Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ters yola girip dönüş yapmaya çalışan tır...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Galiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Çomarland'de sıradan bir gün..
    leons bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzledik efenim gece gece öfke limitöre girdik yine
    Motosiklet olmaması büyük şans yok arada kalınca ne olacağını düşünemiyorum

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    3. sinif ortadogu ulkesinde siradan bir comar bu. kural diye bisi yokki turkiyede. trafikte kafaniza eseni yapabilirsiniz. cunku hicbir polis sana napiyosun diye sormaz.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    İnsanlar boyle davarlar yuzunden hayatlarindan oluyor iste polis araci siyah olan oyleyse kan almislardir tir soforunden

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Her gün mutlaka buna yakın bi davar hanzo bari cahile denk geliyorum, millete söyleyince de "Hepside sanamı denk geliyorbabartma yeaa " diyo.
    Hepsi bana denk geliyor .mk.
    Polis aracı olduğunu görünce evladım doğmuş gibi sevindim.

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi bu adamın yaptığı şeyin, kasten adam öldürmeye teşebbüsten ne farkı var. Ha birine silah doğrultup öldürmek için sıkmışsın ha orda bu hareketi yapmışsın.

Vereceksin mühebbeti hayvanoğlu hayvana yaptığına köpek gibi pişman olacak ömür boyu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Akşam GTA 5 oyununda çekiciye kamyon bağlayıp çevreyolunu enlemesine kesip kapamaya çalışıyordum Tırcının da yaptığının niyet olarak farkı yok. Kaza olacağı belliydi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    idam şart

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun dizkapaklarını yerınden söküp eline vereceksın ömür boyu tekerleklı sandalye hariç hiçbir sey kullanamasın

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Videoyu izledim. Tırın yaptığı çomarlık da şöyle de bir şey var. Tırın kafasını orta şeride sokmasından aracın çarpmasına kadar geçen süre 7-8 saniye. Yani tırın ne kadar salakça bir hareket yaptığını her iki otomobilin de uzaktan görme ihtimali yüksek. Buna rağmen iki otomobil de oradan geçeriz mantığıyla hiç hız kesmeden devam etmiş. Yani, tır kesinlikle hatalı. Ama yolda tehlike oluşturuyor. Ve yolda tehlike varsa, ister kaza olsun, ister böyle bir çomar olsun, ister şerit ortasında büyük parça olsun, araçlara düşen görev yavaşlamaktır.
    feti_can ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ters yolun neresi olduğunu anlamadım ? Orada dönüş yapılmaz ama adam ters yola girmemiş. Burada asıl hayret edilmesi gerekenler o tır yola girdiğinde hızlarını kesmeden devam eden beyinsizler olmalı. Bu cahillerden her gün Bursa'da yüzlerce görüyorum. Kaza yapmak pahasına ne yollarından taviz verirler, ne hızlarını keserler, ne de ters yöne dalmaktan çekinirler.

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ters yolun neresi olduğunu anlamadım ? Orada dönüş yapılmaz ama adam ters yola girmemiş. Burada asıl hayret edilmesi gerekenler o tır yola girdiğinde hızlarını kesmeden devam eden beyinsizler olmalı. Bu cahillerden her gün Bursa'da yüzlerce görüyorum. Kaza yapmak pahasına ne yollarından taviz verirler, ne hızlarını keserler, ne de ters yöne dalmaktan çekinirler.
    hocam siz iyimisiniz ya burada kazaya karışan araçların hiç bir suçu günahı yok o tırın geldiği yön ters yön zaten aşağıdan ters yönden gelmiş oradan u yaparak otobana girmeye çalışmış bu kadar salaklık olmaz ya koskoca tır orada ölümlü bir kazada olabilirdi onun salaklığı yüzünden adam bu otobana çıkacağı yolu dolaşmamak için ters yoldan girip otobana bağlanmak istemiş sizinde bunu görmeyip oradaki kazaya karışan araçlara suç buluyor olmanız gerçekten çok vahim bi durum inşallah motorsiklet kullanmıyosunuzdur yada inşallah ehliyete sahip değilsinizdir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    25 yıldır ehliyete sahibim, 11 yıldır motosiklet de kullanıyorum. Üstelik sizin İstanbul'da yaptığınız gibi sağ şeridin dibinden yardırarak da kullanmıyorum. Hiç risk almam. Neyse konuyu saptırmayalım, ben tırın ters yönden yürüdüğünü anlamadım, çıktığı yöne ters deniyor zannettim, o yüzden öyle yazdım. Araçlara gelince, tırın yola hareketlenmesi ile çarpışma arasındaki süreye bir bakın. Bence gri arabanın öngörüsüzlüğü açıkça anlaşılıyor.

Olaya asıl sebep olan beyaz Partner ya da Citroen kılıklı arabayı kullanan sürücü (elbette kamyondan başka ). Polis aracı kılıklı ışıkları olan araba soldan geldiği için nasıl olsa geçiyorum diye düşünmüş olmalı. Orta şeritte gelen gri Dacia'nın yavaşlamasıyla arkasından kaptırıp gelen Partner ona vurmuş. Gri de vurmanın etkisiyle ortalığı karıştırmış

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar olayın meydana geldiği altgeçiti biliyormusunuz. Şile burası. Orda yaşayan bir arkadaşım Alt geçit çıkışında tırı görmelerinin çok zor olduğunu. Hemen oncesinde viraj olduğunu arabaların tırı görmesinin anlık mesele olduğunu, en fazla 2 saniye kadar görebileceğini söyledi.

Durum böyleyken yavaşlamıyor diye araçları da bu olaydan sırumlu tutmak çok yanlış bence.
    Mengu16 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    inanmıyorum, inanmak istemiyorum... Allahım nasıl insanlarız, nasıl mahluklar olduk, cadde değil yahu. otoban... nasıl cesaret nasıl yürek, nasıl vefasızlık... bu adama müebbet verseler üzülecek allahın kuluna, kul diyemiyorum. ağzımız düğümleniyor...

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    O araçlardan birinde olsaydım o adamı linç ederdim, katıksız o.ç dolu ortalık bu adamın yaptığı resmen cinayet başka bişey değil.

Tır'ı görünce yavaşlamak iyi bir seçenek olurdu ama tercih edilmemiş, siyah olan da polis aracı sanırım. Anladığım kadarıyla can kaybı yok ama maddi hasar çok, geçmiş olsun hepsine, arabaların yanına birde belediye otobüsü eklenseydi kim bilir ne olurdu. Ben böyle yorumlayıp ucuz atlatılmış diyorum.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Vay be suçlu çarpan araçlar he

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)