Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100 KM'de kaç litre benzin tüketiyorsunuz ?

Katılımcı sayısı
812. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0-2

98 12.07%
  • 3

263 32.39%
  • 4

198 24.38%
  • 5

107 13.18%
  • 6

64 7.88%
  • 7

29 3.57%
  • 8

16 1.97%
  • 9

9 1.11%
  • 10

2 0.25%
  • 10 litre ve üzeri

26 3.20%
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142

100 KM'de kaç litre benzin tüketiyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Buğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CLX 700 SPORT
    Svartpilen 250cc - 3-3,5 lt
    Yuki Gelato 150cc - 2-2,5 lt
    CLX 700 Sport 6,4 -7,4 lt

Bunlar, görece sakin sürüşlerdir, yani ne kadar hıza ve güce ihtiyacımız varsa ona göre kullanılan, macera aranmayan sürüşlerdeki tüketim değerlerimiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 150-170'de 8,2 lt çok fazla. Hava filtren mi temiz değil desem de o kadar fark olmaz.
    hava filtresi bakımda değişmişti 3200km oldu. ama bu yaz bol bol toz içindeki yollarda sürdüm o etkilemiş midir?
    Ama rüzgara karşı ve yan çantalarla gittim, yan çantalar da rüzgarı kesiyor gibi geldi bana. karşıdan çok rüzgar esiyordu. daha önce aynı yolu rüzgar yokken 180'le gittiğimde 8.2 yakmıştı yine, bu sefer 150-170 arası çoğu 170'e yakın gittim ama karşıdan rüzgarla çok yaktı. Normal insan gibi kullanmadım ama boş ve düz otobanda sürerken içimden apaçi çıkıyormuş.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresi bakımda değişmişti 3200km oldu. ama bu yaz bol bol toz içindeki yollarda sürdüm o etkilemiş midir?
    Ama rüzgara karşı ve yan çantalarla gittim, yan çantalar da rüzgarı kesiyor gibi geldi bana. karşıdan çok rüzgar esiyordu. daha önce aynı yolu rüzgar yokken 180'le gittiğimde 8.2 yakmıştı yine, bu sefer 150-170 arası çoğu 170'e yakın gittim ama karşıdan rüzgarla çok yaktı. Normal insan gibi kullanmadım ama boş ve düz otobanda sürerken içimden apaçi çıkıyormuş.
    Rüzgara karşı ve çantalı o süratlerde normal Üstadım. Motor büyüyünce bir de Tommy yanındaysa o apaçi bende de çıkıyor😂
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

sempreadagio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB750 Hornet
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz 100 Km'de kaç litre benzin tüketiyor ?
    HORNET 750 - 4.3L (uzun yol)/ 4.5L (şehir içi) / 5.5L (Allah'a kavuşmalı basış)

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgara karşı ve çantalı o süratlerde normal Üstadım. Motor büyüyünce bir de Tommy yanındaysa o apaçi bende de çıkıyor��
    BU yaz geçti, bahar gelsin sen de Tomy'nin peşine takıl Trakya'ya gelin, beraber sürelim. Ama otobana çıkmayalım, içimden apaçi çıkıyor, köyler arası yollar güzel, sakin sakin 80-90'la gidiliyor o zaman az yakıyor köfteye para kalıyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    BU yaz geçti, bahar gelsin sen de Tomy'nin peşine takıl Trakya'ya gelin, beraber sürelim. Ama otobana çıkmayalım, içimden apaçi çıkıyor, köyler arası yollar güzel, sakin sakin 80-90'la gidiliyor o zaman az yakıyor köfteye para kalıyor.
    Vallahi iyi olur üstad, ben de ara yolları seviyorum. Tommybaba gazlıyor beni🤪
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Eheheh aklı olan İzmir gibi şehirden Trakya'ya gelmez yav Espresso biz gidek sen şu Yengen vizesini ayarla hele ;)
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eheheh aklı olan İzmir gibi şehirden Trakya'ya gelmez yav Espresso biz gidek sen şu Yengen vizesini ayarla hele ;)
    Bu daha güzel olur tabiki, hemi de buralarda gezilecek yer de çok lakin yengen vizesi şart😄

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu daha güzel olur tabiki, hemi de buralarda gezilecek yer de çok lakin yengen vizesi şart😄
    İzmir en güzel rotaların tam ortasında 50 ila 500 km etrafını gezmeye ömür yetmez , o rotalara erişmek için biz İstanbul'dan çıkıp her turda +500 km fazla yol yapıyoruz :(

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)