Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sizi sizden başka seven var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Eşeğe altın semer vursan da eşek esektir değişmez. Malesef toplumumuzda eşek sayısı çok çok fazla hata esoglu eşek.

Bu işin motor kullananı araba kullani değişmiyor oran üç aşağı beş yukarı o aynı .

Benzer profiller benzer tercihte bulunuyor arabada eşekler mesela çoğunlukla eski kasa BMW seviyor eski kasa BMW kullanıp da adam gibi adam yokmudur o da çoktur ayrı konu. Motor daki eşeklerin tercihi ni zaten biliyorsunuz dilendirmeyim eski kasa endruo alıyorsunuz ama bu memelerde eski kasa bilmem ne tip alınmaz diyorsunuz..

Bu eşekler yabancı ülkede yok mu ? onlarda da çok ama oran az oran bizde kişi başı düşen öküz /eşek /it oranı çok fazla sorun bu mu? Değil

Sorun bu oranın azalan bir trend yerine son 15 yıldır artarak çoğalması.

Evrim.var mi maymundan mı geldik bilmiyorum ama esege/okuze/it gidiyoruz onu biliyorum.

Bu ülkeden bir ...... k olmaz. Deyip konuyu kapatayım.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşeğe altın semer vursan da eşek esektir değişmez. Malesef toplumumuzda eşek sayısı çok çok fazla hata esoglu eşek.

Bu işin motor kullananı araba kullani değişmiyor oran üç aşağı beş yukarı o aynı .

Benzer profiller benzer tercihte bulunuyor arabada eşekler mesela çoğunlukla eski kasa BMW seviyor eski kasa BMW kullanıp da adam gibi adam yokmudur o da çoktur ayrı konu. Motor daki eşeklerin tercihi ni zaten biliyorsunuz dilendirmeyim eski kasa endruo alıyorsunuz ama bu memelerde eski kasa bilmem ne tip alınmaz diyorsunuz..

Bu eşekler yabancı ülkede yok mu ? onlarda da çok ama oran az oran bizde kişi başı düşen öküz /eşek /it oranı çok fazla sorun bu mu? Değil

Sorun bu oranın azalan bir trend yerine son 15 yıldır artarak çoğalması.

Evrim.var mi maymundan mı geldik bilmiyorum ama esege/okuze/it gidiyoruz onu biliyorum.

Bu ülkeden bir ...... k olmaz. Deyip konuyu kapatayım.
    abi sen ne diyosun ya. admin sil şu saçma konuyu

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ruh hastası kompleksli herifin açtığı ettiği boktan laflarla uğraşıyor bu kadar millet.

Yok vuracakmış yarısı boşa gidecekmiş , yok ölen motorcuya üzülmeyecekmiş yok gebertecekmiş filan...

Hassiktir lan ordan klavye kabadayısı.

Aynanı yapıştırmış gitmiş dallamanın birisi gelip burada ezik ezik millete abuk sabuk laflar etme. Git götüne giren aynayı çıkar...

Amacın ne burada hak aramak mı ?

Kin kusmak mı?

Nefret söylemlerinle milletin sabrını mı sınıyorsun?

Bir insan trafikte sinirlenir, bazı şeyler olabilir AMA..

O kadar zaman geçmişken gidip bir forum sitesine üşenmeden üye olup oradaki kitle hakkında saatlerce nefret kusuyor hakaret ediyorsa ve bunu bir başka gün hala sürdürüyorsa, bu yaratığın toplumdan uzaklaştırılıp tedavi edilmesi lazım.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Çok sevdiğim bi videoyu paylaşmak istedim, içimden geldi.
    Sn. 38 dikkat edin.
    Hep yapmak istemişimdir.

https://youtu.be/oMnZmz8Ub1s

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Tamam beyler vurmayın daha ölmüştür herhalde.

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen ne diyosun ya. admin sil şu saçma konuyu
    Bu normal mi?
    dallamanın birisi kişiliksiz şahsiyetsiz bir motorcu başkasının malına zarar veriyor...

Öbür şehir krosuda hayvan da çıkmış maganda tavrıyla gelip burda hepiniz ölün gibi şeyler yazmış..

Evrimimiz medenileşmeye olacagına tersine oluyor..
    Önce padişahlık sistemimiz gelir sonra asiller falan en sonunda artık maydundan mı gelindi itden köpekden mi gelindi o olunur neyse artık o işte..
    espresso bunu beğendi.
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    haklısınız ancak eğitim konusunda toplumca çok gerideyiz o yuzden sadece bunu motorculara yansıtmak pek doğru olmaz trafikte ne magandalar var sadece motosiklet sahibi olmak daha basit ,geneli liseli genç kitle ,sağa sola slolom yapmayı marifet bilen ,parası olan hız manyağı ,gürültü kirliliği vermek herşeyden kolay vs.gibi durumlardan ötürü diğerlerine nispeten daha öndedir

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Recaizade Mahmud Ekrem sen misin ?

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Delinin biri kuyaya taş atmış hesabı buda açmış konuyu gitmiş sacma sacma konusuyor!!!

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    ben şimdi bu arabayı kullanana ne yapsam ! ne desem ! benim hayatımı tehlikeye attığı için bir şekilde ona zarar mı versem ! mesela ağzınu burnunu kırsam,camını çerçevesini indirsem üstelik bir kadın.

Alın size bir araba sürücüsü.Hepsi için genelleme yapmıyorum fakat araba ile kaza ve motor ile kaza yapmak arasında "hayati farklar" bulunuyor.Biraz beyninizi kullanın dicem... olsa ve kullanılsa zaten bu video olmazdı.

Süleymantnz bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu normal mi?
    dallamanın birisi kişiliksiz şahsiyetsiz bir motorcu başkasının malına zarar veriyor...

Öbür şehir krosuda hayvan da çıkmış maganda tavrıyla gelip burda hepiniz ölün gibi şeyler yazmış..

Evrimimiz medenileşmeye olacagına tersine oluyor..
    Önce padişahlık sistemimiz gelir sonra asiller falan en sonunda artık maydundan mı gelindi itden köpekden mi gelindi o olunur neyse artık o işte..
    onlar azınlık. ben ülkemizde çoğunluğun bilinçli sürücü olduğuna inanıyorum. yanından geçmeye çalışıp yol vermeyen olmadı bana bu zamana kadar

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    sürücülerin hakkını yiyemem,ben de trafikte gerçekten çok az sorun yaşıyorum,kullandığım bölgeler bazında bu azalıyor veya artırıyor.Genelde memnunum fakat bazı ruh hastası tipler var,anlamsız saçma sapan işler yapıyorlar.

motorun kendi önünde gitmesini hazmedemiyor,motoru geçip önündeki arabanın arkasında gitmeye devam ediyor,onuda geçse veya uzaklaşsa anlıcam,kasıt motora resmen. çok sinirimi bozuyor.

Video'yu konuya uygun olduğunu düşündüğüm için ekledim.Genelleme yapıp herkesin ölmesini istememek gerek.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)