Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YENİ BAŞLANGIÇ MOTORU

Motovento
    REKLAM ALANI
    mgokbulut727 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    Selamun aleyküm, kandiliniz mübarek olsun. Yeni bir motor almaya karar verdim, yaşım 17 bu zamana kadar yaklaşık 20.000km scooter tecrübem var [Tvs Jupiter]. Şimdi ise bir vitesli motora geçiş yapmak istiyorum, fakat çok kararsızım. SS motor istemiyorum çünkü 125 lik ss lere o kadar para veremem, yaşım gelince 250 cc alacağım.Şu anda aklımda şu markalar var, Honda, yamaha, tvs, bajaj ve hero. Bu markalardan hangisini tavsiye edersiniz, model olarak ise Ybr 125, cbf 150, cb125e, Apache 150, 150Ns gibi modeller düşünüyorum, sizce hangisi ? Birde bir sorum daha olacak özür dilerim ama, bu motorlar euro 4 uyumlu değil, bu sıkıntı çıkarır mı , ne gibi sıkıntı çıkarır, - zarar + kar veya kullanılmaması durumu vs vs. Şimdiden bu yazıyı okuyup vakit ayırdıysanız teşekkür ederim. (Sitede yeniyim hatam varsa kusura bakmayın)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Eğer a1 ehliyetin varsa bu söylediklerinin içinde sadece ybr 125 i kullanabilirsin fazla para vermek istemiyorsan 125 liğe zaten başka motora bakmana gerek yok 2. El tertemiz 4.5-5 e al birtane ybr en azından vites debriyaj işini öğren ondan sonra istediğin modeli rahatça al kullan.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Alıntı melsur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer a1 ehliyetin varsa bu söylediklerinin içinde sadece ybr 125 i kullanabilirsin fazla para vermek istemiyorsan 125 liğe zaten başka motora bakmana gerek yok 2. El tertemiz 4.5-5 e al birtane ybr en azından vites debriyaj işini öğren ondan sonra istediğin modeli rahatça al kullan.
    Teşekkür ediyorum yazdıkların için, yeni başvuracağım, önceden debrijaylı motor deneyimim yok bende ybr gibi motorlar düşünüyorum, teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Aleykümselam kardeşim
    Allahın selamı üzerine olsun
    Seninde kandilin mübarek olsun

Motor olarak tvs apache 150

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Önermemekle beraber şu ankini kulanmaya devam et derim ve A1 yerine A2'ye yazılmanı söylerim. A1 ile sadece 125'lik motorları sürebileceksin çünkü. A2'de daha büyükleri sürebilirsin. Yaşın geldiğinde de A sınıfına çevirirsin istediğini sürersin.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)