Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Kamyoncuya Sinir Krizi Geçirten Motorcu. Ne Gerek Vardı Bu kadar Tepkiye [VİDEO]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorcu her açıdan haksız, hiç boşa aksini iddaa etmeyin, adamı delirtti, kamyoncu yine sakin adammış, ayrıca kamyoncu kontrolsüz falanda değil, orada bakarsın gelen aracın durumuna göre geçersin, HAYVAN gibi gelene yapacak birşey yok, ne olursa olsun, ya buişi adam gibi yaparsınız yada....

utanmadan anasına sövüyor, gaz kesmezmiş vs. eğitim yok bilinç yok, motorcunun temel kuralları agresif olmayacaksın sinirlenmeyeceksin önceden göreceksin, hiçbiri yok....

kimse kusura bakmasın, ben olacam o kamyoncu ne motor kalır ne sürücüsü, ne bu be ....
    utanmaz adam, birde motorcuymuş, vay ... vay....
    bunlar yüzünden motordan soğuyorum vallahi, araba kullanırken böyle tipleri görüncede aklıma kötü şeyler geliyor, yahu ne salaklar var be, kendimize hakim olamasak katil olmak o kadar kolayki bu memlekette....
    nines bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Denilmesi gereken su:
    hiz yapmasi hatali ancak; adamin sergiledigi tavir bastan asagi yanlis. Tahammul falan yok ortada. Adam sert kayaya denk geldigi icin acitasyon yapmis. Ben hayatimi bunlar gibilerle cok gecirdim. İki geri vites yapsaniz o cekici indirir beyninize. Kufur kismjna girmiyorum bile...
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı baştan sona okursan çoğu kişi tarafsız olarak yazdı hataları,bazılarının kullandığı dil hoş değil ama onlar da doğruyu söylüyorlar.Ben ortalama bir sürücüyüm,burada acemiler var,çok deneyimli sürücüler var,hatta aramızda sürüş eğitmenleri var.Ve hepsi kamyoncunun da onun hatalı olduğunu söylüyor.Ama arkadaş hiç birini kulak asmıyor,hiç bir hatasını kabul etmiyor,bir de burada olumlu olumsuz,nazik,kaba bütün yorum yapanlara atarlanıyor,dalga geçer gibi cevaplar veriyor.Benim yaşım 33 orta okuldan beri motosiklet kullanıyorum ama hala burada benden daha deneyimli insanların yazdıklarını dikkatle takip ediyorum,bana yeni bir şey öğretsinler,yeni bir şey öğreneyim diye uğraşıyorum.

Şimdi tam olarak insanlardan ne yapmasını istiyorsun?"Arkadaş süper kullanıyorsun,hiç hata yapmıyorsun.aynen böyle devam arkandayız" mı diyelim?Bu şekilde gaz vere vere bu adamı ölüme mi gönderelim?Bu arkadaş bu şekilde sürmeye devam ederse ciddi bir kazaya karışma olasılığı yüksek.Hem bu forumda hem başka motosiklet forumlarında bu arkadaşın en azından daha kibar versiyonu arkadaşlarla benzer dialoglara girilmişti."Yapma kardeşim o motosiklet senin deneyimine çok..","öyle sürme kardeşim kaza yaparsın." diye herkes uyardı ama arkadaşlar dinlemedi.Sonuçta onları çeşitli kazalarda kaybettik.Ama en azından kaybettiğimiz arkadaşlar bu arkadaşa göre çok daha kibar efendi ve terbiyeliydi.Tek kusurları kendilerine olan aşırı güvenleri ve kendilerinden daha deneyimlilere kulak asmamalarıydı zaten bu da sonlarını hazırladı.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Motorun hızı fazla olabilir ama kamyonun beklemesi lazım.. gelen kişinin hızını takip etmesi gerekli bence. koca kamyonla dönmek istiyosun beklemek varken motoru görünce yola çıkması kolayına gelmiş yani tır gelseydi yine yola öyle çıkarmıydı onuda düşünmek gerek yorum yaparken.. motorlu hatasız değil ama kamyonda da hata var.. kamyoncu ilk başta alttan alıyor biliyo hatasını ama sonra fotograflar çekiçler falan....

