Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben ne bahtsız bi adamım:(( seyhan 250 c arıyoruum

Motovento
    REKLAM ALANI
    ademkaratepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cumarteisi günü bi abim satıo motorunu gittim baktım aleti beyendim pazarlık yaptım eywallah dedi abim söz kaporadır benim için dedi ve bende kapora vermedin tamam dedim abi pazartesi salı ararım ben seni gideriz notere fln neyse ama az önce aradım ben motoru sattım dedi dostlar yanarım yanarım hasretime kaderimeee neyse uzun lafın kısası 3000-3250 arası seycah 250c arıyorum varsa gören duyan bilen satan sattıran çok rica edioyrum yardımcı olunsun bana bende artıkın motoruma binmek istioruummm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kawa65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.sahibinden.com a bir bak bulursun ama iyisini 3750 YTL.den aşağı bulamazsın

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen nerdesin bilmiyom ama çanakkalede birisi tansaş a ilan asmıştı 2004 seyhan için 3500 istiyodu eğer ilgilenirsen tlf no sunu alayım atayım sanamesaj kendin görüşürsün eğer hala motor duruyosa

Motosikleti
    fz6 fazer
    bi arkadasın vardı, hic kullanmadi, ben de gordum temiz motor, izmir de yasar kendisi. istersen bana bi mail at tel falan verim

bekmezci@gmail.com
    IST - FZ6 Fazer

keremu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam
    Bende bi tane Kanuni 250 C - 2004 model 3300 km de Smokhead ( Duman Kafa ) yarı sesli egzos, arka yan çantalar, H4 sis farları ve fabri çıkışı görünüm. Motor istanbul/Küçükyalıda bilginiz olsun. En son 3850 YTL ye vericem. İlgilenen olursa arasın yada mail atsın. Resimlerini görmek isteyen bu adresten bakabilir. http://www.motocare-tr.com/uygulama.asp
    0555 425 62 00
    info@sonaxshop.com
    info@motocare-tr.com

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    benim motor da satlık 1350 km de çizik yok çok temiz 3600 e bırakırım ama ben adıyaman dayım uygun olursa tlf 0536 678 85 89 devir benim adıma hemen verebilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler