Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10 Nisan 2017 Geceyarısı Benzine Zam Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pistonlar troll ama fatih.met nevi şahsına münhasır bir kişilik. yani anlatılmak isteneni farklı anlatıyor. sevilmek istiyor. fatih.met ilgi istiyor. kirmayalim onu. sevelim.
    sonuçta gökkuşağı gibiyiz, her renk farklı güzel, her renk farklı bir detay. tek renk olsa bu kadar güzel bir gökkuşağı ortaya çıkmazdı zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pistonlar troll ama fatih.met nevi şahsına münhasır bir kişilik. yani anlatılmak isteneni farklı anlatıyor. sevilmek istiyor. fatih.met ilgi istiyor. kirmayalim onu. sevelim.
    Ben onun kullanici adini her gordugumde met kismininin metamfetamin oldugu aklima geliyor. Yani meth kullanip kafa olup olup foruma geliyor.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Metamfetamin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    banane ben hep 8 liralık alıyom

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Depoyu doldurun diyorlar benzin zammından önce o depo bitene kadar yine zam geliyor emma kori..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bize müstehak yasla reyiz

Gökhan'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pensilvanya mı olarak yazılıyordu hep onun suçu yoksa herkes sütten çıkmış ak kaşık...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni kimse sevmiyor yorumların genelde saçma olduğundan artık tahammül bile edilemiyor sana..yani konunun siyasi detayı dışında şahsına özel bir tavır var..olayı siyasete kutuplaştık moduna çekme sana özel ekstra bir durum var genel anlamda..

zam konusuna gelince benim zerre kadar umrumda değil...zaten düdüklenmeye alıştık veya kanıksadık ...biz motorcuyuz beyler depomuzun tüketimi ortada..yani en azından ben düşük cc kullancısıyım...60 liraya dolan depom 62-63 liraya dolacak..çokda tın diyorum...ama bazı motorlar ar arabadan fazla yakıyor..onlar düşünsün diyeceğim..yani bizim olayımız ekeonomi ve tasarruf...araç sahabısıları düşünsün...biz bilincli bir toplum dğeiliz herşeyi unuturuz..bize müstehaktır...
    Fatih benim forumda sevdiğim arkadaşlardan sahici ve samimi , insanların biraz sorgularsa doğrulara ulaşacağını görüyoruz onun sayesinde.

Bu arada borç rakamlarımız resmi olarak burada
    https://www.hazine.gov.tr/tr-TR/Ista...?mid=59&cid=12
    Türkiye Dış Borç İstatistikleri

(İşin en acısıda varlıkların içine işsizlik sigortası fonuda dahil edilmiş , yarın bir gün işsiz kalanlara ödenecek olan para)

işin acısı da kamu net borç stoğu beklediğimden çok fazla artmış.

Ana konuya dönersek köprü bile %60-70 zamlandı benzin ucuz en az 8 tl olmalı , sonuçta ülke zenginleşti , afedersiniz halkta para var.Başkanlık gelince inşallah 8 tl olacak benzinin litresi.
    Selam ve Dua ile.
    mete_han bunu beğendi.

geçen sefer depoyu doldur dediniz, doldurduk, daha depo yarıma gelmedi emenike, nasıl dolduralım?
    Metilen bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok yok, Fatih'te ciddi ciddi düzelmeler var, ama bişeyden şüpheleniyorum, Fatih ve Pistonlar aynı kişi olabilir mi ki?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    arkadaşlarım, abilerim. gerçekten kırılıyorum, oradan beni göremiyorsunuzdur ama burada moralim bozuluyor. hepinizle aynı fikirde olabilir miyim ben? tabi kimi zaman farklı düşüneceğiz kimi zaman aynı fikirde olacağız ama beni dışlama yanlışına düşmeyin. ben önce insanlığa, saygı ve sevgiye önem veririm.

kızdığım zaman takıntılıyım, uzun süre kafamdan atamam olayı. bilgim konusunda bana yanlış olduğumu söylediğinizde doğal olarak kızsam da sonra bilgimi tekrar sorgularım acaba gerçekten yanlış mı diye?

