Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Marka bazında 4 Japondan hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Benimde suzukiye karşı bi sempatim var baya yeni çıkıcak 250 lik motorun fiyatı iyi olursa bi şekilde almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer700
    herşey maddiyata bakıyor o bakımdan honda ben suzukiyi beğeniyorum ama honda aldım

Motosikleti
    2016 Kawasaki Ninja 650 ABS
    Suan Kawasaki kullaniyorum ama tasarim olarak en cok yamahalar hosuma gidiyor. Spor modelleri icin konusmak gerekirse daha agrasif daha sert bi tasarimi oldugu icin benim daha cok hosuma gidiyor.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bu Kawasaki popülaritesi sadece Türkiyeye has bir durum. Burda tüm Japonlar ayni. Hepsinin diğerlerinden daha iyi yaptığı şeyler var. O yüzden hepsi ayakta.

Honda Tofaş, Kawasaki Mercedes benzetmesini yapanlar hiç mi Goldwing görmediler hayatlarında? Naked olarak ta CB1000R, Kawasaki dahil muadili tüm Japonlardan hem daha pahali, hem daha kaliteli. Hidrolik debriyaj ve tek taraflı arka maşa bir tek onda var... Tabi CB1000R gelmiyor Türkiye'ye... Belki de o yüzden böyle yanılgılar oluşuyor...

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    kawasaki nin250r motorum oldu her hafta 1 kez kesin düştüğüm için parça fiyatlarını çok iyi bilirim
    zor bela sattım yamaha aldım nspeden daha ucuz parçaları artık güvenle düşebiliyorum
    Ahmetbahadır ve ...garip... bunu beğendiler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Kawasaki popülaritesi sadece Türkiyeye has bir durum. Burda tüm Japonlar ayni. Hepsinin diğerlerinden daha iyi yaptığı şeyler var. O yüzden hepsi ayakta.

Honda Tofaş, Kawasaki Mercedes benzetmesini yapanlar hiç mi Goldwing görmediler hayatlarında? Naked olarak ta CB1000R, Kawasaki dahil muadili tüm Japonlardan hem daha pahali, hem daha kaliteli. Hidrolik debriyaj ve tek taraflı arka maşa bir tek onda var... Tabi CB1000R gelmiyor Türkiye'ye... Belki de o yüzden böyle yanılgılar oluşuyor...
    şimdi inceleme fırsatı buldum, ulen yılan gibi makineymiş be!

bumbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Bu kıyaslamayı model bazında yapmak lazım. Mesela Naked modellerde Yamaha kasıp kavuruyor ama malzeme kalitesi bence düşük.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi inceleme fırsatı buldum, ulen yılan gibi makineymiş be!
    Şimdiye kadar üretilmiş olan en güzel modern naked bence, KTM, BMW, Aprilia, Ducati dahil. Gösterge tablosunu hala özlüyorum. ABS'si olsaydı çıkarmazdım elden.

Motosikleti
    F850 Gs
    Suzuki
    Kasawaki hahahaha )
    Yamaha
    Honda

REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Model bazındada bana göre.
    SS- Honda
    Naked- Kawa
    Enduro- Kawa
    Scooter- Yamaha
    Chopper- Suzuki
    Sport Touring- Honda

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Ben mondial diyorum seneye ss ide gelicek inş.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Şimdiye kadar üretilmiş olan en güzel modern naked bence, KTM, BMW, Aprilia, Ducati dahil. Gösterge tablosunu hala özlüyorum. ABS'si olsaydı çıkarmazdım elden.
    ne hikmetse bende bu serinin göstergesini hiç beğenmiyorum. kullanırken işlevseldir belkide bilemicem.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne hikmetse bende bu serinin göstergesini hiç beğenmiyorum. kullanırken işlevseldir belkide bilemicem.
    Hem guzel, hem islevsel, hem pahali. 3 tane kocaman LCD panel. Devir göstergesi neredeyse yirmi santim uzunlukta. Hız göstergesi kocaman. Açık mavi yanıyor. Hele gece mükemmeldi resmen. Ama vites göstergesi olmaması ölümcül hataydi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Sadece İki marka vardır
    Kawasaki,Suzuki ve diğerleri.

