin böyle birşey söyledin anlayamadım.Hani elektirikli ucuz 3 teker diye aklıma gelmişdi.Ne diyim anlayamadım abi
    Tavsiyeniz gayet yerinde ve faydalı. Burada da aynı amaç için elektrikli golf arabaları kullanıyorlar, ki benzer araçlar. Tamamen konu dışı yazdığım için yanlış anlaşıldı.

Demek istediğim oydu ki bu tip araçlar eskiden yoktu Türkiye'de. Ama fakir uzak doğu ülkelerinde on yıllardır var. Ve artık bize de getirmeye başladılar. Demek ki yeterli pazar oluştu. Yani insanımız yeterince fakirleşti.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Tavsiyeniz gayet yerinde ve faydalı. Burada da aynı amaç için elektrikli golf arabaları kullanıyorlar, ki benzer araçlar. Tamamen konu dışı yazdığım için yanlış anlaşıldı.

Demek istediğim oydu ki bu tip araçlar eskiden yoktu Türkiye'de. Ama fakir uzak doğu ülkelerinde on yıllardır var. Ve artık bize de getirmeye başladılar. Demek ki yeterli pazar oluştu. Yani insanımız yeterince fakirleşti.
    Özür dilerim abi ben olayı kendi üstüme algıladım.Aslında elektirikli çevreci ulaşım sonuçda bizimde biraz olsun doğaya saygı gösterdiğimiz,çevreci olduğumuzu göstermez mi ?

Motosikleti
    SD 1290R
    Özür dilerim abi ben olayı kendi üstüme algıladım.Aslında elektirikli çevreci ulaşım sonuçda bizimde biraz olsun doğaya saygı gösterdiğimiz,çevreci olduğumuzu göstermez mi ?
    Sanki çevrecilikten ziyade fiyat ve pratiklik tercih sebebi oluyor gibi geliyor bana. Zero gibi lityum bazlı pilli elektrikli motosikletler değil, ömrü sınırlı kurşun asit akülü Çin malları tercih ediliyor çünkü.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Sanki çevrecilikten ziyade fiyat ve pratiklik tercih sebebi oluyor gibi geliyor bana. Zero gibi lityum bazlı pilli elektrikli motosikletler değil, ömrü sınırlı kurşun asit akülü Çin malları tercih ediliyor çünkü.
    Bence bu bile bizim için bir gelişmedir.Sonuçda Roma bir günde kurulmadı.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    [IMG][/IMG]
    tamam tamam vurmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)