kişilik olarak çoğu zaman güler yüzlü olurum. hayatta sahip olamadığım şeylere üzülmektense elimdekilerin sevincini yaşamayı tercih ederim. inatçıyım, çok sinirli ve takıntılıyım. benim için motive her zaman vardır ve içimden gelen doğal bir motivasyona sahibim, yani iş konusunda beni herkes parmağıyla gösterir çünkü işimi severek yaparım ve bununda bir savaş olduğunu düşünüp gücümün sınırlarını zorlarım.

bağırmayı severim, ben bir nara attığım zaman çok uzaktan rahatlıkla duyarsınız :D

dışarıdan bakınca 55 kilo, 170 boy ve yüzüme bakınca 16 yaşında heralde diyorlar ama çalışırken ve bağırırken ve gücümü gördüklerinde afedersiniz öküz trene nasıl bakar

beylikdüzü-kristal şehir. 36 katlı 18 blok var ve eskiden 3 kişi 1 kat şap kırımı yapardı, ben tek başıma extra para karşılığında kırım yapıyorum.

yani abilerim, arkadaşlarım. değerli olmak kolay değil, samimiyet ister, çaba ister, azim ister, hırslı olmayı gerektirir. değerli olmak için fedakarlık yapmanız gerekir.

ben bu forumda sizlere karşı ancak samimi olmaya çalışabilirim çünkü günlük hayatta bir arada bulunamıyoruz. çevremde insanlar benim için güvenilir gözüyle bakarlar ve iş konusunda tereddüt etmezler, eee durum böyle olunca bir zaman sonra beni gördüklerinde insanlarında yüzünde bir gülümseme oluyor ve bu benim için paha biçilemez yani faydalı insanı kim sevmez?

benim hakkımda iyi düşünen insanlar olsun istiyorum, beni kötüleyenlere ne diyebilirim ki? kızıyorum onlara.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

fatih.met bir troldür. 7 dakikalık öylesine bir konuşma videosu, biraz kendimden bahsettim, biraz nasihat verdim ama nasihatleri dinleyen olmaz genelde. ben karşımda adamın değerini verdiği nasihatten de biçerim birde o var. buyurun merak edenler izlesin troll fatihi.

bu arada bizim burada shell 5,35 tl olmuş.

osiosborn, mete_han, mgora ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hala 10 kuruşun hesabını yapanlar var
    Bu kadar pinti olmayın

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala 10 kuruşun hesabını yapanlar var
    Bu kadar pinti olmayın
    4 liraya yakın bir vergi alınıyor benzinden, 10 kuruş nereden çıktı? hem sürüme vurduğun zaman 10 kuruş bile dünyanın parası.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım ve çok klasik olacak cümle şu. Birileri altın varaklı koltuklarda oturup, aylık gideri 21 milyon TL olan saraylarda yaşarken.. Kırmızı ete hasret, tek aldığı protein kaynağı tavuk kanadı olan insanlar nasıl isyan etmiyor.. Elbette tek iş kırmızı et protein mevzusu değil, temel ihtiyaçlara yetmiyor..

Ama bakıyorsun en çok savunanlar da onlar.. Ya abicim bırak o partiyi bu partiyi.. Kim seni gözetiyorsa başta kalsın, kim yanlış yapıyorsa senin işine gelmiyorsa gönder gitsin.. İşin kötüsü gene kurunun yanında yaş da yanıyor.
    Ben aynı cumleleri dedeme dedim. (Koyu Ak partilidir. 74 yaşında.) Adam bana dedi ki tamam bunlar gitsin Chp gelsin, Mhp gelsin. 17-25 aralıkta muhalefet vatandaşla beraber duydu. Demek ki bunları da soysalar haberi olmayacak dedi. Muhalefetlik yapamıyorlar ki iktidarlık yapsınlar dedi. O da haklı abi şimdi eğriye eğri doğruya doğru. Kemal Kılıçdaroğlu gaf uzmanı, Devlet Bahçeli de Tayyipci oldu diyor adam. HDP yi terörist olarak görüyor partiden saymıyor bile. Ee yine kaldı akp. Kötünün iyisi diyorlar sanırım. Ben pompacıyım benzinlikte. Zamları ben yapıyorum. Vallahi billahi tillahi sıkıldım zam yapmaktan. Böyle şey mi olur diyosun ama yakıt almaya gelenler memnun. Nasıl oluyor anlayamadım 3 senedir çalışıyorum henüz çözemedim
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı karadag.05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynı cumleleri dedeme dedim. (Koyu Ak partilidir. 74 yaşında.) Adam bana dedi ki tamam bunlar gitsin Chp gelsin, Mhp gelsin. 17-25 aralıkta muhalefet vatandaşla beraber duydu. Demek ki bunları da soysalar haberi olmayacak dedi. Muhalefetlik yapamıyorlar ki iktidarlık yapsınlar dedi. O da haklı abi şimdi eğriye eğri doğruya doğru. Kemal Kılıçdaroğlu gaf uzmanı, Devlet Bahçeli de Tayyipci oldu diyor adam. HDP yi terörist olarak görüyor partiden saymıyor bile. Ee yine kaldı akp. Kötünün iyisi diyorlar sanırım. Ben pompacıyım benzinlikte. Zamları ben yapıyorum. Vallahi billahi tillahi sıkıldım zam yapmaktan. Böyle şey mi olur diyosun ama yakıt almaya gelenler memnun. Nasıl oluyor anlayamadım 3 senedir çalışıyorum henüz çözemedim
    seçim barajı %10 yeni muhalefetlere yer yok