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    ARKADAŞLAR
    bu dört markada kendini ispatlamış markalar dünyada çok satan tanınan ve bilinen markalar tabiki herkezin bakış acısı farklıdır ama motorları markalara göre deyilde segmente göre ben değerlendirmeliyiz bazı markalar bazı segmentlerde zayıf bazı segmentlerde iyi tabikide kişiye göre deyisir bu durum

Mesela benim fikriyatım
    Suan naked motorda yamaha fiyat politikalı ile bir adım önde
    Sport touring de suziki hayabusa bir adım önce
    Super sport a kawasaki h2 ve zx10 r zx636 İle önde
    Honda goldwing mesela ayrı bir sey
    Coper tarzında suzuki inturuder ve ayrı bir motor
    Hondanın crf ayrı bir sey
    Ufuk cc de cc de yamah ybr ve honda cbf ayrı bir yeri var bu liste uzar gider

Ama suna bende katılıyorum işcilik ve malzeme kalitesi bakımından
    Kawasaki ve suziki bir tık daha üste özellikle tabi kawasaki kullandım yedek parca fiyatları kol gibi

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bir honda sahibi olarak kawasaki derim.

Motosikleti
    Suzuki an 125 hk suzuki gsr600

Sevgili hasmet bey sanırım yurt dışında yaşıyorsunuz. Eğer yabancı forumları takip ederseniz DÜNYADA en çok tutulan,sevilen naked modelin z1000 olduğunu görürsünüz.
    Ayrıca cb1000r ülkemize gelmiyor evet ama gelsede diger ülkeler gibi fazla tutmaz. Bu arada ingiltere fiyatları aynı z1000 ve cb1000r ın. Diger ülke fiyatlarını bilmiyorum.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Bence soru yanlış bir soru. Haliyle yanlış sorunun doğru cevabı olmaz kanaatindeyim. Bununla beraber marka değil modellere bakmak lazım. Herhangi bir markanın herhangi bir modeli herhangi bir marknın herhanbi bir modelinden iyi olabileceği gibi kötü de olabilir. Ama fiyatlara bakınca Kawasaki biraz pahalı geliyor.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Oncuerkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili hasmet bey sanırım yurt dışında yaşıyorsunuz. Eğer yabancı forumları takip ederseniz DÜNYADA en çok tutulan,sevilen naked modelin z1000 olduğunu görürsünüz.
    Ayrıca cb1000r ülkemize gelmiyor evet ama gelsede diger ülkeler gibi fazla tutmaz. Bu arada ingiltere fiyatları aynı z1000 ve cb1000r ın. Diger ülke fiyatlarını bilmiyorum.
    Dünyada en çok sevilen naked bariz KTM superduke R. Hiç bir Japon markası muadilini üretmiş değil. Tüm muadilleri Avrupalı.

Burada CB1000R'ın ABS'siz fiyatı, ABS'li Z1000'den yüksek, gücü daha az olmasına rağmen. Zaten hidrolik debriyajı, tek taraflı maşasıyla kalitesi diğer 1000cc Japonlardan bir tık önde. Bu arada hem dizaynı, hem de üretimi Italya'dır bu modelin. CB1000R'ın popülaritesi daha az, çünkü eski bir dizayn. Honda geç kaldı yenilemekte. Gerçi ilk çıktığında da zamaninin ötesindeydi. Ama üretim kalitesi olarak dediğim gibi tüm 1000cc sınıfı Japonlardan önde. Hepsinin üzerine oturdum, bir kısmını test sürüşü yaptım CB1000R'a karar vermeden önce.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Bence 4 markanın da kendine göre üstün yanları var. Ben hayalimin karşılığını Kawa Z1000 SX te buluyorum. 2017 modeline ise resmen aşık oldum.
    Umarım en kısa sürede almak nasip olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)