Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pirelli Diablo Rosso II VS Mitas Sport Force+

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön 120 arka 180 2017 üretim 770 lira. birkaç haftadır araştırdığım lastikti. tam zamanında açılmış konu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekmedim çünkü dün akşam hava kararınca fırsat olmadı bugün çekeceğim.
    Buyurun motora takınca böyle gözüküyor. Ayrıca ıslak zeminde de gerçekten güven veriyor. Son yağmurlarda denemiş bulundum. Benden geçti bu lastik.

fazil, mombohunter, cenktu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Buyurun motora takınca böyle gözüküyor. Ayrıca ıslak zeminde de gerçekten güven veriyor. Son yağmurlarda denemiş bulundum. Benden geçti bu lastik.

https://i.hizliresim.com/P0b0qb.jpg

https://i.hizliresim.com/r3b3Qz.jpg

https://i.hizliresim.com/7qGqkr.jpg
    şu pisliğe bak!

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu pisliğe bak!
    Olur öyle kaç gündür yağmur yağıyor. Daha bugün temizledim zinciri akşam yine yağmur yağdı. Bu hafta çarşamba ya kadar yağacak. Yıkamayın motorunuzu

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    http://www.lastikdeposu.com.tr/mitas...m-2016-pmu6974

IRC ile hiç alakası yok bunlar spor ve şehir kullanımına uygun Radyal lastikler. Ben burada görüp araştırmaya başlamıştım. Aslında Sava Sport Force muş bu lastik önceden sonra Mitas, Sava yı satın almış. Kullanan herkes memnun bende İstanbul Şirinevler de Kuzgun Motor da taktıracağım bugün
    Hocam yalnız 2016 üretimi olan lastik bu, siz 2016 üretimi mi aldınız 2017 mi ?

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı cenktu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yalnız 2016 üretimi olan lastik bu, siz 2016 üretimi mi aldınız 2017 mi ?
    İkinci Sayfanın başında lastiğin detaylı fotoğrafları var. Orada 2017' nin 4, haftası üretildiği gözüküyor. Taze yani

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bende bugün taktırdım mitasları.

Hamuru oldukça yumuşak geldi.

Adana gibi bir yerde çabuk ısındı zaten.

İlk verdiği hissiyat çok güzel.

Henüz rodajı bitmedi ama viraja girerken yatır beni kaymam diyor sanki lastik

Rodajı bittiğinde detaylı yorum atarım

oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Lastikdeposundan siparişi verdim sport force'un. Ön 2016 nin sonu arka 2017 nin başı üretim tarihli. Bi problem yaratacağını düşünmüyorum zira piyasada başka bulamadım. Son zamanlarda cordiallerin trafikte yaşattığı gerilim korku filmine dönmüştü. Bakalım görelim , ilerleyen zamanlarda görüş belirticem Tnt 25 ile.
    oialdemir bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir çok arkadaşım spor motosikletlerine taktılar. Memnun olmayan görmedim. Ben pist için düşünüyorum. Temmuzda takıp pist tecrübelerimi paylaşırım. Malum rosso corsa 1500 supercorsa 1600 küsur. Hal böyle olunca 700 e atlıyor insan. Ama supercorsa da başka be Bakalım deneyip göreceğiz
    oialdemir bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bugün yağmur vardı. Fırsattan istifade bir de ıslak performansını deneyeyim dedim.

Çok uzun bir yolculuk değildi lakin ani frenlemelerde kaydırmadı.

Benden geçer not aldı.

Tavsiye ediyorum
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı cenktu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikdeposundan siparişi verdim sport force'un. Ön 2016 nin sonu arka 2017 nin başı üretim tarihli. Bi problem yaratacağını düşünmüyorum zira piyasada başka bulamadım. Son zamanlarda cordiallerin trafikte yaşattığı gerilim korku filmine dönmüştü. Bakalım görelim , ilerleyen zamanlarda görüş belirticem Tnt 25 ile.
    Çok doğru bir seçim yaptın pişman olmayacaksın
    cenktu bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Geçen yaz başı yamaha mt 03 e rosso corsa mt-60 almıştım o lastiği anlatmaya kelime yetmez denemek lazım sadece. tabi 5 bin km de lastik bitince darlık yollarını aşındırmaktan e malum o lastiğin fiyatıda alternatif baktım herkez gibi bu mitas ın forcelerinden 1 ay önce zenn moto da taktırdım işçilik vs dahil 650 tl para tuttu 120 / 160 . neyse aldığım hafta sonu yağmurlu olduğundan 1 hafta işe git gel sonrasındaki hafta gene darlık yoluna çıkarttım makina yı lastik özetle şunu söylüor size ;'' abi beni İYİCE ısıtmadan viraj yapma bide ben mt 60 corsa deilim ona göre gir viraja.'' he tabi güzel lastik cidden FP ürün ama arkadaşlar ne ka emek oka köfte yani prelli ile bu lastiği kıyaslamakta pardon yani ?
    oialdemir ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Herkese Merhaba,

Bende dün bir çift Mitas 120/70ZR17 - 160/60ZR17 Sport Force +(Ürt:2017) sipariş verdim.

