Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xtreme Max 150 vs Bajaj Boxer 150 Nedir? Ne değildir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar , 3500 tl ile 4000 arası bi bütçem var+1000tl ekipman. Yıllardır içimde bi tutku olan motosiklet dünyasına çok yakın zamanda giriş yapıyorum.Fazlasıyla enduro meraklısıyım ilk motorumdan sonra güzel bi enduro modele geçmeyi düşünüyorum bütçeyi yükselterek . Ancak ilk etapta beni fazla üzmeyecek çoğunlukla şehiriçi ve max 200km'lik uzun yolda kullanacağım bi motor almak istiyorum.Bunun yanında arada dağ bayır araziye çıkabileceğim bi motorda olmalı (atlamalı zıplamalı işler için değil , sadece arazide sürebileceğim bi motor.)Bu bütçeyle iki motor arasında kaldım.Aldığım motoru max 1 yıl kullanmayı sonra model yükseltmeyi düşünüyorum.Bu işin piri olan deneyimli kardeşlerim ve abilerimden yardımlarını bekliyorum.Gelin biraz istişare edelim.Motor Antalya ve çevre illerde kullanılacak.Yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.Tekeriniz düz bassın.
    Boy:1.76

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Madem çok atlayıp zıplamayacaksın ve bir sene sonra satacaksın o zaman sana ikinci el ybr cbf ikilisi kalıyor bir sene sonra piyasanın 500 lira altına satışa koy hemen satarsın

Bu iki motoru satarken zorlanır mıyım? Max 10000km de ve garantili modellere yönelmeyi düşünüyorum satın alırken.
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem çok atlayıp zıplamayacaksın ve bir sene sonra satacaksın o zaman sana ikinci el ybr cbf ikilisi kalıyor bir sene sonra piyasanın 500 lira altına satışa koy hemen satarsın

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı baggins34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iki motoru satarken zorlanır mıyım? Max 10000km de ve garantili modellere yönelmeyi düşünüyorum satın alırken.
    Ybr cbf ikilisini daha çabuk satarsın. Ayrıca xtreme max ta cg tipi motor var o motor çok ısınıyor. Antalya sıcağında bacaklarının arasında alev alır artık boxerı bilmiyorum bir şey diyemem

Boxer kullanıcısıyım. Max kullanmadım.

Boxer kaya gibi. Hafif araziye filan da gelir. Hatta tekerlekleri de hafif dişli ile değiştirirsen iyice tatlı olur.

4 vitesli çok basit bir makinadır. Az yakar.

Eksileri ise ön fren kampana, hız düşük.

Ama enduro kullanmak istiyorsan xtreme max al bence. Kullanıp memnun olmayanı görmedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)