öyle dümenler dönüyor ki akıl erdirmek baya zor. ak parti gitsin chp gelsin istemem ama ak parti gitsin artık.

adama video çektirdiniz sonunda.

emeğine sağlık fatih kardeş, selamlar, saygılar.
    fatih.met bunu beğendi.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Fatih MET arka fonda çalan müzik ne laaaaa? ))))

Motosikleti
    olacak
    Buraya bir not düşeyim istedim, bu bir seçim değil anayasa değişikliği ile yapılacak bir yönetim şekli tek bir kelime ile söylemek gerekirse bir rejim değişikliği, bu değişiklik olursa ne akaryakıt zamları duracak ne demek hayat güzelleşecek, hatta bence ve bir çok kişi tarafından ön görüldüğü gibi bundan sonra muhalefetin susturulduğu ki zaten bir çok gazeteci içeride, baskının olduğu, bir sürece gireceğiz bu da verilecek oyun sorumluluğun çok ağır olacağı anlamına geliyor çok iyi düşünüp ondan sonra oy verin. Zamlarla ilgili olarak söyleyecek söz yok ne kadar fakir bir ülke olduğumuzun ispatıdır, sürekli bizi yönetenler " tüh para yetmedi bu ay da denk getiremedik, a daha para ver" diye diye en sonunda yaşanmaz hale getirecekler ülkeyi ve biz hala hiç bir şeyi sorgulamiyoruz, iyi konuşuyor diye oy veriyoruz. Nisan dan sonra durumlar iyice kötüye gidecek.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih MET arka fonda çalan müzik ne laaaaa? ))))
    birisi "atatürk dombıra - fuat inan" ve diğeri "awaze çiya - oramar(hdp seçim şarkısı)" yasaklandı galiba tam bilmiyorum ama gerilla falan diyor :D benim bilgisayarda 11 dilde şarkı var.

müziği hoşuma giden ne varsa dinliyorum, hatta forumdan birinin paylaştığı bir şarkıyı çok dinledim "natasha morozova - prince igor"

...neyse konuya geleyim;

bugün resmen inanmıyorlar, kaynak gösteriyorum türkiyenin dış borcu 2002 yılına göre 3 kattan fazla arttı diyorum ama inanmıyorlar ve yok öyle bir şey diyorlar.

yaa ne günlere kaldık, artık sözün bittiği yerdeyiz. çok kızıyorum, dış borca neden inanmıyorlar? reisin çoluk çocuğunun mal varlıklarını sayıyorum ve önemsemiyorlar, 2023 lozan yok diyorum var diyorlar. yer altı serbest ve kullanıyorum diyorum ona da pek inanmıyorlar. topraklarımız verimli ama enayi gibi dışarıdan gıda ithal ediyoruz diyorum ne var bunda diyorlar.