konuyu uzatması işin rengini değiştirmiş bence.. baktın çok tantana yapıyor atarın varsa dalarsın olur biter.. 2 eksik yersin yada 3 fazla atarsın bütün sinirlerin boşalmış olur relax devam yola

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kamyonu kullananın hatasının ne kadar olduğu yola girmeye başladığı anda motor ile aralarındaki mesafenin ne kadar olduğuna bağlı diye düşünüyorum.,

Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    r25
    Bir Twitter fenomeni videonun 3,5 dakikalık kısmını paylaşmış.Altta herkes motosiklet kullanıcılarına giydirmiş.Şu çocuğun motorunu da ehliyetini de alsınlar.

böylelerini görünce en sevdiğim video bu
    https://www.youtube.com/watch?v=TLlYd0kZotc
    https://www.youtube.com/watch?v=TLlYd0kZotc" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kafasına kamera takan prim yapıyor. Adam yolu kontrol ettim çıktım diyor. Üstüne hatasını kabul ediyor. Motorcu kardeşim sana kavşaklardan yavaş geçeceğini kimse söylemedi mi. Ölümüne basıyorsun. Adamı deli etmiş. Bu gibi artisler yüzünden motorcular kötü oluyor

+1 Katılıyorum ..

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    konumu kapatıp tekrardan nıye actınız anlamadım ki bide içeriği değiştirmişsiniz

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Böyle babası belli olmayan sığırların kafasına vura vura eziceksin ki anlıycak, şurdaki verdiği cevaplara bak ya tam bir babasız. Bir gün ölümlü bi kazana haber kanallarında denk gelirsem ne güzel de olmuş bu babasıza diyeceğimden emin olabilirsin

Alıntı ee85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcunun düşmanı motorcu değil türk insanı herkesten herşeyden nefret eder. birbirinden bu kadar nefret eden başka millet yoktur. çocuk en başta gayet plakanı alıyorum git demiş kime ne. çocuk haksız madem sıkıntı yok. adam haksız madem sıkıntı yok. demek buradakiler anaya küfrü normal sayıyor. çekiç çıkarıyor ortada olay yokken normal sayıyor, bu adamları allah onlara nasib etsin...

Ayrica orada karsindaki cocuk biraz korkak olsaydi o cekicle neler yapacakti kendi baslatina gelirse anlarlar...
    Hooop Kardes yavaş gel, Türk insanı herseyden herkesten nefret eder ne demek ya. Sen soyuna mi kufrediyorsun? Küfür illa kötü söz değidir, yaptığın soyuna, Türk'e kufretmektir. Lütfen ettiğin kelimelere dikkat et! Seni kimse Türk olmaya zorlanmadı zorlamazda..

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Çok iyi çok. Birkaç kamyoncuyla daha dene inanılmaz prim yapıyorsun. Belki biri çekici indirir kafana. Şeyini sallasan motovlogcu motor kültürünün içine sıçtınız. Onune kamyon cıkmış ee ? Kaskın kolunda cafeye giderken vay be motorcu cesur cocuga bak diye ordan da prim yap. En ufak tehlikede ağla. Eskiden ne güzeldi 125 ten 600luge 1000lige gecılıyordu...