2014 Ninja 300'e takacağım.

Yurt dışı testlerinde pahalı rakiplerinin hemen altında hatta bazılarının üstünde bile puan alan bir lastiğe bir markaya şans vermek gerekir diye düşünüyorum!

Burada yorumlardan da yanlış bir şey yapmadığım kanıtlandı

Fiyat farkı da çok olunca bende Mitası tercih ettim. Bugün gelecek inşallah.Akşam ve ya hafta sonu taktıracağım.

İnşallah satıcılar bunu fırsat bilip fiyatları şişirmezler!!!

Tekeriniz iyi bassın!

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    300e 120 160 büyük kaçabilir

Benim on 110 arka 150 tam oldu denebilir

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yaz başı yamaha mt 03 e rosso corsa mt-60 almıştım o lastiği anlatmaya kelime yetmez denemek lazım sadece. tabi 5 bin km de lastik bitince darlık yollarını aşındırmaktan e malum o lastiğin fiyatıda alternatif baktım herkez gibi bu mitas ın forcelerinden 1 ay önce zenn moto da taktırdım işçilik vs dahil 650 tl para tuttu 120 / 160 . neyse aldığım hafta sonu yağmurlu olduğundan 1 hafta işe git gel sonrasındaki hafta gene darlık yoluna çıkarttım makina yı lastik özetle şunu söylüor size ;'' abi beni İYİCE ısıtmadan viraj yapma bide ben mt 60 corsa deilim ona göre gir viraja.'' he tabi güzel lastik cidden FP ürün ama arkadaşlar ne ka emek oka köfte yani prelli ile bu lastiği kıyaslamakta pardon yani ?
    Kesinlikle daha iyi demedim. Konuyu aradaki farklar için açtım. İki lastiğide kullanan arkadaşların yorumlarını dikkate alarak F/P ürünü olduğu için Mitas ı seçtim. Tabi ki pirelli benim içinde 1. Tercih olurdu. Ama yazın çok km yapacağım. Ve sonra askere gideceğim için motoru satacağım. Sattığım arkadaşa bitik lastikli bir motor vermek istemem. Tercihim o yüzden Mitas oldu.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen benim motora yakisacagini bilsem takayim su mt60 lardan, cok t*sakli lastik diyolla
    Eski_kasa bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Supercorsa hamurundan yapılmış bir lastik mt60. Sadece caddede kullanılacaksa, direkt supercorsa daha iyi olur.
    Takanlar ya çift amaçlı kullanım için ya da görüntüsü için takıyor
    Az silindir, çok iş

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300e 120 160 büyük kaçabilir

Benim on 110 arka 150 tam oldu denebilir

Hayırlı olsun.
    Oluyor oluyor, yurt dışında çok takan var.

150 takacaktım ama bulamadım varsın biraz da daha büyük abisine benzesin demim
    fazil bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/nWVb3R.png
    https://i.hizliresim.com/lW2Q6E.jpg
    https://i.hizliresim.com/VM5Q1P.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Oluyor oluyor, yurt dışında çok takan var.

150 takacaktım ama bulamadım varsın biraz da daha büyük abisine benzesin demim
    Takılmasına takılır ancak size her türlü yarardan ziyade zarar olarak dönecektir. Keşke orjinal ebata en yakın olarak taksaydınız, satan bir çok yerde mevcuttu lastik. Hatta örneklemek gerekirse Zenn Motor Hasanpaşaya gitseniz sökme takma dahil daha iyi fiyata alırdınız muhtemelen. Hayırlı olsun, kazasız belasız.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen benim motora yakisacagini bilsem takayim su mt60 lardan, cok t*sakli lastik diyolla
    valla moruk o lastik öyle 1 güven veriyoki galatasarayın son fener maçına 50 lira galibiyet basmıştım o kadar yani :D tabi yine bana hüsran var mode bağladık o ayrıda. ben yakın zamanda vfr 800 alıcam inş ona 180 ebat sağlam bi lastik bulmak lazım aslında asıl derdim o bu sıralar. bu v-tec mevzusu korkutuo ufaktan beni. bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)