Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dainese d mach sırt çantası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Bu çantadan buldum birinden ucuza kullanan eden varmı şekli şemali çok hoşuma gitti

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    çantaların kralıdır.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Çakma olmasın? Aliexpress'de dünya kadar çakması var bire bir aynı görünen.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakma olmasın? Aliexpress'de dünya kadar çakması var bire bir aynı görünen.
    çakması sanırım peki aşırı bi fark varmıdır?

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Aliexpress'de 68 $ (2 gün sonra) 250 TL diyelim.
    https://tr.aliexpress.com/item/2015-...732458999.html

Sahte olmasının herhangi bir dezavantajı var mı? Düştüğünde kırılıp sırta girer mi? Ya da orijinallerinin sırta zarar vermeme garantisi var mı hiç bilmiyorum yalnız şeklen güzel çanta gerçekten.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    bende dainese takıntısı var,çocukluğumdan geliyor.Çok seviyorum.En son bel çantasını aldım Large bedeni,çok memnunum.Daha önce Camel marka çanta kullanıyordum, dainese tamamen motor kullancılarını düşünerek üretmiş,takma çıkarma,vücüda temasm ettiği yerin materyali yapısı.Özet tüm daineselerimden çok memnunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

AEA'nın kazasında benzer bir çanta ama dainese değildi fakat iyi bir markaydı , kırıldı ve battı,sonraki videolarında bunla ilgili yorumları vardı.o durum olabilir.orjianli bile olsa düşüş hızın şiddet vs vs o bile dayanamayabilir.dainese bunun garantisini veriyor mu bilmiyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpress'de 68 $ (2 gün sonra) 250 TL diyelim.
    https://tr.aliexpress.com/item/2015-...732458999.html

Sahte olmasının herhangi bir dezavantajı var mı? Düştüğünde kırılıp sırta girer mi? Ya da orijinallerinin sırta zarar vermeme garantisi var mı hiç bilmiyorum yalnız şeklen güzel çanta gerçekten.
    Dezavantajı vardır orjinal değildir kaliteside ona göre düşük olur (fiyatına göre )sırta girmez çanta içine sert bir şeyler koyarsan düşme anında can yakar

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dainese takıntısı var,çocukluğumdan geliyor.Çok seviyorum.En son bel çantasını aldım Large bedeni,çok memnunum.Daha önce Camel marka çanta kullanıyordum, dainese tamamen motor kullancılarını düşünerek üretmiş,takma çıkarma,vücüda temasm ettiği yerin materyali yapısı.Özet tüm daineselerimden çok memnunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

AEA'nın kazasında benzer bir çanta ama dainese değildi fakat iyi bir markaydı , kırıldı ve battı,sonraki videolarında bunla ilgili yorumları vardı.o durum olabilir.orjianli bile olsa düşüş hızın şiddet vs vs o bile dayanamayabilir.dainese bunun garantisini veriyor mu bilmiyorum
    kırılıp batan nedir? Bir de doğa sporlarıyla ilgilenen biri olarak bu çantaya bu kadar para verme mantığını anlayamadım. Eğer aynı zamanda sırtı omurgayı koruma görevi yapıyorsa bilmiyorum ancak onun dışında gereksiz pahalı onun yerine çok daha iyisini jack wolf skinden alabilirsiniz

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırılıp batan nedir? Bir de doğa sporlarıyla ilgilenen biri olarak bu çantaya bu kadar para verme mantığını anlayamadım. Eğer aynı zamanda sırtı omurgayı koruma görevi yapıyorsa bilmiyorum ancak onun dışında gereksiz pahalı onun yerine çok daha iyisini jack wolf skinden alabilirsiniz
    d machta var mı bılmıyorum ama bazı çantaların arkasında sert bır materyal oluyor,kabuk gibi.Kaza esnasında düşüşe ve darbeye bağlı olarak kırılarak sırt ve temas ettiği yerlere batma olayı yaşanabiliyor,örnekleri var.

Motosikleti
    mondial znu 125
    d machta var mı bılmıyorum ama bazı çantaların arkasında sert bır materyal oluyor,kabuk gibi.Kaza esnasında düşüşe ve darbeye bağlı olarak kırılarak sırt ve temas ettiği yerlere batma olayı yaşanabiliyor,örnekleri var.
    işte bu yüzden bu fiyata neden alınır onu merak ettim. al bi jack wolfskin veya northface ömür boyu kullan aynı fiyatlara

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Dainese'yi zan altında bırakmak istemem. Bu tür kabuklu çantalarda kirilma ve batma olayı yaşandığına youtube üzerinden ve kullanıcı tecrübeleri sayesinde öğrendim. İhtimal var sadece. Bu paralar verip alma noktasında ben kimseyi eleştiremiyorum çünkü bende ciddi paralar verdim hastalık gibi

Motosikleti
    mondial znu 125
    yok ustat verilir zaten. ben de bisey demiyorum ancak bi northface e 1k bile verebiliyorsun ancak kullanim amaci acisindan cok avantajlari var. ergonomi sirta uygunluk, saglamlik, doga sartlarina uyum vs vs ama bunlarin fiyatini gorunce bu fiyata sebep olan seyin ne oldugunu tam cozemedim. amaci korumaksa eyv. dedim ancak sadece maksat bir cantaysa yine ayni paraya gercek outdoor canta markalari tercih edilebilir diye dusundum.
    Dainese'yi zan altında bırakmak istemem. Bu tür kabuklu çantalarda kirilma ve batma olayı yaşandığına youtube üzerinden ve kullanıcı tecrübeleri sayesinde öğrendim. İhtimal var sadece. Bu paralar verip alma noktasında ben kimseyi eleştiremiyorum çünkü bende ciddi paralar verdim hastalık gibi
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Şöyle bir durum var,motor üzerine uzmanlaşmış markalar tüketici beklentilerini biliyorlar. Ihtyaclara uygun ergonomi malzeme gibi endüstriyel tasarım ve üretim detayları devreye giriyor. Örnek, benim dainese'den önce kullandığım bel çantası camel'di gayet sağlam bir çanta ama kullanım kolaylığı takma çıkarma kaydirmazlik reflektif özellikler bakımdan dainese çok daha rahat ve kullanışlı. Camelde iş görmüyor muydu evet ama biri cok daha rahat. Yani uzmanlaşma var,camel bende giricem dese motor ekipman işlerine eminim oda iyi iş çıkartır fakat bu dainese alpistar revit rukka givi fln filan yıllarını vermiş bu işlere çanta diyip geçme çok fark yaratabiliyor. Birde havası var tabi , ee oda insanı mutlu ediyor.çok şık görünüyor namussuzlarin malzemeler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)