Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza yaptım yardımcı olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    xtugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Merhaba arkadaşlar bugün kaza yaptım tali yoldan ana yola kontrolsüz bir şekilde giren araç yüzünden. Kaskım ve montumu olmasaydı ciddi manada hasar görürdüm fiziki olarak belki ölmüştüm. Motosikleti imin markası 2012 model tvs apache. ben kaza yaptıktan sonra ambulans gelip beni goturmus hatırlamıyorum ama hiç birşeyi. Şimdi sormak istediğim şey trafik polisi gelip tutanak yazmış nasıl yazdığını bilmiyorum nasıl öğrenirim birde kaza yaptığım kişi ile tutanak falan tutmamız gerekiyormu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    yaralanmmalılarda polis tutar tutanağı bu konuda tek bildiğim bu. diğer sorularının cevabını bilmiyorum. bi emniyete gidip bilgi almak iyi olur bence.

Geçmiş olsun.

xtugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Çok teşekkür ederim hastaneden taburcu ettiler karakola gidip ifade verdim şikayetçi oldum karşı taraf yalandan ifade doldurmuş diye. Ben suanda bu motosiklete ne yapacam

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    olay anını net hatırlamadığınıza yönelik şüpheniz varsa kendinizde olmadığınızı söylerek ifade vermeyi bir kaç saat yada 1-2 gün geciktirebilir ve düşünüp hatırlamak için fırsat kazanabilirsiniz.

Karakolo git şikayetçi ol ifade verip işleme koyarlar tutanak tutulmuştur yaralanmalı kaza polis tutar savcı seni cağırır ifade alır ötekini çağırır ifade alır mahkeme başlatır bir de psikojin bozulduysa manevi tazminat davası açabilirsin moturumdan soğudum gözümü açınca araba görüyorum gibi bir de eğer sigortalı işçiysen kusur karşıya verilersi raporlu olduğun zaman kadar maaşını verir başka etkenlerin olmadığı durumlar için söylüyorum hakimler genelde konuşmadan bile haklıyı suçluyu anlar Allah muvaffak etsin.

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    geçmiş olsun kardeşim sen şikayetini geri çekme davandan vazgeçme kazanırsın İNŞALLAH.

bumbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Çok geçmiş olsun. Yaralanmalı ve allah göstermesi ölümlü kazalarda tutanağı polis düzenler. Bu yüzden siz ayrıca tutanak düzenlemeniz gerekmez. Olay gerçekleştiğinde etrafta başkaları var mıydı? Şahit gösterin.

Motosikleti
    2016 Kawasaki Ninja 650 ABS
    Gecmis olsun kardesim.

İllaki kamera kaydı vardır bi bakın derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Çok geçmiş olsun

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    Geçmiş olsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=4R38-vqpBB0

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam ortalama 1 ay öncede benim başıma geldi öncelikle geçmiş olsun.En başta kazanın fotoğrafları var mı varsa zaten yalan ifade verseler de kar etmez polis tutanağı nasıl doldurdu bunuda incelemeniz gerekiyor.Siz ifade verirken eğer sadece masraflarınızın karşılanmasını istiyorsanız o zaman ifadenin sonunda karşı taraf masraflarımı karşıladığı taktirde şikayetçi değilim diye o ibareyi tutturmanız gerekiyor.Şimdi söyleyenler olacak şikayetçi olsun çeksinler cezasını diye olacaklar şöyle oda sizi %100 haklı bulurlarsa hapis cezası verirler oda para cezasını çevrilebiliyor adamında huyundan vazgeçeceğini sanmıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)