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız bu videoda sadece kamyonun yola çıkışı olsa ve ilk 10 15 saniyeden sonrası olmasa alayınızın kamyoncuya giydireceğini biliyoruz değil mi? O zaman ikiyüzlülük yapmayın forum olarak. Kamyoncunun hatası cana kast derecesinde. Motorcu bunu fazla üstelemişse sizin motorcuyu aşağılamanız gerekmez. Adım gibi eminim aynı videonun ilk 15 saniyesini yüklesin o adam diğerini kaldırsın atılan her yorum kamyon şoförüne sövme olur.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız bu videoda sadece kamyonun yola çıkışı olsa ve ilk 10 15 saniyeden sonrası olmasa alayınızın kamyoncuya giydireceğini biliyoruz değil mi? O zaman ikiyüzlülük yapmayın forum olarak. Kamyoncunun hatası cana kast derecesinde. Motorcu bunu fazla üstelemişse sizin motorcuyu aşağılamanız gerekmez. Adım gibi eminim aynı videonun ilk 15 saniyesini yüklesin o adam diğerini kaldırsın atılan her yorum kamyon şoförüne sövme olur.
    Alakası yok. O senin dediğin hız sınırları içinde giderken aynı tehlike düzeyinde (Yakınlıktan bahsediyorum) olsaydı olurdu. Ama 140-150 ile giderken ve kamera hız göstergesini görsün diye yolu görmekten aciz sürerken kimse kusura bakmasın. Yukarıda biri yazmıştı. Bu hızlarda gidilmez mi, gidilir, eyvallah. Ama gideceksen önüne de atlayacaklar, seni de görmeyecekler. Sen de bunlara göre süreceksin. Ki öyleyken bile bu seni haklı yapmaz.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    pff ne mallar var ya. Yamahaya mail atıcam R25 sattıları insanlara IQ testi yapsınlar valla bak motorun adını çıkarttılar hamısını sevim

Motosikleti
    kuba cg-100
    bu motorcu bozuntusu 50 ile gitmesi gereken kontrolsüz kavşakda 140 üzeri gidiyor sonra ölüyoruz biz lo lo lo... kavşaklarda arkayı sağlama alıp hızınızı azaltın beyler bir gün birisi göremeyebilir..

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Video izleyince, peygamber sabrı nedir onu öğreniyoruz. Dayıya helal olsun, r25 ci arkadas bu kadar yoruma rağmen verdiği cevaplarda içler acısı

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Eee yanii seni gördüm naapakk öelek mi diyen daly..lardan ben de bıktım ama bunun tepkisi de boşa olmuş ,ya gir götüne güveniyosan dağıt ağzını burnunu özür dilemeyi öğrensin yada sikti.. ol git işine baksın adam da sende,,..15 sene oldu motosiklet araç kullanırım ok sıkıntılı bi iş bizimki ama bu dalya.. lar arabalarada aynı ,yani sen değil arabada olabilirdi ordaki senden de hızlı olabilirdi,senin tepkin senin canını tehlikeye atıyo o zaman binme altındaki motora ,,,yada bil önündeki cahilin bunu yapacağına ve ölsen de umursamayacağına....Hayır adam şuanda bütün motorculara tilt nerde görse yol vermeyecek sıkıntı çıkaracak birgün tersine geldiğinde birinin başını yakacak..

Vlogcuyu eleştiren arkadaşları hiç 80 in üzerine çıkmadıkları ve hiç teker yapmadıkları için tebrik ediyorum.

Motosikleti
    r25
    Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vlogcuyu eleştiren arkadaşları hiç 80 in üzerine çıkmadıkları ve hiç teker yapmadıkları için tebrik ediyorum.
    Ne alakası var bende de r25 var bende her gün yasal hız limitlerinin üstüne çıkıyorum, ama bunları göze alarak çıkıyorum yada dönüşlere yaklaştığımda kontrol ediyorum araç var mı, çıkar mı, çıkmaz mı. ha çıkarsa da adama hiç bir şey diyemem hızımı anlayamamıştır.Videoyu dikkatli izle mesafe var azıcık fren yapsa çok rahat kurtarır zaten.ha bide böyle her önüne atlayana, böyle tavırla yaklaşacaksa bırak motosikleti ne araba ne bisiklet kullansın.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)