üretim yok ülkede diyorum, ileride olucak diyorlar ve ne üretimi olduğunuda sormuyorlar bende söylemiyorum. allahım ya rabbim ıslah etsin. saçma sapan diyaloglarımız geçiyor iş yerinde.

ama benim bildiğim bir şey var oda bizim insanımız sertlikten anlıyor, güzel bir dil ile onun ön yargısını kıramaz ve bakış açısını değiştiremezsin.

karşıdakini kabullendirmek için maddi manevi gücünü görmeden sen ne dersen de inanmıyorlar. çok kaslı vücutlu ol sana inanırlar yada zengin ol paran pulun prestijin olsun sana yine inanırlar ama sıradan biriysen sana inanmazlar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    fatih.met kırılmanı istemem..forumda kimseyi kırmamaya da özen gösteriyorum..ama bazen çok zorluyorsun yorumları ..yazmış olmak veya kendini bilge göstermek çabası içinde olduğunu görüyorum...böyle hissediyorum..hepimiz akıllı olamayız..hepimizin IQ sü yüksek olmayabilir..hayatın içind ebir kıymetin vardır buna lafım yok...ama burası kalablık bir forum..uluorta her aklına geleni yazarsan kendi kıymetin azalır..en azındna düşünerek laf kalabalığı yapmadan da yazabilirsin bazı şeyleri...el eldne üstündür...hepimiz herşeyi bilemeyiz..bilmek ile biliyor gibi davranmak var...seni forumdan soğutmak istemem ama konuları yanlış yerlerinden irdeleyip yanlış yerlere çekiyorsun..bu kadar olamaz deyip insanlar ve ben senin trol olduğunu düşünüyoruz..buna bizi sen sevk ediyorsun...bu alemde apal da olacak..ahmak da olacak..süper IQ lü de olacak..yani her telden adam insan evlaıd olacak..kimin kimden zeki olduğu meselesi değilde..tahammül edilebilir zeka veya tahammül edilebilir ahmaklık önemli..

ben çok zeki sayılmam..kaskafalı olarakda bilinirim yakın çevremde..ama bende bu şekilde sevilmişimdir..kaskafalı olarak..yani ahmak olsanda sempatik ahmak ol..süper zeki olsanda sempatik süper zeki ol çok kanırtıyosun farkındasın dimi..kardeşim burası forum okuma geç engelle falanda diyebilirsin ama hayatın olağan akışına aykırı da olmamak gerek..burası sadece basit aptal bir forum..mesela 2-3 gün onlayn olma foruma dışardan izle bir nefes al..biraz kendini izlet..ne bileyim sanki duurdun durdun kendini hayata dair burada ispatlama peşindesin..eyy forumm işte ben geldim modundasın...ne gerek var bu kadar zorlama yorumlara...yani hayatın boyunca seni birileri dinlemedimi..söylediklerin hiç kahale alınmadımı...öyle bir boşlukta gibi yazıyorsun ki sadece seni burada birileri farketmiş gibi..yani mt net dışında bir dünyan hayatın illaki olmalı.. yani 12 yıldır forumdayım...çok farklı karakterde kişi tanıdım üye gördüm..senin kadar forumdan soğutanı ilk defa görüyorum...bende çok eleştiri aldım kendimde hata aradım düzeltmeye çalıştım hatalarımı..kötü birisin demiyorum iyi olmak zorunda da değilsin..sadece burası can sıkıntısına yazabileceğin bir veri tabanı olmamalı..birşeyler katmadığın gibi demoralize ediyorsun ortamı...şahsını kırdıysam özür dilerim..ama az ve öz yazarak da meramını anlatabilirsin..süslü cümleler seni bilge yapmaz..kalabalık cümlelerin var ama hepsi çok yalnız sanki..farklı bir özel çaba içindesin sanki bizlere birşeyler ispatlama peşindesin hissine kapılıyorum..mesela senin yorum yaptığın konulara cevap bile yazma şevkim olmuyor...

konuyu açan arkadaşdanda konu dışına çıkıp kişisel detaylar yazdığım için özür dilerim..

fatih heyecanlı, delişmen, zeki bir genç. farklı görünme çabası içinde ki normaldir, hepimizin zaman zaman içine düştüğü durum bu.

kafasında süper düşünceler var ama bunları kelimelere dökerken zorlanıyor. kendini yeteri kadar ifade edemiyor.

Fatih sana tavsiyem bol bol kitap oku. kitap sevmiyorsan internette bilgiye yönelik sitelerde vakit geçir ve çok oku. böylelikle hem kelime dağarcığın gelişir, hem de hayal dünyan zenginleşir. kendini daha net ifade etme şansı yakalarsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)