Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 monster 821 ile 2012 multistrada 1200 takas edilir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar 1 senedir kullanmakta olduğum monster im var ve enduro ya geçiş yapmak istiyorum. Multistradası olan bir arkadaş takas teklif etti motor 24000 km de vr ağır bakımı yapılmış motor çok temiz. Kullandım rahatlığı hoşuma gitti ancak ayaklarımın Ikiside parmak ucuyla basabildim ☺ monster ise 3000 km de. Kendim enduro konusunda pek bilgim olmadığımdan danışmak istedim. Takas mantıklı mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Temiz ve sorunsuz olduğuna, ve bakımlarının düzgün yapıldığına ne kadar eminsiniz? En son desmo subap ayarı ne zaman yapılmış? Herhangi yerinde herhangi bir titreme, beklenmedik bir ses var mı? Çalışmayan elektronik aksam var mı? (gösterge paneli, vites göstergesi, ABS vs.) Herhangi bir uyarı ışığı yanıyor mu? Ekspertiz mutlaka yapartırırsınız zaten.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz ve sorunsuz olduğuna, ve bakımlarının düzgün yapıldığına ne kadar eminsiniz? En son desmo subap ayarı ne zaman yapılmış? Herhangi yerinde herhangi bir titreme, beklenmedik bir ses var mı? Çalışmayan elektronik aksam var mı? (gösterge paneli, vites göstergesi, ABS vs.) Herhangi bir uyarı ışığı yanıyor mu? Ekspertiz mutlaka yapartırırsınız zaten.
    amerikadasın vlog çekmeye başlasana haşmet abi
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amerikadasın vlog çekmeye başlasana haşmet abi
    daha yeni kamera aldım. Ev iş arasını çekip post etmeyi düşünüyorum.

Ama düzenli vlog yapmam herhalde. Zaten işim icabı sürekli konuşuyorum. Bari motosiklet sürüyorken kafamı dinleyeyeyim

Seyehat esnasında fotoğraf çekmeyi de bıraktım. Gözlerimle izliyorum. Kayda değer bir şeyse hafızamda yer ediyor zaten.
    oialdemir, DKN, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yeni kamera aldım. Ev iş arasını çekip post etmeyi düşünüyorum.

Ama düzenli vlog yapmam herhalde. Zaten işim icabı sürekli konuşuyorum. Bari motosiklet sürüyorken kafamı dinleyeyeyim

Seyehat esnasında fotoğraf çekmeyi de bıraktım. Gözlerimle izliyorum. Kayda değer bir şeyse hafızamda yer ediyor zaten.
    Aynı ben

Hocam demo bakımı bu hafta yapılmış lastik zincir motor sıvıları motor içi bilseler değişmiş. Bakım faturaları mevcut. İlk izlenimimde ki 30 dk civarı kullandım çalışmayan bir aksam yada farklı bir ses duymadım

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı flexnacht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam demo bakımı bu hafta yapılmış lastik zincir motor sıvıları motor içi bilseler değişmiş. Bakım faturaları mevcut. İlk izlenimimde ki 30 dk civarı kullandım çalışmayan bir aksam yada farklı bir ses duymadım
    Beğendiyseniz Ekspertiz sokup alın gitsin o zaman.

Benim kullandığım bir 2013 model Multistrada çok döküktu de. O yüzden temkinli olmakta fayda var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)