Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yağmurdan çamurdan koruyacak yağmurluk altı bilen var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlave bilgi :
    Tech90 City Pantolon ve Motosiklet botu üzerine giyiyorum
    Bot su geçiriyor bu geçirmiyor
    hatta biraz büyük aldım aşırı yağış olursa hopdediks gibi göbeğimin üstüne kadar çekiyorum ekstra koruma oluyor.Geçen seneden bir de resim ekleyelim.

http://www.birmarket.com/yagmur.JPG
    bu gün bende verdim bundan sipariş
    alt xl üst L hemde yeşil renk
    üst yağmurluğum olmasına rağmen üst te aldım
    yarın kargo yaparlar benim için önemli olan ıslanmadan motosiklete binmek
    normal de alt üst xl giyerim umarım alt olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.decathlon.com.tr/raincut...d_8073384.html

Üç gün önce başka arkadaşa yazmıştım almış,belki daha önce önerilmiştir.Uygun fiyatlı bi ürün (35,99 tl), motosiklet yağmurluğu almaya gerek görmedim. Paçaları fermuarlı ve oldukça geniş olsa da motosiklet botunu çıkarmadan giyip çıkarmıyorum ürün yırtılabilir endişesiyle. Kesimi, paça uzunluğu,malzemesi beklediğimden daha iyi çıktı. Orta şiddetli yağmurda bikaç kez kullandım henüz, hiç su almadı, fakat dıştan bi soğukluk ve ıslaklık hissi oluyor tabii, sanırım her üründe böyledir, ben memnun kaldım.. (Şehiriçi 10-20 km'lik mesafede kullanıyorum, uzun yolda ne olur bilemem..)

Buna ilaveten hala açılması yok, botlar mecbur çıkartılıyor, ufak bi cırt cırtlı cebi (sigara v.s için)olsa

iyi olurdu, internetten alacaksan eşofman altı bedeni neyse onu al, s-m-l gibi, büyük alma bol gelir, eşofman

bedeni pantolon üzerine ısmarlama gibi oldu (fitim), görüntüsü kötü durmuyor, selede herhangi bir kayma hissi yaşatmıyor ürün

gayet güzel..Ucuz bulmuşken yedek almayı düşünüyorum..(decathlonda çalışmıyorum)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim siparişler geldi işmont süper 56 tl ye yağmurluk takımı

normal beden ne giyorsanız alt onu alın
    üstünüze de 1 beden küçüğünü hiç tereddüt etmeyin bende yeşil aldım miss gibi

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu ara sabahları işe giderken hep yolda yağmura yakalanıyorum durup giyiyorum bu ürün varken başka pahalı ürünlere kesinlikle gerek yok.
    F54 bunu beğendi.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün çok güzel konpile altlık olup yanlardan fernuarlısı yokmu hemde dizinde koruması olan veya eklenebilirlisi ahali varsa söyleyin alak uygun birşey

Birde şöyle birşey buldum diz korumalı diyor tefo senin diz korumalarla aynı nasıl korumalar nasıldır tecrübeni alalım

http://www.motosikletsepeti.com/urun...um-koruma/1495
    BEn geçenlerde aldım üç gündür kullanıyorum üstadım. arama kısmına Tex 298 yazarsanız orada paylaştım. Bacakları azcık uzun olsa harika ürün ama işte boyu 1,70 e kadar olan arkadaşlara XL bedenini önerrebilirim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yağmurluk altların hiçbiri sağlam yağmurdan korumuyor. 2. kullanımda selede biriken suyu apış arasından içeri alıyor. O yüzden yağmur varsa çıkmayın yolda yakalanırsanız geçici çözüm bunlar.

Alıntı bhdrba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de iş elbisesi yağmurluğu almaya çıkıp kendime uygun beden bulamamıştım. Sonrasında decathlon'dan yağmurluk buldum, sağanak yağışta denedim memnunum. Hava soğuk olduğunda rüzgarlık olarak da kullanıyorum.

https://www.decathlon.com.tr/raincoa...d_8330268.html
    Hocam normal pantolonun üstüne mi giyiyorsun bunu?

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam işmont'un ürününü sağlam en az 20-25 yağmurda test ettim , hatta birisinde Salihli'den İstanbul'a geliyordum inanılmaz bir yağmur yedim ama hiç ıslanmadım , yani bu 24 liralık ürünle (Ben aldığımda 21 tl idi) sürüyorum , sürüyorum altım kuru kalıyor :D

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurluk altların hiçbiri sağlam yağmurdan korumuyor. 2. kullanımda selede biriken suyu apış arasından içeri alıyor. O yüzden yağmur varsa çıkmayın yolda yakalanırsanız geçici çözüm bunlar.
    MimTolga ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam işmont'un ürününü sağlam en az 20-25 yağmurda test ettim , hatta birisinde Salihli'den İstanbul'a geliyordum inanılmaz bir yağmur yedim ama hiç ıslanmadım , yani bu 24 liralık ürünle (Ben aldığımda 21 tl idi) sürüyorum , sürüyorum altım kuru kalıyor :D
    Alemsin hocam ya
    Bu arada ürün portwest'in ürünü yani gerçekten kalitelidir.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Link verebilir misiniz?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link verebilir misiniz?
    http://www.ismont.com.tr/klasik-yagmurluk-pantolonu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Ayrıca bunu tavsiye ederim bunun paçalarında fermuar var ve ayakkabınızı çıkartmadan daha rahat giyebiliyorsunuz.
    https://www.decathlon.com.tr/raincut...d_8073384.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)