Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiyenize İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    X-Max 250
    Merhaba, bu ayın başında ehliyet kursuna başladım,

4 Şubatta sınava gireceğim ve Şubat ayının sonunda inşallah motorumu alacağım.

Motor olarak araştırmalarım sonucu Bajaj Pulsar 200NS almayı planlıyorum. Çeşitli eğitimler almak da aklımda. Onun için de belirli bir bütçe ayırdım.

Motoru almadan önce, ekipmana belirli bir bütçe ayırdım ve listelememi yaptım. Bu listenin üzerine bir de balaklava alacağım fakat bu sitede onu bulamadığım için listeye koymadım.

Siz tecrübeli motor kullanıcılarından ricam, listeyi değerlendirip,eğer böyle bir durum var ise şunun yerine aynı fiyata şu ürün var, daha iyi koruyor, daha iyi bir yönü var demeniz.

Zamanını ayıran herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Motosiklete 4 mevsim bineceksen ekipmanları yaz kış diye ayır.

Kış için termal içlik+Kalın çorap+balaklava+yağmurluk takım

Eldiveni de kış ve yaz olarak

Pantolonu da kış ve yaz olarak

Bütçe yoksa monttan kısman mantıklı

Venomun 4 mevsim uzun montu var uygun fiyatlı kullandığım için çok güzel bir mont.

Yine fiyatına göre kat kat kaliteli kış için Prosev titanyum pantolon öneririm.Yarım saat sağanak yedim gram su almadı.Soğuk zaten almıyor.

Merak ettigin birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    Archidraw bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete 4 mevsim bineceksen ekipmanları yaz kış diye ayır.

Kış için termal içlik+Kalın çorap+balaklava+yağmurluk takım

Eldiveni de kış ve yaz olarak

Pantolonu da kış ve yaz olarak

Bütçe yoksa monttan kısman mantıklı

Venomun 4 mevsim uzun montu var uygun fiyatlı kullandığım için çok güzel bir mont.

Yine fiyatına göre kat kat kaliteli kış için Prosev titanyum pantolon öneririm.Yarım saat sağanak yedim gram su almadı.Soğuk zaten almıyor.

Merak ettigin birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    Hocam vakit ayırıp okuduğun, tavsiyelerinle aydınlattığın için çok teşekkür ederim. Kışın yağmurda karda kullanacağımı sanmıyorum, sadece kuru soğukta yağmur yağmayacağına emin olursam kullanırım, ilerleyen süreçte tavsiyelerini dikkate alacağımdan emin olabilirsin.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Tech90 i da riderdenimi de canlı gördüm denedim. Riderdenimin kesimleri mükemmel ve her modeli çok güzel. Ama ben motomaxtan held marka korumalı kot aldım. Çalışan arkadaşın dediğine göre heldin tamamı kevlar imiş digerlerinde surtunme bölgeleri kevlar. Ha ben onun yalancısıyım. Held'i fiyatindan dolayı tercih ettim %10 indirimle 270 liraya geldi. Kesimi de güzel.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech90 i da riderdenimi de canlı gördüm denedim. Riderdenimin kesimleri mükemmel ve her modeli çok güzel. Ama ben motomaxtan held marka korumalı kot aldım. Çalışan arkadaşın dediğine göre heldin tamamı kevlar imiş digerlerinde surtunme bölgeleri kevlar. Ha ben onun yalancısıyım. Held'i fiyatindan dolayı tercih ettim %10 indirimle 270 liraya geldi. Kesimi de güzel.
    Yorumun için teşekkür ederim, koruma farkı var ise ben de Held'den yana tercih yaparım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)