Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çinli motosiklet deneyimim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    22460 kilometredeyiz Ege turuna çıktım motorla durdurak bilmedi ben gidelim dedikçe o gitti bende onu güzel bir genel bakımla ödüllendirdim. 1. Viteste kalkarken tak diye ses geliyordu arka dişli takozları bitmiş :( onları değiştirdim şu anlık başka bir problemim yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende de kuba pars var 16 bin km de çok şükür pek sıkıntı çekmedim. Ufak tefek şeyler. Tek teker denemelerim sırasında cantta çok hafif eğlime baş gösterdi. Sorun olmuyor giderken anlaşılmıyor sadece ellerimi burakıp gittigimde çok az titreme oluyor.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    İyide vida düştü v.s diyosunda hocam titreşimli bi motor kullanıyosan arada sıkacaksın vidalarını.
    Benim motorum 2590 km de daha bi kere bi problem çıkarmadı
    Mondial Roadracer 125

Ha unutmadan debriyaj teli değişecek bu problemden sayılır mı bilmiyorum benim hatam çünkü.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Ekşide yazar mısın mübarek.Ne güzel yazmışsın

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide vida düştü v.s diyosunda hocam titreşimli bi motor kullanıyosan arada sıkacaksın vidalarını.
    Benim motorum 2590 km de daha bi kere bi problem çıkarmadı
    Mondial Roadracer 125

Ha unutmadan debriyaj teli değişecek bu problemden sayılır mı bilmiyorum benim hatam çünkü.
    Yan kapak kontak girişlerinin kırılması ve düşmesi plastik aksamın kırılıp düşmesi vida sıksamda engelleyebileceğim bir problem gibi değildi yoksa niye garanti değiştirsin değil mi ? bu arada motor 23 bin km ye geldi izmir yaptım dün gece sıkıntıdan geri geldim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)