Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaşlar dikkat hırsızların yeni taktigi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu taktiğin hırsıza ne gibi bir faydası oluyor merak ettim. Zaten gece sokaklarda dolaşsa onlarca motosiklete denk gelecekler ne diye internetten adres bulmakla uğraşsın?
    Sipariş üzerine motor çalma oluyor işte.

Dur örnek veriyorum, bir adet tracer 900 kaza yapıyor yana yana 2.el parça arıyor yok. Talep oluyor. Ee heryer tracer 900mü? Hayır. İlan arıyıp bakıyorlar keşif.

Geçen salı crf aldım eski sahibi konum attı, mübarek motorun üstünde konum atmış. Yanlış..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bunca hırsızlıktan sonra, ve hırsızların zıvanadan çıktığını bile bile , gidip motosiklet satın alıp , korumaya ve çaldırmamaya çalışmak , işin keyfinin büyük kısmını , en azından %50 sini kaçırdığını düşünmekteyim. Oysa böyle mi olmalıydı motosikletçinin hayatı ? Motosikletçi motosikletini , Türkiyenin herhangi bir yerine , hiç kilitlemeden , kilit denen ağırlığı yanında taşımadan park edebilmeliydi.
    Durum vaziyet böyle olduğundan , eğer mümkünü varsa satın almadan kaçınıp kiralamaya yönelmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Tabi mümkünse. Eğer değilse mecburen satın alınacak. Ve adına hırsızlık denen , fakat cezası caydırmaktan çok teşvike yönelten suçu işleyen hırsız kişilerden kollamakla geçecek ömrümüz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)