Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorcu sayısı mekan ilişkisi .

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Biraz konsept uygun olursa neden olmasın?
    Örneğin motoparkı, uygun ekipman bırakma yeri olsa,
    küçük de olsa bir bakım, onarım, yıkama bölümü bulunsa
    ve herkesin ihityaç duyabileceği türden aksesuar satışı olsa sanırım iş yapar diye düşünüyorum.

Bunlara ek olarak eğer biraz şehir dışına doğru trafiğe kapalı bir alanı da olan,
    bazı sürüş eğitimleri, aktiviteler, gösteriler vb düzenlenebilen bir yer olsa yine iş yapar sanırım.
    sneakers bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    sneakers, Sj's, Kızıl pars ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam :')
    COQ bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    25 yıllık motorcu olsamda işim olmazdı öyle konseptle falan türkiyede insanlar konseptede gelir ama havalı konsepte oda hava atmak için işte haftasonu şurdaydık burdaydık diyebilmek için bana göre bence biraz eziklikden kısaca kuş yemi kadar yemek yerler 200-300 tl atar çıkarlar.. maaşın çeyreğini bir gecede bırakırlar masada.. onların zevki yargılamıyorum ama öyle yerlerin konseptide 500-600 bşn dolarlara kadar rahat çıkıyor..

cafe açsam tek derdim lezzeti yakalamak olurdu yani iyi bir mutfak iyi bir ahçı.. iyi mutfağın varsa kesin kes tutarsın insanlar mutfağına lezzetine gelir menüyede makul tut fiyatları illa iş yaparsın.. motorcu kardeşlerime yapabiliceğim en güzel kıyak eherki cafemin önünde çevresinde müsait bir yer varsa kalın uzun bir demir yaptırtıp yere çaktırmak olurdu.. 200-300 tl ilik bir masrafdan söz ediyorum çok değil ama motorcular o demirin önüne hizalı park edip motorlarının zincirinide o demire bağlayabilirdi..

birde içerde yada kapı önünde yerim varsa müsait marangoza bir kask ve eldivenin sığabiliceği kadar 20 li 50 li bir dolap yaptırırdım kilitli basit bir şey suntadan yada hdf yada mdf den.. oda tutsun 500-600 tl toplamda masrafım bin tl yi bulmazdı motorculara yapıcağım tek kıyak bunlar olurdu.. bunlarda büyük kıyaklar türkiye standartında..
    sneakers ve Sneaky bunu beğendiler.

Sneaky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 yıllık motorcu olsamda işim olmazdı öyle konseptle falan türkiyede insanlar konseptede gelir ama havalı konsepte oda hava atmak için işte haftasonu şurdaydık burdaydık diyebilmek için bana göre bence biraz eziklikden kısaca kuş yemi kadar yemek yerler 200-300 tl atar çıkarlar.. maaşın çeyreğini bir gecede bırakırlar masada.. onların zevki yargılamıyorum ama öyle yerlerin konseptide 500-600 bşn dolarlara kadar rahat çıkıyor..

cafe açsam tek derdim lezzeti yakalamak olurdu yani iyi bir mutfak iyi bir ahçı.. iyi mutfağın varsa kesin kes tutarsın insanlar mutfağına lezzetine gelir menüyede makul tut fiyatları illa iş yaparsın.. motorcu kardeşlerime yapabiliceğim en güzel kıyak eherki cafemin önünde çevresinde müsait bir yer varsa kalın uzun bir demir yaptırtıp yere çaktırmak olurdu.. 200-300 tl ilik bir masrafdan söz ediyorum çok değil ama motorcular o demirin önüne hizalı park edip motorlarının zincirinide o demire bağlayabilirdi..

birde içerde yada kapı önünde yerim varsa müsait marangoza bir kask ve eldivenin sığabiliceği kadar 20 li 50 li bir dolap yaptırırdım kilitli basit bir şey suntadan yada hdf yada mdf den.. oda tutsun 500-600 tl toplamda masrafım bin tl yi bulmazdı motorculara yapıcağım tek kıyak bunlar olurdu.. bunlarda büyük kıyaklar türkiye standartında..
    Çok doğru söylediklerin.Yaptırılması çok zor olmayan şeyler bile çok büyük kıyaklar dediğin gibi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Sneaky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru söylediklerin.Yaptırılması çok zor olmayan şeyler bile çok büyük kıyaklar dediğin gibi.
    benim cafede en büyük çekdiğim sorun altımda scooter yoksa kask ve eldiven masada ciddi sorun oluyor.. heleki bazı restaurant ve cafelerin masaları yuvarlak ufak oluyor öyle oldumu tam sıkıntı kaskı masaya koysan masanın yarısını kaplıyor rahat yemek yiyemiyorsun .. ek sandalye istiyorsun bu sefer garson tip tip bir kask için sana sandalyemi getiricem gibisindne bakış atarak getiriyor..

Bazen mekan aşırı kalabalık oluyor sandalye bile olmuyor bu sefer kaskı yere koymak zorunda kalıyorsun.. kirlendiğinemi yanasın biri çarpmasın çalmasın diye gözünün bir ucu devamlı kaskda oluyor..

kısaca evet ufaccık ucuz para etmiycek şeyler gibi görünsede büyük kıyak bu tür şeyler..

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Mor inek kitabini okuyun. Ondan sonra konuşalım. Olmaz deyip kestirip atmamak lazim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)